Jaacqueline Fernandez to piękność ze Sri Lanki, która wygrała Miss Sri Lanka Universe w 2006 roku. Po tym rozpoczęła karierę modelki i zdobyła rolę w Bollywood w filmie „Aladin” ze współpracownikami Ritesh Deshmukh i Amitabh Bachchan. Zdobyła za to nagrodę Międzynarodowej Indyjskiej Akademii Filmowej za najlepszy kobiecy debiut. Jacqueline przyciąga publiczność swoją piękną twarzą i bardzo dobrym wyczuciem ubierania się.

Jacqueline Fernandez bez makijażu:

1. Złapany na imprezie bez makijażu:

Jacqueline Fernandez bez makijażu

Na zdjęciu poniżej widzimy aktorkę w zielonej sukience w kolorze mchu z białymi ramionami i na środku z brązowymi guzikami. Na prawym ramieniu nosi żółtą torbę, a jej włosy są rozpuszczone i opadają z lewego ramienia.

2. Podczas ćwiczeń tanecznych:

Jacqueline Fernandez bez makijażu 2

To zdjęcie zostało kliknięte, gdy aktorka ćwiczyła taniec na imprezie. Jest w stroju sportowym, ma na sobie szarą koszulę i kurtkę zawiązaną w pasie. Ma brązowe okulary przeciwsłoneczne zasłaniające jej oczy i podnosi ją prosto, żeby je zawiązać.

3. Praca na laptopie:

Jacqueline Fernandez bez makijażu 3

Aktorka uśmiecha się do kamery, siedząc przy laptopie. Jest widziana w czarnym topie bez rękawów, a jej włosy są przycięte z tyłu i opadają na lewe ramię, pozostawiając z przodu trochę napuchnięte loki. Jej lewa ręka ma srebrny zegarek na łańcuszku.

4. Modny:

Jacqueline Fernandez bez makijażu 4

Jacqueline ma świetne wyczucie ubioru, co udowadnia na poniższym obrazku. Ma na sobie stylowy biały top wysadzany ogromnymi koralikami w kolorze żółtym, niebieskim, czerwonym, czarnym, morskim i pomarańczowym. Jej doły pokryte są wąskimi dopasowanymi syntetycznymi spodniami i czarnymi butami. Ma zieloną torbę, a obudowa jej telefonu komórkowego jest w podobnym kolorze.

5. Jacqueline z Shah Rukhiem Khanem na lotnisku:

Jacqueline Fernandez bez makijażu 5

Jacqueline jest widziana z Shah Rukhiem Khanem na lotnisku podczas podróży do Australii. Aktorka ma na sobie luźną kremową koszulkę z parą białych spodni i czarną kurtką na dłoni.

6. Na Wydarzeniu:

Jacqueline Fernandez bez makijażu 6

Aktorka zostaje kliknięta na imprezie, na której wygląda naturalnie ładnie. Ma na sobie białą kurti ze srebrnymi nadrukami, a jej gęste włosy są rozpuszczone i opadają z lewej strony.

7. Na lotnisku:

Jacqueline Fernandez bez makijażu 7

To zdjęcie zostało kliknięte na lotnisku w Bombaju, gdy zamierzała wyjechać do Sydney na imprezę. Ma na sobie czarną bluzkę zakrywającą połowę jej ramienia ze srebrnym nadrukiem i parę czarnych spodni. Jej okrągłe okulary przeciwsłoneczne sprawiają, że wygląda modnie. Ma też ze sobą czarną torbę, a jej włosy są puszyste i związane jak kucyk.

8. Jacqueline z Madhuri Dixit w Sydney:

Jacqueline Fernandez bez makijażu 8

To zdjęcie kliknięte w Sydney wraz z aktorką Madhuri Dixit. Pojechali tam na imprezę Temptation Reloaded 2013. Jacqueline ma na sobie jasnozieloną bluzę, a na uszach duże okrągłe kolczyki. Jej włosy są zaczesane do tyłu i trzymane otwarte.

9. W indyjskim wyglądzie:

Jacqueline Fernandez bez makijażu 9

Aktorka jest kliknięta w indyjskim wyglądzie. Ubrana jest w brzoskwiniowy „salwar”, który ma szwy zielono-fioletowe. W jednej ręce trzyma białą torebkę, a w drugiej telefon komórkowy. Na uszach nosi złoty kolczyk, a jej włosy są rozchylone z jednej strony i zawiązane z tyłu w kucyka.

10. Na imprezie w Essel World:

Jacqueline Fernandez bez makijażu 10

Aktorka rozmawia z ludźmi, jak poszła na wydarzenie w Essel World. Wygląda bardzo modnie w białej bluzce bez rękawów, luźnych spodniach palazzo i stylowym pasku. Po lewej stronie ma czarny zegarek z paskiem, a jej włosy są uczesane w kucyk.