Brała udział w przeboju kinowym „Kaho Na Pyaar Hai” i od tego czasu jest perłą w oczach wszystkich. Jest jedną z najpiękniej wyglądających aktorek w Bollywood, modelką, bizneswoman itp. To Amisha Patel. Amisha ma również spore doświadczenie w branży filmowej Telegu i można powiedzieć, że od najmłodszych lat odnosi duże sukcesy. Obecnie ta aktorka ma 39 lat, ale wygląda na to, że ma mniej niż 25 lat. Jak? Cała zasługa należy do jej utalentowanej, ponętnej twarzy, która nie potrzebuje makijażu do stylizacji.

1. Zachowanie tradycyjnego wyglądu:

amisha patel bez makijażu

Amisha jest bardzo zdyscyplinowaną kobietą i chociaż od dłuższego czasu pracuje w branży sławy i zdrady, nie zmieniła się ani trochę. Nadal jest tą autentyczną i wyjątkową hinduską dziewczyną, która przynajmniej przez większość czasu lubi być prosta i całkowicie naturalna.

2. Z makijażem i bez makijażu Amisha:

Amisha Patel bez makijażu2

To naprawdę fajne zdjęcie Amiszy, które pokazuje ją zarówno z twarzą, jak i bez makijażu. W obu wygląda prawie tak samo i można ją łatwo zidentyfikować. To nie tak, makijaż sprawia, że ​​wygląda zupełnie inaczej.

3. Minimalistyczne piękno:

Amisha Patel bez makijażu3

To jedno z wielu zdjęć z sesji zdjęciowej całkowicie opartej na naturalnym pięknie Amisah. Na tym zdjęciu Amisha wyglądała niezwykle atrakcyjnie. Z dumą prezentowała swoją naturalnie ponętną twarz wraz ze swoim stylowym wyglądem. To jedno z najlepszych zdjęć Amisha Patel bez makijażu?.

4. Wypracowanie:

Amisha Patel bez makijażu4

Amisha wygląda naprawdę cudownie na tym bez makijażu zdjęciu, na którym wygląda naprawdę pięknie. Zostało to zrobione na siłowni, w której tymczasowo trenowała do swojego nadchodzącego filmu.

5. Przypadkowy urok:

Amisha Patel bez makijażu5

Kto powiedział, że kobieta nie może wyglądać atrakcyjnie w codziennych ubraniach? Spójrz na Amiszę. Jest doskonałym przykładem. Ta Bollywoodzka piękność może dosłownie nosić wszystko i wyglądać naprawdę pięknie. Jest prawdopodobnie jedną z najpiękniejszych kobiet i wygląda dobrze bez żadnego makijażu.

6. Ciężka praca!

Amisha Patel bez makijażu6

To kolejne zdjęcie Amiszy z siłowni. To naprawdę dobre zdjęcie, które pokazuje naturalne piękno tej aktorki, ponieważ nikt nie nosi makijażu na siłowni. Można wyraźnie powiedzieć, że Amisha wygląda dobrze bez nawet odrobiny makijażu na twarzy. To chyba jedno z najlepszych zdjęć Amiszy Patel bez makijażu.

7. Poranna joga:

Amisha Patel bez makijażu7

Przepiękna Amisha Patel została złapana podczas porannej jogi. To zdjęcie było również częścią sesji zdjęciowej dla magazynu fitness dla kobiet. Amisha wygląda naprawdę atrakcyjnie w tej szczególnej pozie medytacyjnej i kradnie uwagę.

8. Obraz teatralny:

Amisha Patel bez makijażu8

Niezwykle słodka Amisha Patel została zauważona w kinach PVR. Tego dnia prezentowała swoją całkowicie naturalną twarz i wyglądała całkiem atrakcyjnie. Ta kobieta prawdopodobnie wymaga mniej makijażu lub nawet nie ma makijażu, aby wyglądać ponętnie.

9. Kliknięto w sklepie z zabawkami:

Amisha-Patel-bez-makijażu9

Amisha Patel została zauważona w sklepie z zabawkami i została całkiem pięknie kliknięta. Jest prawdopodobnie jedną z najpiękniejszych kobiet w indyjskim przemyśle filmowym.

10. Na lotnisku:

Amisha Patel bez makijażu10

To jest casualowy wygląd Amiszy. Wygląda tu naprawdę pięknie i wygląda dobrze, nawet nie nosząc na twarzy żadnego produktu kosmetycznego. Pokazuje swój naturalnie niesamowity uśmiech i to jest główna atrakcja.

Amisha Patel jest prawdopodobnie jedną z najbardziej niewinnie wyglądających aktorek w indyjskim przemyśle filmowym. Ma niesamowity uśmiech i uroczą buzię, a naturalne piękno jest jej największą zaletą w przyciąganiu ludzi. Powyższe obrazy uzasadniają ten fakt i sprawiają, że Amisha jest jedną z najbardziej naturalnie ponętnych indyjskich kobiet w historii.