Kristen Stewart zasłynęła jako aktorka po tym, jak wcieliła się w rolę Belli Swan w Sadze Zmierzch. Jako dziecko widziała swoją rodzinę pracującą za kamerą, więc nawet ona zainteresowała się pisaniem scenariuszy lub reżyserią. Ale jej przeznaczenie doprowadziło ją do bycia aktorką. Jest szarooką damą z pięknym uśmiechem.

Kristen Stewart bez makijażu:

Zauważony na zewnątrz kawiarni:

Kristen Stewart bez makijażu Zdjęcia 1

Kristen uśmiecha się i macha do aparatu, który robi jej zdjęcie. Ubrana jest w szary top pokryty czarnym wzruszeniem ramion, a na nim także żółto-czarną kurtkę. Na nogach ma granatowe dżinsy, a na sobie czarne okulary przeciwsłoneczne w stylu retro. Na lewej ręce ma zegarek z brązowym paskiem, a na palcach widać kilka pierścionków.

Prosty i przyzwoity:

Kristen Stewart bez makijażu Zdjęcia 2

Na zdjęciu poniżej aktorka wygląda prosto i przyzwoicie. Jest ubrana w niezobowiązującą niebieską koszulkę z zielonymi nadrukami, a na dole ma noszone niebieskie dżinsy w podobnym kolorze. Ma na sobie ogromne okrągłe okulary dla maniaków, a jej włosy są rozpuszczone.

Czytaj także: Selena Gomez Bez makijażu

Spogląda wstecz na ludzi:

Kristen Stewart bez makijażu Zdjęcia 3

Kristen spogląda na ludzi, kiedy wchodziła po schodach i dokładnie wtedy kliknięto zdjęcie. Widzimy ją ubraną w czarny top i jasnoczarne dżinsy. Ma czarne okulary przeciwsłoneczne z kocimi oczami, a jej włosy są rozchylone z jednej strony i opadają z lewego ramienia.

Strzał z bliska:

Kristen Stewart bez makijażu Zdjęcia 4

Widzimy jej piękne szare oczy i słodki uśmiech, który sprawia, że ​​jest naturalnie ładna. Ma na sobie zieloną sukienkę, a jej włosy są rozpuszczone. Jej paznokcie są pomalowane na czarno, a na lewej ręce nosi cynową srebrną bransoletkę.

Kliknięto po wyjściu z samochodu:

Kristen Stewart bez makijażu Zdjęcia 5

Aktorka pozuje z podejrzliwym spojrzeniem lub poważnym spojrzeniem w kamerę. Promienie słoneczne padające na jej twarz z lewej strony sprawiają, że jej jasna skóra świeci. Ubrana jest w szarą szarość, a jej włosy są rozpuszczone i opadają z lewej strony ramienia.

Przeczytaj także: Emma Watson bez zdjęć do makijażu

Fale w kamerze:

Kristen Stewart bez makijażu Zdjęcia 6

Kolejne zdjęcie aktorki machającej do ludzi lub po prostu do kamery, która klika ją na zewnątrz. Jest w szarym kolorze pod kurtką. Ma na sobie parę niebieskich dżinsów, a dla kontrastu jej buty są szare.

Na zewnątrz wieczorem:

Kristen Stewart bez makijażu Zdjęcia 7

Kristen wydaje się być na zewnątrz wieczorem lub na imprezie, kiedy to zdjęcie zostało zrobione. Ma na sobie granatowy top i marynarkę. Możemy zauważyć, że jej spinka do włosów jest przypięta do kurtki. U dołu nosiła parę niebieskich dżinsów. Na prawej ręce ma trzy srebrne pierścienie.

Zobacz więcej: Zdjęcia aktorki bez makijażu

Wygląd Tom-Boy:

Kristen Stewart Tom chłopiec wygląda 8

To zdjęcie przedstawia chłopięcy wygląd Kristen, głównie ze względu na kasztanową czapkę na głowie. Zdjęcie jest kręcone z tyłu i widzimy, że jest w niebieskawej marynarce z różowymi nadrukami.

W stylowej białej sukni:

Kristen Stewart bez makijażu Zdjęcia 9

Zdjęcie zostaje zrobione, gdy Kristen siedzi na sofie. Jest w bardzo pięknej sukience. Jest to biała sukienka przeszyta błyszczącymi materiałowymi dodatkami, które wyglądają jak małe koraliki i są obecne, aby sukienka była stylowa.

Przeczytaj także: Miley Cyrus bez makijażu

Na lotnisku:

Kristen Stewart bez makijażu Zdjęcia 10

Kliknął na lotnisku, gdzie nosi torbę na prawym ramieniu. Ma na sobie białą reklamę t-szorty, parę niebieskich dżinsów owiniętych materiałem i zawiązanych węzłem z przodu dżinsów. Ma na sobie modne okulary przeciwsłoneczne i czapkę.