Niemożliwe i nienaturalne piękno, wygląd i uroda ucieleśnione w człowieku, to rezultatem jest Valeria Lukyanova. Popularnie znana jako „ludzka Barbie”, Valeria jest ukraińską modelką i artystką, która jest znana na całym świecie ze swojego piękna i wspaniałego wyglądu. Jej smukłe ciało o zielonoszarych oczach bardzo przypomina lalkę Barbie, z której zasłynęła. Ale czy Valeria Lukyanova nie wyglądała na makijaż??

Chociaż jest piękna na ekranie dzięki najwyższej klasy wyglądowi i ostrym stylom, jej prawdziwy i surowy wygląd jest od dawna tajemnicą. Ale tutaj złapaliśmy kilka szczerych i niefiltrowanych przebłysków tego piękna, które możesz chcieć zobaczyć!

Valeria Lukyanova bez makijażu

10 najnowszych zdjęć Valeria Lukyanova bez makijażu:

Te 10 Valeria Lukyanova bez obrazów makijażu jest dość szokujących i niszczy internet. Ten model i diva prawdziwe życie bez makijażu nie wygląda tak, jak sobie wyobrażałeś.

1. Leniwy na łóżku:

Valeria Lukyanova bez makijażu 1

Nasza lalka Barbie też potrzebuje odpoczynku. Oto prawdziwe zdjęcie Valerii Lukyanovej bez makijażu, która odpoczywa po długim męczącym dniu. Robi selfie i opublikowała się w mediach społecznościowych, aby zabawiać swoich zwolenników. Valeria dość regularnie korzysta ze swoich kont w mediach społecznościowych i uwielbia publikować swoje prawdziwe aktualizacje. Ten jest taki. Widać ją bez makijażu, z całkowicie nagą twarzą. Ale nadal wygląda całkiem pięknie, prawda??

2. Z rutyną pielęgnacji skóry:

Valeria Lukyanova bez makijażu 2

Choć w prawdziwym życiu wygląda uroczo i jak lalka, jak myślisz, skąd się to bierze? Wymaga doskonałej pielęgnacji skóry i jedzenia zawsze czysto. Oto jedno z takich zdjęć zamieszczone przez samą Valerię na Instagramie. Ten brak makijażu widać podczas wykonywania rutyny, nakładania maski do szorowania podczas jej relaksu. Rozpieszcza się, a mimo to wygląda niesamowicie ładnie.

3. Czas treningu:

Valeria Lukyanova bez makijażu 3

Nie tylko z jej urodą, czy zauważyłeś, jak pięknie wygląda diva? Valeria Lukyanova uwielbia ćwiczyć i jest maniakiem fitnessu. Oprócz smukłej sylwetki dba o to, aby codziennie ćwiczyć, aby utrzymać mięśnie i formę. Jest niezwykle ostrożna we własnym ciele i uwielbiamy jej wygląd. Ona całkowicie nas inspiruje; co myślisz?!

4. Motywowanie obserwujących:

Valeria Lukyanova bez makijażu 4

Oto kolejne zdjęcie Valerii Lukyanova bez makijażu. To zdjęcie zostało opublikowane przez nią samą i motywuje jej zwolenników do życia w czystości, zdrowego odżywiania i codziennego treningu. W tym poście w mediach społecznościowych wyjaśnia, jak ważna jest zdrowa dieta i regularne ćwiczenia w życiu. Rozumiemy, że jest prawdziwym influencerem, nie tylko szuka siebie i piękna, ale także motywuje innych do osiągania swoich celów.

5. Fitnessowy maniak:

Valeria Lukyanova bez makijażu 5

Oto kolejne zdjęcie Valerii Lukyanova bez makijażu w prawdziwym życiu. Na tym zdjęciu jest kliknięta, robiąc poranne ćwiczenia rozciągające we własnym domu, rozgrzewając się, zanim osiągnie codzienny czas na trening. Uwielbiamy sposób, w jaki wygląda bez makijażu, z malutkimi, ale pięknymi oczami, smukłym i muskularnym ciałem i pięknym uśmiechem.

6. Królowa selfie:

Valeria Lukyanova bez makijażu 6

Chociaż widzieliśmy Valerię Lukyanova bez zdjęć makijażu, oto obraz, selfie zrobione przez samą lalkę z odrobiną makijażu. Czy zauważyłeś jakąś różnicę między poprzednimi zdjęciami a obecnymi? Cóż, nie widzimy dużej różnicy i jest to dla niej komplement. Odrobina rozświetlacza, łagodny podkład i tusz do rzęs to to, co widać na tym zdjęciu, ale wygląda całkowicie naturalnie i elegancko.

