Powszechnie wiadomo, że prawie wszyscy celebryci są zawsze pod lupą ze względu na ubrania, które noszą, wygląd, który przedstawiają i ludzi, z którymi są obserwowani. Rani Mukherjee, niegdyś ogłoszona królowa Bollywood, miała dla niej wszystko. Była niekwestionowanym twórcą hitów kasowych, masowo produkowała hity prawie co roku. Pojawiła się również w oczach opinii publicznej z powodu niektórych swoich występów ze swoimi męskimi kolegami z gwiazd.

Jednak jej umiejętność czerpania z emocji i grania oszałamiających występów u boku najlepszych aktorów jej pokolenia sprawiła, że ​​stała się powszechnie znana. Pomimo jej obecnego braku ról i rzadkich występów na ekranie, na zawsze zostanie zapamiętana ze względu na te duże, piękne oczy, a także długie włosy i nienaganny styl, które nosiła z największą gracją i opanowaniem.

Pomimo tego, że kilkakrotnie została zauważona bez makijażu, nadal udało jej się zachować równowagę i wdzięk, z którego jest znana.

Rani Mukherjee bez makijażu:

Zimowy wygląd:

rani mukherjee bez makijażu

Rani jest tu zauważona z obszerną, ale bardzo stylową parką, która doskonale uzupełnia jej jasne oczy. Jej brwi i włosy są nieskazitelnie utrzymane i pomimo braku makijażu, nadal promieniuje pewnym rodzajem blasku, który sprawia, że ​​jest uderzająca. Jej rysy są widoczne, zwłaszcza te jej wystające kości policzkowe.

Kolorowe Rani:

Rani Mukherjee bez makijażu 2

Rani jest tutaj widziana w jasnożółtej koszulce, która promuje harmonię. Jak na ironię, jej rysy są ze sobą w doskonałej harmonii i wydzielają szczególny blask. Pomimo braku makijażu i swobodnego stroju, nadal wygląda dostojnie i elegancko w dyskretny sposób. Jej biały zegarek na rękę również dodaje jej elegancji.

Kaskadowe włosy:

Rani Mukherjee bez makijażu 3

Oprócz wspaniałego uśmiechu, Rani jest również znana ze swoich długich loków, które bardzo dobrze utrzymuje. Po tym, jak została felicitowana na lotnisku, Rani, mimo braku makijażu, udaje się rozświetlić ujęcie swoim promiennym uśmiechem. Gładki biały top i designerska torba to doskonałe uzupełnienie jej mrocznych rysów. Pomarańczowa girlanda dodaje również nieco popu do jej garderoby.

Inteligentny wygląd:

Rani Mukherjee bez makijażu 4

Na tym zdjęciu Rani kieruje swoją intelektualną stroną, gdy wsiada do czekającego samochodu. Mimo że nie nosi makijażu, nadal promienieje ciepłem swoim pięknym uśmiechem. Szczegóły na tym, co wydaje się być kurti, są świetne i sprawiają, że wygląda dobrze. Jej dobrze wypielęgnowane paznokcie są dobrze opiłowane i zadbane.

Czerwona róża:

Rani Mukherjee bez makijażu 5

Rani absolutnie oszałamia w tym czerwonym swetrze, który nosi na tym zdjęciu od wczesnych lat jako aktorka. Sweter idealnie dopasowuje się do jej smukłej sylwetki i podkreśla jej dobrą sylwetkę. Jej uśmiech, jak zawsze, jest cechą wyróżniającą, którą zawsze bezbłędnie uprawia.

Dorywczo szykowna Rani:

Rani Mukherjee bez makijażu 6

Nic tak nie emanuje komfortem jak fajna sportowa kurtka. Rani porzuca swoje piękne sari na rzecz czarnych aksamitnych i szarych kurtek, które nosi z uśmiechem. Kolczyki, które nosi, są bardzo eleganckie i dodają jej stroju blasku.

Sportowy Rani:

Rani Mukherjee bez makijażu 7

Rani wybiera się na poranny jogging w uroczym zestawie, który jest bardzo dziewczęcy, ale jednocześnie funkcjonalny. Połączenie różu, błękitu i brązu dobrze uzupełnia odcień jej skóry. Zaczesane do tyłu włosy również podkreślają jej oszałamiające rysy, które następnie uzupełnia z krzywym uśmiechem.

Rani & Paparazzi:

Rani Mukherjee bez makijażu 8

Paparazzi nie lubią niczego więcej, jak tylko rzucić okiem na gwiazdę. Rani, ubrana w bardzo uroczą czapkę z motywem gwiazdy, wygląda, jakby była gotowa nazwać to nocą. Specyfikacje są również świetnym dodatkiem.

Stylowe kombinezony:

Rani Mukherjee bez makijażu 9

Rani ma na sobie ładny czarny kombinezon. Duże okulary idealnie pasują do jej owalnej twarzy. Ten promienny uśmiech nigdy nie jest na miejscu.

Fitnessowy maniak:

Rani Mukherjee bez makijażu 10

Rani jest również znana z tego, że jest maniakiem fitnessu. Jej zaangażowanie w jogę jest jednym z głównych powodów, dla których jest stonowana. Ćwiczenia również sprawiają, że jej skóra świeci się, jak kiedyś powiedziała.