Amla to bardzo bogaty owoc, który ma wiele zalet. To bardzo łatwy w użyciu i pożyteczny owoc. Amlę można stosować na wiele sposobów, aby uzyskać z niej korzyści. Jest to naturalne i dobrze, ponieważ zawiera witaminę C.

Można z niego zrobić wiele paczek, a także masek, które mogą być bardzo pomocne, aby włosy były lśniące i lśniące. Dla tych osób, które nie lubią używać dostępnych na rynku sztucznych barwników w postaci nadtlenków lub proszku, może to być dla nich dobra naturalna rzecz.

paczka do włosów z amli

Proszek z tego owocu amla można kupić lub użyć jako świeży. Nie jest to jednak dostępne we wszystkich porach roku. Są to owoce sezonowe i dlatego należy je kupować, a następnie używać świeże, gdy są dostępne na lokalnym rynku od lokalnych sprzedawców.

Jak zrobić surowe opakowanie do włosów Amla:

Istnieje wiele sposobów, w jakie dana osoba może użyć świeżej pasty na pasemkach, co może dać zastrzyk witaminy C, a także pomóc rozjaśnić kosmyki. Jest to zatem dobre dla osób, które chcą uzyskać efekt wybielenia, a także tych, które chcą pozbyć się łupieżu.

Osoba może wziąć miskę świeżej amli, a następnie umyć ją dokładnie pod bieżącą wodą. Następnie można je przyciąć na długość, aby wydobyć z nich twarde nasiona. Nigdy nie należy ich używać w młynku z nasionami, ponieważ może to uszkodzić ostrza młynka. Nasiona są bardzo twarde i również nie będą dobrą pastą, jeśli nie zostaną oddzielone.

Następnie należy je zmielić na pastę. Dodawanie wody nie jest wymagane. Osoba może użyć ciepłej oliwy z oliwek około ½ filiżanki do takiej ilości, jaka jest wymagana na grubość lub długość odcinków. Następnie należy je odpowiednio wymieszać, a następnie rozciąć głowę i nałożyć. Można go przechowywać przez około 30 minut, a plastikową czapkę można nosić przez około 30 minut. Następnie można to zmyć.

Amla pomaga promować wzrost nowych włosów, a także pozbyć się łusek włosów. Można to zrobić raz w tygodniu lub kilka razy w miesiącu. Jest to bardzo pomocne dla większości ludzi, ponieważ pomaga również pozbyć się infekcji grzybiczych.

Suche opakowania do włosów w proszku Amla:

Puder do włosów Amla

  • Mogą istnieć mieszanki, które można przygotować z dobrej jakości proszkiem amli. Są dobre na czasy, kiedy nie jest dostępny w świeżych. Można kupić około kilograma proszku i zachować go do regularnego używania. To może być dość rozsądna cena. Około 4 łyżeczki tego można zmieszać z ciepłą wodą, aby uzyskać pastę, którą można nakładać na przeciętą głowę przez około 30 minut.
  • Do tego można dodać kilka łyżeczek twarogu, jeśli dana osoba ma ekstremalny problem z płatkami. Zawiera również właściwości antybakteryjne.
  • Miód to kolejna rzecz, którą można mieszać dla tych, którzy mają suchość jak te warunki.
  • Osoba może również użyć mieszanki oliwy z oliwek i oleju kokosowego, aby była lepsza w użyciu.
  • Proszek Shikakai o tej samej proporcji i retha można wykorzystać do przygotowania szamponu. Te z suchą mieszanką nadają włosom połysk, siłę, a także odbijają się. Może to również usunąć lub zmniejszyć siwienie i nadać czarniawy odcień tym, którzy chcą naturalnego kolorowania.