Artystka pop Miley Cyrus zyskała sławę dzięki roli Miley Stewart w serialu Disneya Hannah Montana. Sukces serialu sprawił, że osiągnęła status nastoletniej idolki, a wraz z obiecującą karierą muzyczną w przyszłości Miley Cyrus była na drodze do większych osiągnięć, dlatego rodzice nazwali ją Destiny Hope Cyrus. Urodzona przez legendarnego piosenkarza country Billy’ego Raya Cyrusa, Miley jako niemowlę otrzymała przydomek „Smiley” ze względu na jej ciągły uśmiech. Później zostało skrócone do „Miley”, nazwy pasującej do jej słynnej postaci Disneya.

W 2009 roku Miley zmieniła się w obraz dla dorosłych, gdy kontynuowała karierę aktorską i muzyczną. Ze swoimi długimi brązowymi włosami, niebieskimi oczami i uroczym wyglądem Miley miała szturmować świat. W wieku 18 lat miała już siedem przebojów w pierwszej dziesiątce Billboardu, a jej singiel „Wrecking Ball” osiągnął numer 1. Jeśli jednak nazwa piosenki jest czymś, do czego można się przyczepić, Miley Cyrus wydaje się ostatnio zamieniać w wrak. Jej nowy wizerunek od 2012 roku był tematem rozmów w mieście i wydaje się, że pojawia się w wiadomościach z niewłaściwych powodów. To, czego nie możemy jej jednak odebrać, to fakt, że odarta z różnych obrazów Miley nadal jest urocza, a tym bardziej bez makijażu.

10 niewidzialnych zdjęć Miley Cyrus bez makijażu:

Spójrzmy na 9 najlepszych zdjęć miley cyrus bez makijażu.

1. Miley Cyrus bez makijażu:

miley cyrus bez makijażu 1

Młode gwiazdki, takie jak Miley Cyrus, mogą swobodnie i odważnie wyjść bez makijażu, ponieważ nie tylko wyglądają wspaniale, ale także wyglądają na swój wiek.

2. Całkiem BEZ makijażu:

Miley Cyrus bez makijażu 2

Miley Cyrus to ładny widok bez makijażu. Nawet pryszcz na czole nie robi nic, by osłabić jej wygląd. Jej świeżemu wyglądowi sprzyja fakt, że jest jeszcze młoda i nie potrzebuje magii pędzli do zachowania urody.

3. Buźka Miley:

Miley Cyrus bez makijażu 3

Miley Cyrus ubrana swobodnie i wyglądająca naturalnie w lokalnym sklepie Rite Aid w Los Angeles. Gwiazda Hannah Montana podczas zakupów po środek do demakijażu twarzy i krem ​​do skóry pozostawia makijaż, ale nie zapomina się uśmiechnąć.

4. Dziewczyna z sąsiedztwa:

Miley Cyrus bez makijażu 4

Miley Cyrus w różowym topie na ramiączkach i szarych spodniach dresowych bez makijażu wygląda jak twoja urocza i urocza dziewczyna z sąsiedztwa. Ma w sobie prostą niewinność, która przebija się przez jej przyjemne rysy.

5. Obraz idealny:

Miley Cyrus bez makijażu 5

Młodsza Miley Cyrus wygląda idealnie bez makijażu, gdy idzie w czarnych szortach z szarą bluzą i brązowymi butami. Towarzyszy jej Dog Lila, jeden z wielu psów Miley Cyrus, będąca zagorzałą miłośniczką psów.

6. Rozczochrana Miley:

Miley Cyrus bez makijażu 6

Miley Cyrus widziana tutaj, jak wysiada z samochodu i idzie do studia. Wygląda, jakby dopiero co wstała ze snu, nie mając czasu na uczesanie włosów lub dodanie choćby odrobiny szminki. Jednak nawet z rozczochranym wyglądem, takim jak ten, nadal wygląda ładnie.

7. Pixie ja:

Miley Cyrus bez makijażu 7

Nowy wizerunek Miley Cyrus zmienił jej ładny, przystojny wygląd w nastoletni chłopięcy wygląd, a jej długie brązowe włosy zostały zamienione na blond fryzurę przypominającą pixie. Wciąż kołysze tym stylem, jakby robiła swoje występy, nawet bez kosmetycznych dodatków.

8. Kąpiel słoneczna:

Miley Cyrus bez makijażu 8

Miley Cyrus spędza wakacje ze swoją siostrą na Bahamach, obnażając swoje delikatne rysy. Dodaje odrobinę czerwonego koloru paznokci, aby uzupełnić strój plażowy, dzięki czemu wygląda chłopięco kobieco.

9. To będzie ja:

Miley Cyrus bez makijażu 9

Gdyby głosować na to, która młoda gwiazda wygląda najlepiej bez makijażu, musiałaby to być Miley. Nie potrzebuje blichtru i glamour, żeby wyglądała jak glamour lalka.

10. Hanna Montana:

Miley Cyrus bez makijażu 10

Długie brązowe włosy Miley Cyrus i nieskazitelna cera w dużym stopniu przyczyniają się do jej uroczego wyglądu. Jest naturalnie obdarzona urodą, której najlepiej nie dotykać zbędny makijaż.