Madhuri Dixit jest określana jako jedna z najlepszych aktorek kina indyjskiego. Zadebiutowała w 1984 roku filmem „Abodh” i zyskała popularność po „Tezaab” w 1988 roku. Wygrała 6 nagród filmowych, z czego cztery za najlepszą aktorkę. Była też uhonorowana Padma Shri. Madhuri od dzieciństwa była bardzo dobrą tancerką. Ma piękną twarz i niezwykły uśmiech, który dodaje jej uroku.

Wspaniały Madhuri Dixit bez makijażu Zdjęcia:

Poniżej przedstawiamy cudowną madhuri dixit bez makijażu zdjęcia, które z pewnością Cię zainspirują, jak była piękna przez długi czas.

1. Madhuri kliknął podczas wydarzenia:

Madhuri Dixit bez makijażu Zdjęcia 1

Poniższe zdjęcie jest starym zatrzaskiem klikniętym na imprezie, na której młoda Madhuri jest uchwycona uśmiechnięta wesoło wraz z makijażem sans. Ma na sobie „salwarowy garnitur” w kolorze „mehendi”, na którym wyszyte są kwiaty w kolorze pomarańczowym, fioletowym i bordowym oraz liście wyszyte na zielono.

2. Całkiem na różowo:

Madhuri Dixit bez makijażu Zdjęcia 2

To zdjęcie kliknięte w pomieszczeniu, gdzie aktorka ma na sobie piękną różowo-srebrną sukienkę, która opada jej do kostek. Ma długą stułę wraz z sukienką, która opada z lewego ramienia, prosto w dół. Jest ozdobiona ciężką srebrną biżuterią na szyi, a jej włosy są rozpuszczone i opadają z lewej strony, jej twarz była pokryta tylko niewielkim makijażem.

Czytaj także: Zdjęcia Shilpa Shetty bez makijażu

3. Nowa Matka:

Madhuri Dixit bez makijażu Zdjęcia 3

Madhuri pozuje bez makijażu w szpitalu ze swoim nowo narodzonym dzieckiem. Wygląda na to, że została wypisana ze szpitala, a jej twarz wygląda na nieco słabą z powodu operacji, ale chwała bycia świeżo upieczoną matką odbija się od jej twarzy. Ma na sobie niebieską koszulę, a jej włosy są starannie spięte z tyłu.

4. Madhuri z rodziną:

Madhuri Dixit bez makijażu Zdjęcia 4

To zdjęcie jest klikane, gdy aktorka z mężem i dwoma synami. Ma na sobie kombinację czerwonego i pomarańczowego „salwaru”, na którym są wyszyte wzory. Wszystko, co ma na twarzy, to brak makijażu i nosi tylko małą „tikę”.

Przeczytaj także: Preity Zinta bez makijażu

5. Ćwiczenie tańca dla funkcji nagrody:

Madhuri Dixit bez makijażu Zdjęcia 5

Madhuri została kliknięta, gdy przygotowuje swój taniec do występu na uroczystości wręczenia nagród. Ma na sobie różowy „salwar” z białymi wzorami. Jej „dupatta” jest wiązana w talii i wydaje się, że pozuje pomiędzy ćwiczeniami tanecznymi. Na tym zdjęciu nie ma makijażu na twarzy.

6. Jeszcze jedna praktyka taneczna:

Madhuri Dixit bez makijażu Zdjęcia 6

To kolejne zdjęcie madhuri dixit bez makijażu z praktyki, jeśli to samo wydarzenie, jak widać powyżej. Ma na sobie „salwar” z nadrukiem w kolorze morskiej zieleni, który ma również kolory biały, żółty i bordowy. Ona jest klikana ponownie, gdy ćwiczy. Jej włosy są rozchylone z jednej strony i związane z tyłu w kucyk.

7. Na spotkaniu modlitewnym:

Madhuri Dixit bez makijażu Zdjęcia 7

To zdjęcie zostało kliknięte, gdy aktorka madhuri wysiada z samochodu z minimalnym makijażem, aby wziąć udział w spotkaniu modlitewnym. Ma na sobie białą „salwar”, na której wyszyte są wzory. Ma na sobie brązowe okulary przeciwsłoneczne, a jej włosy są rozpuszczone. Jej sandały wyglądają stylowo w kolorze brązowym z motywem kwiatowym.

Czytaj także: Kajol bez makijażu Zdjęcia

8. Na lotnisku:

Madhuri Dixit bez makijażu Zdjęcia 8

To zdjęcie zostało kliknięte na lotnisku, gdzie aktorka ma na sobie twarz bez makijażu, syntetyczny top w kolorze żółtym z krótkim wzruszeniem ramion. Ma na sobie czarną parę dżinsów, a na lewej ręce nosi pomarańczową torbę. Ma na sobie okrągły srebrny naszyjnik, a jej sandały też są srebrne. Jej ładne oczy zasłonięte są brązowymi okularami przeciwsłonecznymi.

9. Madhuri ze swoim pięknym uśmiechem:

Madhuri Dixit bez makijażu Zdjęcia 9

Kiedy wszystkie aktorki noszą makijaż, Madhuri musi nosić tylko jej uśmiech. Na tym zdjęciu widać jej twarz z boku, a także piękny uśmiech. Widzimy ją ubraną w czarną bluzkę i rozpuszczone włosy. To jedno z najlepszych zdjęć madhuri dixit bez makijażu.

10. Podczas nauczania tańca w tańcu z Madhuri ”:

Madhuri Dixit bez makijażu Zdjęcia 10

To zdjęcie pochodzi z „Dance with Madhuri”, jej nowej internetowej akademii tańca. To zdjęcie zostało kliknięte, gdy Madhuri uczyła kandydatów online swoich kroków tanecznych. Ma na sobie czarno-szarą koszulę i czarne spodnie dresowe. Jej włosy są puszyste i ładnie związane jak kucyk z tyłu.