Aktorka Suhasini Rajaram Naidu jest indyjską aktorką filmową, która jest popularnie znana jako Sneha, ponieważ od samego początku była to jej pseudonim sceniczny. Działa w południowoindyjskiej branży filmowej i została dobrze rozpoznana po występie w tamilskim filmie „Unnai Ninaithu”, za który otrzymała również „Filmfare dla najlepszej aktorki w roli drugoplanowej”. Wygląda jak typowa południowoindyjska piękność i ma zapierający dech w piersiach uśmiech.

Urocza Sneha bez makijażu Zdjęcia:

Przejrzyj ten artykuł i zbierz piękną południowoindyjską aktorkę Snehę bez zdjęć makijażu, które będą cię ciosem.

1. Obraz kliknięty w wydarzeniu:

Aktorka jest w swoich casualach na poniższym zdjęciu. Ma na sobie biały top z szarymi nadrukami i wsunęła go do spodni w kolorze pszenicy. Sprawiła, że ​​jej codzienne ubrania wyglądają modnie, dodając losowe kolorowe bransoletki na prawej ręce i biorąc pomarańczową stułę, którą przywiązała do białej torebki. Jej stopy wydają się być pokryte czerwonymi butami Kolhapuri. Upuściła włosy na środku i zostawiła je otwarte z dwóch stron, podczas gdy jej uśmiech wystarczy, aby zrobić makijaż jej twarzy.

Najlepsze zdjęcia Snehy bez makijażu

2. Sneha Simple w białym kurti:

To zdjęcie zostało kliknięte, gdy Sneha była w białej bawełnianej kurti, która wygląda bardzo indyjsko, ponieważ jeśli wzory na nim; wraz z parą ciemnoniebieskich dżinsów. Nie ma na twarzy odrobiny makijażu, ale nadal wygląda jak piękność z Kollywood. Z włosów zrobiła luźny kok, który widzimy z boku i włożyła malutkie kolczyki, lśniące srebrem z żółtawym ćwiekiem.

Najlepsze zdjęcia Snehy bez makijażu 2

3. W domu:

Sneha spędza większość czasu w swoim domu, kiedy nie ma zdjęć. tutaj obnosi się ze swoim naturalnym strojem bez makijażu na twarzy. Sneha jest bardzo piękna w białej sukni i luźnych włosach.

Najlepsze zdjęcia Snehy bez makijażu 3

4. Matczyny wygląd:

To zdjęcie zostało kliknięte podczas sesji, przez co aktorka wygląda bardzo elegancko i bardzo matczynie nawet w bez makijażu. Jest w szarej bawełnianej sari z czarną obwódką, która jest również nadrukowana w kolorze morskiej zieleni i bordo. Jej włosy są rozdzielone od środka i ułożone w kok z tyłu. Na prawej ręce ma parę złotych bransoletek, a po lewej zegarek.

Najlepsze zdjęcia Snehy bez makijażu 4

5. W trybie casualowym:

Ten snap wydaje się pochodzić z sesji reklamowej Snehy, gdzie jest bez makijażu. Ubrana jest w luźną koszulkę, na lewej ręce ma zegarek, a na prawej bransoletkę. Jej włosy są rozpuszczone, a ona wyraża się tak, jakby bardzo podekscytowana rozmawiała przez telefon.

Najlepsze zdjęcia Snehy bez makijażu 5

6. W kolorowej koszuli:

Ma na sobie kraciastą koszulę w różnych kolorach w odcieniach różu, błękitu, żółci i pomarańczy. Rozłożyła włosy i pozwoliła, by opadły jej na lewe ramię. Wygląda pięknie z lekkim uśmiechem i bez makijażu.

Najlepsze zdjęcia Snehy bez makijażu 6

7. Sneha i jej zapierający dech w piersiach uśmiech:

Kiedy aktorki są bez makijażu, jedyne, co czyni je pięknymi, to ich naturalne piękno i uśmiech. W letni dzień z okularami przeciwsłonecznymi, w błękitnym topie przykrytym białą formalną koszulą, wszystko, czego potrzebuje Sneha, to jej uśmiech, by zapierać dech w piersiach!

Najlepsze zdjęcia Snehy bez makijażu 7

8. Ładny wygląd:

W swoim swobodnym żółto-pomarańczowym topie i trochę potarganych kręconych włosach aktorka Sneha ponownie została uchwycona swoim zapierającym dech w piersiach uśmiechem!

Najlepsze zdjęcia Snehy bez makijażu 8

9. Sneha z mężem Prasanną:

Ubrana w jasnozieloną salwar z różową obwódką, Sneha chętnie uśmiecha się do kamery ze swoim mężem Prasanną. Na szyi ma łańcuszek i parę kolczyków. Jej gęste i długie włosy są rozpuszczone.

Najlepsze zdjęcia Snehy bez makijażu 9

10. Sneha z mężem i Rajnikanthem:

To zdjęcie zostało zrobione, gdy Supergwiazda Rajnikanth podarowała nowo poślubionej parze Sneha i Prasanna oprawione zdjęcie Swamiego Raghavendry, którego czczą. Sneha ma na sobie casualowe spodnie w czarno-białe paski i czarne dżinsy. Włosy są odsunięte do tyłu opaską, a ona radośnie uśmiecha się na gest supergwiazd.

Najlepsze zdjęcia Snehy bez makijażu 10