Peyton List to bardzo znana amerykańska modelka i aktorka. Aktorka zyskała sławę po zagraniu postaci Emmy Ross w serialu komediowym Jessie granym na Disney Channel. Jej rola w serialu „Dziennik Wimpy Kid” również została doceniona przez wszystkich. Po jej udanym występie w tych dwóch serialach Disney Channel krążą wiadomości, że Peyton List wraz ze Skai Jacksonem i Brarem powtórzą swoje role w innym nowym serialu o nazwie „Bunk’d”. Aktorka wyrzeźbiła dla siebie niszę w wieku zaledwie 16 lat.

Piękne zdjęcia listy Peyton bez makijażu:

Zobacz te niesamowite zdjęcia Peyton Roi List bez makijażu, który pokazuje jej naturalne piękno.

1. Uśmiechnięta piękność:

Lista Peyton bez makijażu 1

Będąc najmłodszą gwiazdą telewizji, Peyton List jest obdarzona wybitnymi rysami twarzy i naturalnymi umiejętnościami aktorskimi. To zdjęcie pokazuje ją bez śladu makijażu, a jej rozgrzewający uśmiech to wszystko, czego potrzebuje, aby jej obecność była zauważalna.

2. Och tak fajnie i ładnie:

lista peyton bez makijażu2

To kolejny obraz bez makijażu Peyton List, a aktorka wygląda w tym super fantastycznie. Jej geekowy wygląd w miejscach publicznych pokazuje jej wrażliwy wiek, a jednak pewność siebie w jej oczach z pewnością zajmie jej długą drogę! Życzymy wszystkiego najlepszego w tym samym.

3. Idealne selfie:

lista peyton bez makijażu3

To zdjęcie bez makijażu „Jessie & Gwiazda Hollie Hills, którą sama zamieściła na Instagramie. To selfie z odsłoniętą twarzą pokazuje, że nie musi pokrywać się wieloma warstwami makijażu, aby wyglądać pięknie. Lista Peyton jest na tyle odważna, by podzielić się swoim wizerunkiem bez makijażu ze swoimi fanami.

4. Poniedziałek bez makijażu:

lista peyton bez makijażu4

Jak opisano na tym zdjęciu, jest to obraz bez makijażu Peyton List, który pokazuje, jak oszałamiająco może wyglądać nawet bez makijażu. Nieskazitelne piękno, którym jest obdarzone, nie potrzebuje żadnych sztucznych środków.

5. Wspaniała Królowa:

Lista Peyton bez makijażu 5

Peyton Roi List odniosła sukces już w wieku 16 lat, a jej kariera aktorska wygląda tak jasno jak zawsze, dzięki jej naturalnym umiejętnościom aktorskim i pięknu. Na tym zdjęciu aktorka ma na sobie tylko wesoły uśmiech i w ogóle nie ma śladu makijażu. Jej nastoletnia uroda może sprawić, że będzie wyróżniać się w tłumie bez makijażu.

6. Fashionistka:

lista peyton bez makijażu6

Jak każda dziewczyna w jej wieku, gwiazda Disney Channel uwielbia chodzić na zakupy. Lubi eksperymentować ze swoim wyglądem, a na tym zdjęciu aktorka pokazuje swoje ubrania i buty. Peyton List nie boi się występować publicznie bez makijażu i uwielbia być taka, jaka jest.

7. Piękno pochodzi z wnętrza:

lista peyton bez makijażu7

Będąc nastolatkiem, Peyton List boryka się z problemami skórnymi jak wszyscy. Aktorka wierzy, że odpowiednia pielęgnacja skóry w połączeniu z zdyscyplinowaną dietą może położyć kres wszystkim problemom związanym ze skórą. Na tym zdjęciu Peyton List bez makijażu jej skóra świeci bez użycia kosmetyków. Aktorka przysięga na Renee, ekspertkę od pielęgnacji skóry z niesamowitą linią produktów.

8. Krzyczę o lody:

lista peyton bez makijażu8

Na tym zdjęciu Peyton List jest uchwycona, jedząc dużą łyżkę swoich ulubionych lodów. Nie ma makijażu, a my po prostu uwielbiamy jej dziewczęcy urok.

9. Idealne połączenie prostoty i elegancji:

lista peyton bez makijażu9

Słynna gwiazda „Jessie” jest młodą dziewczyną w sercu i to zdjęcie bardzo dobrze to pokazuje. Lista Peyton wygląda niesamowicie pięknie bez makijażu i jak cytuje jej fan „jej wewnętrzne i zewnętrzne piękno może rozświetlić ten Wszechświat”.

10. Diwa:

lista peyton bez makijażu10

Na tym zdjęciu Peyton List bez makijażu aktorka wygląda jak Diva. Jej blond włosy są niedbale rozpuszczone i widać ją w czarnej sukience, co wyraźnie kontrastuje z jej białym, lśniącym odcieniem skóry.

To były jedne z najlepszych zdjęć Peyton List bez makijażu. Daj nam znać, który z nich najbardziej Ci się podobał i podziel się swoimi opiniami.