Ileana D’Cruz jest jedną z czołowych aktorek South. Rozpoczęła karierę w filmach telugu, a nawet wygrała Filmfare dla najlepszej debiutanckiej kobiety na południu w 2006 roku. Ostatnio zdobyła rolę w Anurag Basus „Barfi!”, za co została doceniona przez krytyków i to dało jej Filmfare dla najlepszego debiutantka w Bollywood. Aktorka ma piękny uśmiech, perfekcyjny indyjski odcień skóry i idealną sylwetkę modelki.

Ileana D’cruz bez makijażu:

1. Ileana w Casuals:

ileana D'cruz bez makijażu

Na zdjęciu poniżej widzimy aktorkę uśmiechającą się słodko do kamery. Ma na sobie za dużą białą koszulę i parę niebieskich dżinsów 3/4. Ma na sobie parę biało-niebieskich tenisówek. Miała otwarte włosy, a na nadgarstku założyła różową opaskę do włosów, której używa do związania włosów.

2. Kadr z filmu:

ileana D'cruz bez makijażu 2

To zdjęcie wydaje się pochodzić z ujęcia filmu. Aktorka wydaje się wyrażać niepokój lub przekonuje osobę, na którą patrzy. Ma na sobie luźną zieloną bluzkę i ma na sobie torbę na ramię. Jej włosy są związane jak kucyk, a jej przednie loki opadają na twarz.

3. Stylowy:

ileana D'cruz bez makijażu 3

Na zdjęciu widzimy Ileanę w stylowej czarno-fioletowej syntetycznej koszuli. Pokazuje swój piękny uśmiech przed kamerą i zostaje kliknięta.

4. Strzał w plenerze:

ileana D'cruz bez makijażu 4

Aktorka została nakręcona na zewnątrz, gdzie patrzy na coś, a fotografowie klikają na jej boczny profil. Jest ubrana w szarą koszulę w czarną kratkę i trzyma się za talię obiema rękami i uśmiechem. Na dole założyła parę czarnych dżinsów. Na prawej dłoni widzimy bransoletkę z koralików.

5. Niewinność:

ileana D'cruz bez makijażu 5

To jest przypadkowe zdjęcie aktorki. Ma na sobie brązowy top i długie kolczyki, a także oksydowaną bransoletkę z czarnymi koralikami. Jej włosy są rozchylone i rozdzielone z dwóch stron. Patrzy w kamerę, a fotograf klika jej niewinnie wyglądające zdjęcie.

6. Na imprezach:

ileana D'cruz bez makijażu 7

Ileana została kliknięta podczas wydarzenia poniżej. Fotograf uchwycił naturalne ujęcie aktorki, która się uśmiecha i odgarnia włosy. Ma na sobie koszulę w kratkę w odcieniach bieli, brązu i fioletu.

7. Podczas sesji jogi:

ileana D'cruz bez makijażu 7

Ta fotka została nakręcona, gdy aktorka pozuje do sesji jogi. Ma na sobie błękitny top bez rękawów, który jest zawiązany nieco powyżej pępka. Na dole ma na sobie parę czarnych spodni gimnastycznych. Jej włosy są schludnie związane z tyłu, zamyka oczy i medytuje z ręką założoną na głowę.

8. Rozmowa z mediami na wydarzeniu:

ileana D'cruz bez makijażu 8

Zdjęcia można kliknąć podczas wydarzenia poniżej. Założyła stylową czarną kurtkę na kraciastą koszulę i nosi czarne okulary przeciwsłoneczne. Jej włosy zostały ułożone falami. Jest otwarty i rozchylony z jednej strony. Uśmiecha się i rozmawia z mediami oraz spotyka ludzi wokół w radosny i żywy sposób.

Czytaj także: Gwiazdy Kollywood bez makijażu

9. Ileana ze zwierzakiem:

ileana D'cruz bez makijażu 9

Aktorka ma na sobie niebieską sukienkę bez ramion, a na kolanach ma psa. Jej włosy były rozchylone i rozchylone od środka z dwóch stron.

10. Na spotkaniu modlitewnym Priyanki Chopry:

ileana D'cruz bez makijażu 10

Ileana została zaproszona na spotkanie modlitewne ojca Priyanki Chopry; tam właśnie kliknięto to zdjęcie. Nosiła białą „kurti”, która ma nacięcia tuż pod szyją, dzięki czemu wygląda stylowo. Ma na sobie jasnoczarną parę dżinsów i sandałów zakrywających jej stopy. Nosi też okulary przeciwsłoneczne.