Czy doskonale stosujesz balsam do ust? Czy kiedykolwiek zaskoczyłeś, jeśli nałożysz nadmiar lub mały balsam do ust? Istnieje wiele odmian balsamu do ust, dlatego oto kilka pomocnych wskazówek, jak wybrać odpowiedni i jak go używać. Balsam do ust doskonale odpręża szorstką, suchą skórę ust!

W stanie, w chłodne dni znajdziesz zawodną i łuszczącą się skórę. Prawidłowo nałożony balsam do ust pomaga zwiększyć piękno ust. Dlatego w tym artykule wyjaśnię, jak nakładać balsam do ust.

Jak nakładać i używać balsamu do ust

Może nie jest to najbardziej ekscytujący produkt kosmetyczny, ale jest tak kilka powodów, dla których balsam do ust jest najbardziej wyjątkowy – zwłaszcza gdy tylko pogoda zaczyna robić się chłodna, a skóra zaczyna wysychać. Balsam pielęgnacyjny działa jak krem ​​do skórek w dotyku – wystarczy wygładzić go nad suchymi łożyskami paznokci, a je zwilży!

Balsam do ust bardzo szybko spełnia się na ustach, prawda? Balsam do ust stosuje się również na wiele części ciała. Zawsze wybieraj odpowiedni balsam do ust. Wybierz taki, który ma doskonały zapach, dobrze nawilża, a nawet możesz go preferować w swoich upodobaniach kolorystycznych! Dostępnych jest wiele balsamów do ust.

jak nakładać balsam do ust1

Najlepsze wskazówki dotyczące stosowania balsamu do ust:

1. Weź najwyższej jakości balsam do ust i postępuj zgodnie ze wskazówkami. Możesz również zrobić wybrany balsam do ust w swoim domu.

2. Sprawdź używany aplikator. Wiele balsamów do ust ma aplikatory, które pozwalają obracać je za pomocą koła. Niewielkie balsamy do ust dostępne są również w tubkach do wyciskania, jednak są to głównie błyszczyki.

3. Ustaw balsam do ust. Zwiń koło. Pozwól balsamowi unieść się – nie nisko, nie za bardzo. Po prostu dokładnie.

4. Posmaruj usta balsamem. Użyj jednej ręki, aby zacząć pod kątem dolnej wargi, a także spróbuj przejść do dodatkowej wargi. W zależności od ilości nawilżenia od balsamu do ust, później niż jednokrotne nałożenie, Twoje usta mogą być miękkie i gładkie. W stanie, twoje usta nie zostaną nawilżone, ponownie wykonaj dolną i górną wargę.

5. Pomocne jest zaczynanie od kącików ust. Gotowe! Skutecznie rozsmarowałeś balsam do ust.

6. Umieść balsam do ust. Teraz jest skończone.

Korzyści z balsamu do ust:

 • Wetrzyj go w skórki, szczególnie przed pójściem spać. Będą miękkie i giętkie, gdy się obudzisz.

  Umieść kilka na waciku, aby oczyścić makijaż oczu w mgnieniu oka.

 • Przeoczyć balsam do rąk? Weź trochę balsamu na rzeczywiście suche miejsca, podobne do tego, które utknęło między kciukiem a palcem wskazującym. Masuj dłonie razem, aby go rozgrzać i złożyć go dodatkowo do smarowania.
 • Uderz trochę w okolice oczu, aby nawilżyć i zminimalizować drobne zmarszczki.
 • O której godzinie jesteś przeziębiony, po nałożeniu chusteczki nałóż na nos trochę balsamu do ust, aby chronić skórę przed zaczerwienieniem i podrażnieniem.
 • Wylecz popękane opuszki palców zimą; w dowolnym momencie nakładania balsamu na usta, okryj pęknięty obszar również przyjemną grubą warstwą, aby zamknąć wilgoć i chronić obszar.
 • Następnie przetrzyj kości policzkowe w ciągu dnia, aby rozświetlić matową skórę i uzyskać promienny wygląd.
 • Użyj go, aby utrzymać silne włoski na brwiach, podobnie jak żel do skroni.
 • Połącz kilka cieni do powiek, aby stworzyć błyszczyk, gdy chcesz uzyskać zroszone wykończenie.
 • Okiełznaj niesforne włosy za pomocą odrobiny balsamu do ust jako produktu.

jak nakładać balsam do ust

Kiedy stosować balsam do ust:

 • W klimatyzowanym otoczeniu: długie godziny w klimatyzowanym pomieszczeniu mogą wysuszyć usta. Nawilżające balsamy do ust po prostu uwolnią Twoje delikatne usta od wysuszenia.
 • Beneath Lipstick: nakładany na balsam do ust najwcześniej przed szminką. Miękkie usta sprawią, że pomadka będzie łatwiej rozprowadzać się i będzie trwać dłużej. Balsam do ust podkreśli również warstwę ochronną na twoich ustach, jak na sztuczny kolor.
 • Wcześniej niż ekspozycja na słońce: usta zamienią się w suche, popękane, postarzałe i matowe z powodu szkodliwych promieni UV. Ponieważ cienka skóra na twoich ustach jest pozbawiona melaniny, łatwo świecą jak słońce. Dlatego zawsze zakładaj balsam do ust dzięki ochronie SPF, gdy wychodzisz na zewnątrz.
 • Codziennie: po prostu miękkie, gładkie usta prawdopodobnie będą ładne i zachwycające. Więc jeśli chcesz mieć urocze usta, stosuj balsam do ust, aby chronić usta przez cały czas, codziennie i co noc.
 • Przed pójściem spać: Usta mogą wysychać przez całą noc, szczególnie jeśli oddychasz z boku na bok ust, podczas gdy śpisz w innym pomieszczeniu, jeśli śpisz w klimatyzowanym pomieszczeniu. Lepszym pomysłem jest rozsmarowanie warstwy balsamu do ust co wieczór przed pójściem spać, aby zapewnić nawilżającą ochronę ust przez całą noc. Pomaga również tworzyć nowe komórki skóry i budować barierę wilgoci ust, dzięki czemu wargi są miękkie, równe i elastyczne.
 • W suchym lub zimnym otoczeniu: kontakt z wiatrem, słońcem i zimnym, suchym powietrzem przyczynia się do spierzchniętych, popękanych ust, wysysając wilgoć i uszkadzając skórę. Unikaj ekspozycji, chroniąc usta za pomocą balsamu do ust przed wyjściem na zewnątrz i często powtarzaj aplikację na zewnątrz. Balsam do ust ułatwi przywrócenie nawilżenia i uszczelnienie przed nieprzyjemnym środowiskiem.
Kilka rzeczy, które należy wiedzieć przed zakupem balsamu do ust:
 • Trzymaj się z dala od składników takich jak mentol, fenol i kwas salicylowy. Te całe korzenie ciała, aby zatrzymać generowanie naturalnej wilgoci w okolicy ust.
 • Ogranicz stosowanie balsamów do ust zawierających zapachy lub dodane środki aromatyzujące.
 • Zapachy zawierają substancje chemiczne, a dodatkowe aromaty mogą podrażnić skórę, w przeciwnym razie wywołać alergie. Wysuszają skórę, a następnie może doznać dodatkowego spierzchnięcia.
 • Preferuje bezproblemowe galaretki na bazie ropy naftowej. Pomaga utrzymać nawilżenie ust i uniknąć pękania w przyszłości, jako alternatywę jego powodowania.