Sonam Kapoor, indyjska aktorka filmowa urodzona przez słynnego aktora Anila Kapoora, zadebiutowała w Bollywood w filmie Sanjaya Leeli Bansali „Saawariya” u boku aktora Ranbira Kapoora. Jej film nie odniósł sukcesu w kasie, ale całą swoją sławę zyskała dzięki swojej osobowości i urodzie. Jest znana na całym świecie z wdzięku i elegancji.

Piękne Sonam Kapoor bez makijażu Zdjęcia:

Poniżej wymieniliśmy najlepsze i oszałamiające obrazy Sonam Kapoor bez makijażu, których nigdy wcześniej nie widziano.

1. Prosty i wyrafinowany:

sonam kapoor bez makijażu

Sonam Kapoor wygląda bardzo uroczo nawet bez makijażu, co potwierdza powyższe zdjęcie. Ma na sobie czarną kurti, która ma być pognieciona z przodu, co sprawia, że ​​jest trochę niezgrabna. Ma wyprostowane włosy i przyciętą z tyłu, loki opadają z przodu. Jej para okularów z kocimi oczami sprawia, że ​​wygląda słodko.

2. Kliknął podczas podróży samochodem:

Te zdjęcia bez makijażu zostały zrobione, gdy aktorka jechała samochodem, ma na sobie czarną sukienkę i okrągłe srebrne kolczyki. Włosy ma rozpuszczone i opadają na lewe ramię.

3. Modny w czerni:

Kiedy liczymy na stylowych i świadomych mody ludzi w Bollywood, Sonam Kapoor pojawia się na pierwszej liście. Ma na sobie długi czarny top i legginsy z nadrukiem w różnych odcieniach szarości. A na prawej ręce ma cienkie srebrne bransoletki i podobnie wyglądające kolczyki. W lewej ręce trzyma czarną torbę i swój I-Phone. Tutaj możesz zobaczyć Sonam Kapoor bez makijażu, który również jest bardzo piękny.

4. Kadr z filmu „Raanjhanaa”:

Ten nieruchomy strzał pochodzi z jej filmu Raanjhanaa, który też nie wygląda na makijaż, który był największą historią miłosną Bollywood w 2013 roku. Ma część swojej roli jako uczennica, w której ma na sobie mundurek szkolny w kolorze czerwonym i białym wraz z dwoma płytki na włosach umieszczone z dwóch stron, które na końcu są spięte czerwoną wstążką. I jest jedną z najlepszych aktorek, które pasują do każdej roli. Mogłaby wyglądać jak 16-latka, nawet gdy ma 28 lat. To jeden z najlepszych i obrazów Sonam Kapoor bez makijażu.

5. Sonam ze zwierzętami:

Aktorka wygląda uroczo z uśmiechem, gdy trzyma w dłoni dwa Spites. Ubrana jest w białą bawełnianą sukienkę, zaprojektowaną w siateczkową formę, a także nosi okulary z kocimi oczami. Tutaj, na powyższym zdjęciu, Sonam Kapoor pokazuje swoją oryginalną twarz bez makijażu.

6. Sonam w czarnym salwarze:

To stare zdjęcie Sonam Kapoor bez makijażu, gdzie ma na sobie czarną salwar i wiszące długie złote kolczyki z zielonymi i bordowymi ćwiekami. Trzymała, a włosy prostowała się i była otwarta i wygląda prosto.

7. Sonam Kapoor w rajdzie:

Dzielna aktorka pojawiła się na ulicach Bombaju i przeszła na wiecu protestacyjnym wśród przestępców, którzy próbowali molestować dziennikarza, gdy była na planie; to wydarzenie odbyło się niedawno po tym, jak dziewczyna została zgwałcona w Bombaju. Aktorka wyszła z ludźmi i wśród ludzi ubranych jak zwykły człowiek. Fioletowy top wraz ze wzruszeniem ramion, parą czarnych dżinsów, plastrem we włosach i torebką z procy. Wierzy w to, kim jest, dlatego nie nosi makijażu na twarzy.

8. Czarno-biała sukienka w kropki:

Aktorka wydaje się być zakochana w czarno-białym stroju. Ubrana jest w czarną sukienkę w białe kropki z paskiem pośrodku. Na ramionach nosi czarną opaskę, a na głowie ma modne okulary przeciwsłoneczne w stylu retro. Jakże jest naturalna nawet bez makijażu. Sonam Kapoor prawie nie nakłada makijażu, kiedy wychodzi na zewnątrz.

9. Śliczne bez makijażu Obraz Sonam Kapoor:

Aktorka daje przed kamerą słodki wyraz twarzy. W środku ma na sobie szary top, który jest ukryty pod białym płaszczem, który nosiła z powodu jakiejś sesji zdjęciowej lub jakiegoś wydarzenia. Pozuje z małą twarzą do makijażu i pistoletem, dzięki czemu jej oczy są małe i się uśmiechają.

10. Sonam kliknięty na zewnątrz:

Na poniższym obrazku aktorka wygląda na trochę zmęczoną i poważną. Ma na sobie top w kolorze złamanej bieli i rozpuszczone włosy. Tutaj bez makijażu twarz Sonam Kapoor również wygląda piękniej i uroczo.