7. Wycieczki:

Valeria Lukyanova bez makijażu 7

Oto kolejne zdjęcie Valerii Lukyanovej, widzianej z bardzo łagodnym makijażem, takim jak krem ​​nawilżający i tusz do rzęs, kliknięte podczas jej wyjścia na kolację. Znana jest z tego, że odżywia się zdrowo i widziana jest tutaj, jak czeka na jedzenie z głodną twarzą. Jak pięknie i uroczo wygląda, prawda?!

8. Czas odpoczynku:

Valeria Lukyanova bez makijażu 8

Po męczącym dniu Valeria idzie do swojego pokoju, aby trochę odpocząć. Na tym zdjęciu jeszcze nie zdjęła makijażu i widać ją z odrobiną rozświetlacza i tuszu do rzęs. A jednak wygląda oszałamiająco i pasuje na tym zdjęciu, z tak długimi, zdrowymi włosami. Jesteśmy zachwyceni jej wyglądem i kondycją i inspirują nas do dążenia do celu.

9. Rozpieszczanie się:

Valeria Lukyanova bez makijażu 9

Oto kolejne zdjęcie Valerii, która oddaje się bez makijażu. Na tym zdjęciu widać ją noszącą rozjaśniającą skórę maskę podczas relaksu, a mimo to wygląda niezwykle pięknie. Nie boi się publikować takich zdjęć na swoich kontach w mediach społecznościowych i inspiruje swoich zwolenników do regularnego wykonywania rutynowych czynności dla skóry.

10. Czas snu:

Valeria Lukyanova bez makijażu 10

Cóż, oto zdjęcie Valerii, która właśnie zasypia. Widziana uderza w łóżko w męczący dzień. Mimo zmęczenia, jak pięknie i słodko w ogóle wygląda. Nie możemy do końca uwierzyć w sposób, w jaki pojawia się w połowie przypadków, pomimo męczącego lub długiego dnia, który ma, a mimo to wygląda oszałamiająco i fantastycznie ze swoim wyglądem.

Dodatkowe wskazówki:

Dzięki tym zdjęciom Valerii Lukyanova bez makijażu, oto kilka wskazówek, które pomogą nam zarządzać lepszą i promienną skórą.

  1. Liczy się styl życia. Trzeba skoncentrować się na zdrowym stylu życia i zawsze jeść zdrową, czystą żywność.
  2. Binguję raz na jakiś czas jest dobrze, ale nie regularnie.
  3. Zdrowe odżywianie i dieta mogą z kolei przejawiać się w zdrowym i czystym wyglądzie.
  4. Niezawodnie nawilżaj skórę każdego dnia. Cóż, nawilżona skóra potrafi zdziałać cuda.
  5. Zawsze usuwaj makijaż pod koniec dnia. nigdy nie śpij z makijażem, ponieważ może to uszkodzić i sprawić, że skóra będzie wyglądać na starą
  6. Peeling i tonizuj twarz co najmniej trzy razy w tygodniu. Pomaga oczyścić i usunąć martwe komórki naskórka oraz nadać blasku i wyglądać promiennie.

Z tymi zdjęciami Valerii Lukyanovej bez makijażu, inspiruje nas jej regularna, ale promienna twarz i jasny wygląd. Wszystko zależy od regularnej pielęgnacji skóry i zdrowej diety, treningi i te zdjęcia zachęcają nas do lepszego jutra, do ćwiczeń i zachowania zdrowia przez cały czas. Daj nam też poznać swoje myśli; kochamy cię słyszeć!

Często zadawane pytania i odpowiedzi:

Q1. Czy Valeria Lukyanova robi makijaż??

Odp.: Tak, dobrze słyszałeś. Przez większość czasu Valeria woli pracować nad swoim wyglądem. Biorąc pod uwagę jej odcień skóry oraz naturalnie promienną twarz i wygląd, woli wyglądać naturalnie z łagodnym makijażem.

Q2. Jaki jest ulubiony produkt do makijażu Valerii Lukyanova?

Odp.: Valeria przysięga, że ​​regularnie nawilża skórę i utrzymuje ją nawilżoną. Uwielbia rozświetlacz i bawi się produktem do makijażu, żeby wyglądać wystarczająco jasno.

Q3. Jaki jest ulubiony reżim treningowy Valerii Lukyanovej??

Odp.: Valeria Lukyanova przysięga na ciężary, cardio i równo wyważony aerobik.