Aktorki malajalam nie tylko zaszczyciły południowoindyjski przemysł filmowy swoim pięknem i talentem, ale także szturmowały przemysł filmowy w języku tamilskim, telugu, kannada i hindi, a także wyrobiły sobie markę w całych Indiach, ale przede wszystkim na południu. Kerala wyprodukowała wiele znakomitych aktorek, jedną z nich jest Karthika Menon, bardziej znana pod pseudonimem Bhavana.

Bhavana, pochodząca z Thrissur, Kerala jest uznaną przez krytyków aktorką południowoindyjskiego przemysłu filmowego i laureatką dwóch nagród filmowych Kerala State Film Awards. Już w wieku pięciu lat Bhavana marzyła o zostaniu aktorką.

Zadebiutowała w wieku 16 lat w malajalam filmie Nammal, który odniósł natychmiastowy sukces i przyniósł jej wiele wyróżnień. Film podsycił jej drogę do sławy. Mając w planach wiele innych filmów tamilskich, Bhavana udowodniła, że ​​nie jest tylko klasową aktorką, ale ma piękno, które może się z tym pogodzić, piękno, które promieniuje od wewnątrz. Rzucimy okiem na Bhavanę złapaną bez makijażu, ale wyglądającą jak zawsze olśniewająco.

Kocham twój uśmiech:

Bhavana bez makijażu

Piękno Bhavany zdecydowanie wydaje się leżeć w jej uśmiechu. Żadna ilość makijażu nie jest w stanie oddać esencji jej charyzmy i uroku, tak jak robi to jej uśmiech. Jej prosty sposób ubierania się dodaje jej uroku, nadając jej niemal niewinny wygląd.

Pod nocnym niebem:

Bhavana bez makijażu 2

Tutaj zostaje złapana w nocy przed kamerą bez makijażu. Podczas gdy niektóre aktorki unikają kamery, Bhavana bez skrupułów uśmiecha się do kamery bez pełnej twarzy. Jej uśmiech wystarczy, by zauroczyć publiczność.

Charakterystyczna fryzura:

Bhavana bez makijażu 3

Kiedy nie jest w centrum uwagi, Bhavana zwykle ma na sobie charakterystyczną fryzurę, środkowy przedziałek zwinięty w kok lub kucyk. Nie wierzy w puszczanie włosów, co robi wiele aktorek, aby ukryć brak makijażu.

Na Joyride:

Bhavana bez makijażu 4

Słodkie zdjęcie Bhavany zrobione w samochodzie. Ubrana w zwykły szary T-shirt z prostymi białymi perłowymi kolczykami, Bhavana jest czystym odzwierciedleniem naturalnego piękna i uroku, który promieniuje z jej uśmiechu i obejmuje aparat, czy to na ekranie, czy poza nim.

Słodki dom:

Bhavana bez makijażu 5

Widzimy tutaj zdjęcie Bhavany zrobione przez nią w zaciszu własnego domu. Tak ładne zdjęcie nie wymaga makijażu. Różowa góra i dopasowane kolczyki podkreślają jej nieskazitelną cerę, podczas gdy „tika” działa jako ozdoba.

Wysublimowana bhawana:

Bhavana bez makijażu 6

Z parą wiszących kolczyków i maleńką czarną „bindi” zdobiącą jej twarz, Bhavana wygląda wysublimowanie w tej prostej białej kurcie z pomarańczowym haftem. Ona też nie ma zastrzeżeń do swojej fryzury, z przedziałkiem pośrodku i zwiniętym w kok. Bhavana to ładna buzia bez makijażu, nie wspomagana bynajmniej jej słodkim, nieśmiałym uśmiechem.

Bezczelna Bhavana:

Bhavana bez makijażu 6

Choć na tym zdjęciu nie jest jej najbardziej urocza, Bhavana nadal wygląda wystarczająco uroczo, by wyciąć ładne zdjęcie. Ciągłe używanie makijażu na ekranie nie zniszczyło jeszcze jej delikatnych cech i chociaż wygląda na zmęczoną, nadal udaje jej się wydobyć z niej aurę.

Wakacje w Bhawanie:

Bhavana bez makijażu 7

Na wakacjach z rodziną Bhavana postanowiła pozować przed kamerami do makijażu. Para jasnoniebieskich dżinsów, brązowy pasek i różowo-biała bluzka dopełniają jej strój, uwydatniając jej uroczą sylwetkę.

Uważaj na ten:

Bhavana bez makijażu 7

Zdjęcie Bhavany schwytane bez makijażu jest z pewnością odświeżającym widokiem. Widziana tutaj na wakacjach w jednej z jej wielu pozycji, jest jej żywym, wesołym sobą. Jeśli jej fani są zafascynowani jej pięknem w życiu na kołowrotku, nie będą rozczarowani, gdy zobaczą ją w prawdziwym życiu.

Bhavana bez makijażu:

Bhavana bez makijażu 8

To zdjęcie zrobione z kadru z filmu pokazuje Bhavanę bez makijażu i pokazuje, że ta dziewczyna nie potrzebuje ładnie pomalowanej twarzy, aby wyglądać jak najlepiej. Jej prosta niewinność i przyjemne oblicze z nawiązką rekompensują cuda makijażu.