Dhanush to południowoindyjski aktor i słynna piosenkarka. Jego melodyjny utwór otrzymał dobre opinie od ludzi w całym kraju i ludzie nadal go lubią. Jeden z najlepszych aktorów tamtych czasów, Dhanush pracował również w Bollywood i można powiedzieć, że jest jedną z tych nielicznych celebrytów, którzy robią swoją markę w młodym wieku. Ma ciemną karnację, ale nadal wygląda całkiem przystojnie i według niektórych pań jest męskim cukierkiem. W tym artykule omówimy niektóre z jego najlepszych zdjęć Dhanush, które zostały kliknięte, gdy nie miał na sobie żadnego makijażu, ale wyglądał zadziwiająco pięknie.

1. Prawdziwa przystojna twarz:

Dhanush bez makijażu 1

Tutaj widzimy naturalną twarz Dhanush, która pokazuje, jak niesamowicie wygląda za kulisami. Potrafi po prostu zaimponować ludziom, nawet bez żadnego makijażu.

2. Z kumplami:

Dhanush bez makijażu 2

Dahnush został złapany ze swoimi kumplami z południowych Indii, gdzie wyglądał zupełnie naturalnie. Nie miał makijażu na twarzy i wyglądał całkiem jak mężczyzna. Jedno można powiedzieć na pewno, że ludzi przyciąga do niego jego praca, a nie uroda twarzy.

3. Obraz wentylatora:

Dhanush bez makijażu 3

To jedno z najlepszych zdjęć Dhanush bez makijażu. Amy Jackson, fanka Dhanush, podziwiała jego pewność siebie, że ma twarz bez makijażu i chciała zrobić z nim zdjęcie. Dhanush poprosił również Amy o zrobienie filmu bez makijażu, ponieważ wygląda olśniewająco bez nakładania jakichkolwiek produktów kosmetycznych.

4. Z przyjacielem z Bollywood:

Dhanush bez makijażu 4

Dhanush i Sonam zrobili razem zdjęcie i okazało się, że było to naprawdę udane. To zdjęcie Dhanush i Sonam również jest dużym sukcesem. Tutaj widzimy naturalnie atrakcyjną twarz Dhanush, nawet gdy nie ma makijażu.

5. W kolorze białym:

Dhanush bez makijażu 5

Dhanush został zauważony na festiwalu filmowym w Tamil, gdzie pokazał swój naturalny urok wraz z przyzwoitą białą koszulą. Wyglądał wtedy bardzo przyzwoicie i zdrowo.

Zobacz więcej: Zayn Malik bez makijażu

6. W filmie:

Dhanush bez makijażu 6

To ujęcie z popularnego filmu, w którym Dhanush wykonał świetną robotę. Ten szczegół nadal pokazuje prawdziwą przystojną twarz Dhanush. W tym nie ma makijażu i nadal wygląda całkiem atrakcyjnie. Jego kostiumom trudno z nim nie flirtować.

7. Zdjęcie ślubne:

Dhanush bez makijażu 7

To zdjęcie pochodzi z okresu, kiedy Dhanush ożenił się z córką Rajinikantha. Na zdjęciu wygląda prosto i pokazuje swoją niesamowitą naturalną twarz wraz z uśmiechem za milion dolarów.

Zobacz więcej: Mohanlal bez makijażu

8. Z przyjaciółmi:

Dhanush bez makijażu 8

Dhanush został zauważony, jak świetnie się bawi z Shruthi Hassan. Wyglądał niesamowicie na tym zdjęciu, podobnie jak koleżanka aktorka, a także pokazywał swoją całkowicie naturalną twarz. Ten młody aktor może zdobyć popularność wśród ludzi, po prostu pokazując swoją naturalną twarz.

9. Na Wydarzeniu:

Dhanush bez makijażu 9

Dhanush prezentował to naprawdę zarost na imprezie, której był głównym gościem. Wyglądał całkiem naturalnie i poza swoją popularnością nadążał za swobodnym wyczuciem ubioru.

Zobacz więcej: Amitabh Bachchan bez makijażu

10. Prawdziwy bohater:

Dhanush bez makijażu 10

Dhanush jest prawdziwym bohaterem życia dzięki swoim dobrym uczynkom. Jest dobrym człowiekiem i ma niesamowitą osobowość, którą można ujawnić po uroku jego twarzy. To zdjęcie mówi samo za siebie i można powiedzieć, że jest jednym z najlepszych zdjęć makijażu Dhanush bez makijażu.

Ten artykuł przedstawia jedne z najlepszych zdjęć dotyczących wersji bez makijażu słynnego aktora telugu, Dhanush. Wygląda prawie niesamowicie bez noszenia swojej bez makijażu i wciąż może zaimponować ludziom, gdy zdejmuje tusz do rzęs. Jest świadomy swojego naturalnego uroku i dlatego przez większość czasu uprawia swoje naturalne piękno, gdy jest poza ekranem.