Urodzona w Republice Południowej Afryki w 1989 roku modelka o oczach Hazel jest stałym gościem tabloidów informacyjnych dzięki swoim modelingowym przedsięwzięciom, wybieranym przez najlepsze agencje. Od 2008 roku zajmuje się modelowaniem dla marki bielizny Victoria’s Secret, a w 2009 roku została wybrana na głównego anioła. Obecnie jest żoną prowadzącego Maroon 5, Adama Levine’a, a para spodziewa się pierwszego dziecka w 2016 roku. Behati biegle w niej mówi. ojczysty język afrikaans, mimo że przez cały czas kształcono się w języku angielskim.

1. Do sesji zdjęciowej:

behati prinsloo bez makijażu

Widziałem, jak pozuje przed kamerami w czarnym kapeluszu, jej wygląd jest niczym innym jak klasą. Czarna koszulka w paski i dekolt tylko dodają uroku.

2. Blond wygląd:

Behati Prinsloo bez makijażu 2

Behati Prinsloo bez makijażu jest tutaj widziana, obnosząca się ze swoją nowo odkrytą miłością w grzywce i blondynce. Wygląda dobrze, a nawet ma pewność siebie, by wyruszyć bez cienia kohlu w oczach, pomimo grzywki zwracającej na nie uwagę.

3. Przygotowanie do rampy:

Behati Prinsloo bez makijażu 3

Spójrz na Behati Prinsloo bez makijażu, wesołą i uśmiechniętą do pilota, gdy jej włosy są przypięte do wałka. Płaszcz można zidentyfikować jako Victoria’s Secret, a ona jest ewidentnie zadowolona z programu i jej wyglądu w nim.

4. Dzień Starbucksa:

Behati Prinsloo bez makijażu 4

Mając to w ręku zieloną herbatę, można śmiało powiedzieć, że modelka dba o swoją dietę nawet wtedy, gdy jest w sieci, która słynie z kawy vintage. Behati Prinsloo kliknęła to selfie, wiedząc, że jest niczym innym jak czystą perfekcją. Bez cieni pod oczami, bez worków pod oczami, jej wygląd jest tak bezbłędny, jak byśmy sobie życzyli.

5. Wygląd Delevingne’a:

Behati Prinsloo bez makijażu 5

Wyglądając bardziej jak kolejna supermodelka Cara Delevingne, ten Polaroid jest prawdopodobnie kliknięty, gdy była w pobliżu rodziny. Jej wygląd jest bardzo prosty, podobnie jak ktoś w domu, podobnie jak jej strój. Jej włosy wyglądają świetnie, mimo że nie są perfekcyjnie uczesane.

6. Pamiętniki na szyję:

Behati Prinsloo bez makijażu 6

Sportowy naturalny wygląd bez makijażu, Behati Prinsloo jest tutaj widziany z bardzo eleganckim i wytwornym stwierdzeniem. Jej włosy są bardziej zbliżone do burgundowej brunetki, co jest niecodzienne w porównaniu z jej zwykłymi preferencjami blond. Z różowym policzkiem i pięknym uśmiechem ta fotografia może od razu podbić serce każdego.

7. Ironia:

Behati Prinsloo bez makijażu 7

Zdjęcie jest tak podpisane, ponieważ Behati jest tutaj widziany na imprezie dla marki kosmetycznej MAC, bez makijażu! Jej nos ma czerwone plamki, a jej zwykły, tradycyjny półuśmiech daje nam wszystkim pozytywną atmosferę.

8. Dla świata:

Behati Prinsloo bez makijażu 8

Kolejny klasyk z lookbook’a Behati Prinsloo bez makijażu, widziana jest tutaj z blond pasemkami na brunetkowych włosach.

9. Czas zimowy:

Behati Prinsloo bez makijażu 9

Z czapką w kształcie czaszki niedbale zakrywającą jej blondynki, Behati Prinsloo wygląda stylowo niż kiedykolwiek. Jej koordynacja kolorów sukni nie jest dopasowana, ale daje to dodatkowy kredyt ogólnemu wyglądowi.

10. Szczęśliwy czas:

Behati Prinsloo bez makijażu 10

Nadszedł czas na zrobienie makijażu na pokaz mody i jest to prawdopodobnie ostatnie ujęcie przed tym. Bez szminki ani wkładki ponownie podnosi klasę, nawet nie próbując.

Nic dziwnego, że Behati wygląda tak pewnie jak zawsze, nawet bez makijażu. Ogólna doskonałość jest dla nas zbyt trudna do dorównania, nawet przy tonach makijażu, prawda?