Indyjska aktorka filmowa i modelka Trisha jest jedną z najbardziej znanych twarzy kina tamilskiego. Jej wejście do filmdomu zostało poprzedzone kilkoma wygranymi w konkursach piękności, w tym konkursie Miss Madras w 1999 roku, który utorował jej drogę do sławy.

Mając na swoim koncie kilka udanych filmów tamilskich i telugu oraz trzykrotną zdobywczynię nagrody South Filmfare dla najlepszej aktorki, Trisha udowodniła, że ​​jest królową piękności z mózgiem. Ale wszyscy wiemy, że prawdziwe piękno nie tkwi w magicznym dotyku makijażu i podkładu. Biegnie głębiej, emanując od ciepła uśmiechu do miłej osobowości. Czy ten dzwonek jest prawdziwy dla Trishy? Rzućmy okiem na niektóre z jej zdjęć bez jej wymyślenia.

Trisha Krishnan bez makijażu:

Dzieło natury:

Trisha Krishnan bez makijażu

Trisha jest naturalnie obdarzona uroczym wyglądem. Jej jasne oczy podkreślają jej delikatne rysy i dodają uroku jej szczeremu wyglądowi. Mając po swojej stronie młodość, może bardzo dobrze wyglądać bez makijażu, kiedy tylko zechce.

Miłośnik zwierząt:

Trisha Krishnan bez makijażu 2

Namiętna miłość Trishy do zwierząt sprawiła, że ​​została Ambasadorem Dobrej Woli PETA. Na tym zdjęciu postanawia wtopić się w otoczenie podczas wycieczki do australijskiego zoo, wyglądając naturalnie ładnie, gdy pozuje z misiem koala. Nawet bez makijażu jej twarz wygląda na ożywioną, ponieważ robi to, co lubi robić najlepiej.

Aktorka filmowa:

Trisha Krishnan bez makijażu 3

Trisha wygląda elegancko i smukło na tym zdjęciu ze swojego filmu Marmayogi. Może obejść się bez makijażu, jak widać na tym zdjęciu, tylko para czarnych odcieni, aby wyróżnić jej delikatne rysy. Jej wyprostowane włosy to jedyna modyfikacja jej idealnie naturalnego oblicza.

Przyjazna wycieczka:

Trisha Krishnan bez makijażu 4

Młodsza Trisha Krishnan na wakacjach z przyjaciółmi w czasach, gdy modne były dzwony i mini torebki. Jej świeża twarz jest wolna od makijażu, ukazując jej młodzieńczą urodę i czarujące ja.

Przyjemny widok:

Trisha Krishnan bez makijażu 5

Kiedy za granicą Trisha lubi wychodzić na co dzień, bez śladu makijażu. Czy to w centrum handlowym, czy w centrum Akwarium, Trisha po prostu niesie ze sobą swój uśmiech.

Urodzinowa uczta:

Trisha Krishnan bez makijażu 6

Nawet z okazji urodzin Trisha zachowuje prostotę z czerwonym topem i czarnymi spodniami bez makijażu. Z takim uśmiechem jak jej, który rozświetla pokój, wydaje się, że wykonuje lepszą robotę niż świeczki na torcie.

Jak matka taka córka:

Trisha Krishnan bez makijażu 7

W końcu zobaczymy, od kogo Trisha odziedziczyła swój naturalny wygląd. To nikt inny jak jej matka na zdjęciu po prawej stronie. Obdarzona tak naturalnym pięknem i idealnym odcieniem skóry, nie musi być dotykana makijażem w prawdziwym życiu.

Niewinne piękno:

Trisha Krishnan bez makijażu 8

Niewinność młodości jest wyraźnie uchwycona na tym zdjęciu Trishy podczas jej dni modelowania. Jej długie, lśniące włosy i nieskazitelna skóra dodają jej naturalnego piękna. Nic dziwnego, że ma na swoim koncie kilka tytułów konkursów piękności.

Czarna Dama :

Trisha Krishnan bez makijażu 8

Czy nie wszystkie kobiety dobrze wyglądają w czerni? Dla Trishy Krishnan wygląda urzekająco, biorąc pod uwagę, że ma niewielki makijaż lub nie ma go wcale. Błyszcząca, przezroczysta czarna bluzka dodaje blasku jej urodziwym rysom, a kontrastowy biały trójkątny dekolt podkreśla jej szyję. W połączeniu z dopasowaną mini czarną torbą wygląda oszałamiająco najlepiej.

Jak na obrazku:

Trisha Krishnan bez makijażu 9

To zdjęcie Trishy zrobione w zaciszu jej domu mówi, dlaczego wygrała nagrodę Miss Pięknego Uśmiechu na jednym z jej konkursów piękności. Jej uśmiech robi to, czego nie potrafi żaden pędzel do makijażu, czyli ukazuje jej wrodzone piękno i zwodzi publiczność. Jej smukła sylwetka to dodatkowy bonus, który sprawia, że ​​nawet najprostsze stroje wyglądają na niej dobrze.