Większość Hindusów wierzy, że Bengalczycy mają piękne oczy; odwołują się do Kajola, gdy składają takie oświadczenie. Kajol, starsza córka Tanuji i reżyser Shomu Mukherjee, zadebiutowała filmem „Bekhudi” w Bollywood podczas nauki. Jej pierwszym udanym filmem był „Baazigar”, a następnie różne filmy familijne, które zyskały jej uznanie krytyków. Posiada rekord zwycięzców 6 „Filmfares dla najlepszej aktorki”, a także została nagrodzona „Padma Shri” w 2011 roku.

Kajol bez makijażu:

Awatar Bonga:

Kajol Devgan bez makijażu 1

Dostrzeżona na imprezie aktorka wyglądała całkowicie na Bonga w kremowej „sari” ze złotą obwódką i nadrukami. Nosi naszyjnik, który jest tak długi, że sięga w okolice brzucha. Ma duże czerwone „bindi” na czole, a jej włosy są ułożone w kok z tyłu.

Kadr z filmu:

Kajol Devgan bez makijażu 2

Migawka z jej filmu „My Name is Khan” uchwyciła szeroki śmiech na zdjęciu, które widzimy poniżej. Ubrana jest w czarną sukienkę okrytą jaśniejszą czarną kurtką i ma na szyi szalik. Jej włosy są schludnie związane z tyłu jak kucyk.

Przeczytaj także: Karishma Kapoor bez makijażu

Kliknięty na Wydarzeniu:

Kajol Devgan bez makijażu 3

Boczna twarz Kajol kliknęła na wydarzenie, w którym patrzy na kogoś i uśmiecha się. Ma na sobie bluzkę bez rękawów w czarno-białe paski. Ma na sobie parę srebrnych kolczyków i założyła na głowę prostokątne pomarańczowe okulary.

Wieczny uśmiech:

Kajol Devgan bez makijażu 4

Posiadając uroczy uśmiech, który bije na głowę wszelkiego rodzaju makijaż, aktorka została kliknięta na imprezie poza ekranem. Ubrana jest na czarno, a na szyi ma pomarańczowy szalik. Jej włosy są rozchylone i wydają się nierównomiernie uczesane.

Przeczytaj także: Bez makijażu Shilpa Shetty

Kajol ze swoim synem Yugiem:

Kajol Devgan bez makijażu 5

Młoda matka została zauważona, jak nosiła syna Yuga na zewnątrz. Jest na co dzień, ubrana w czerwoną bluzkę bez rękawów i parę niebieskich dżinsów. Cienkie, prostokątne okulary zakrywające jej oczy i włosy upięte w kok z tyłu.

Na wydarzeniach:

Kajol Devgan bez makijażu 6

Widzimy aktorkę w stylowej granatowo-brązowej koszuli z białymi kwadratowymi nadrukami i parą niebieskich dżinsów na dole. Jej paznokcie są pomalowane na złoto, a na nadgarstku nosi złoty zegarek. Długi złoty łańcuszek na szyi i brązowe okulary przeciwsłoneczne sprawiają, że wygląda modnie.

W jej casualach:

Kajol Devgan bez makijażu 7

Aktorka została kliknięta w jej casualowe zdjęcie na poniższym obrazku. Ma na sobie szarą koszulkę zakrywającą całkowicie ramiona i parę dżinsów. Na lewym ramieniu nosi białą torbę i przez swoje pomarańczowe prostokątne okulary patrzy w stronę kamery.

Przeczytaj także: Zdjęcia Srievi bez makijażu

Na spotkaniu modlitewnym Yash Chopry:

Kajol Devgan bez makijażu 8

Zdjęcie kliknęło na spotkaniu modlitewnym Yash Chopry, gdzie jest w białym „garniturze z salwaru” i ma na sobie biały naszyjnik z koralików. Ma bordowe okulary przeciwsłoneczne w złotej oprawie i trzyma etui na okulary przeciwsłoneczne na lewej ręce wraz z telefonem komórkowym.

Na zewnątrz Bombaju:

Kajol Devgan bez makijażu 9

Kajol była ze swoim mężem, Ajay Devganem na zewnątrz w Bombaju, kiedy nie spodziewała się nagłych błysków, które stworzyły obraz, w którym opadły jej powieki na chwilę, aby uniknąć światła aparatu. Została kliknięta, mając na sobie biały top zakrywający jej szyję, a wokół niego czarno-białą stułę w paski. Ma na sobie te same okulary przeciwsłoneczne, które widać na zdjęciach powyżej, a nosi żółtą torbę.

Na lotnisku:

Kajol Devgan bez makijażu 10

Zdjęcie kliknęło, gdy Kajol rozmawiał przez telefon na lotnisku w Jaipur. Miała na sobie luźną syntetyczną koszulę w kolorze piasku, wsuniętą w parę niebieskich dżinsów. Ma opaskę do włosów zakrywającą jej włosy i parę czarnych okularów przeciwsłonecznych. Jej lewa ręka była zajęta czerwoną torbą.