Charlize Theron zaczynała swoje dni jako modelka, szybko stając się znaną aktorką i producentem. Zdobyła nagrodę Akademii i była nominowana do Złotego Globu. Spotykała się ze Stuartem Townsendem do 2010 roku, po dziewięciu długich latach bycia razem. Jest dumna z RPA i nadal posiada podwójne obywatelstwo z USA i RPA. Oto niektóre z najlepszych stylizacji bez makijażu z jej dni publicznych.

Charlize Theron bez makijażu:

1. Zimowa wycieczka bez makijażu:

Charlize Theron bez makijażu

Wygląda na to, że była poza domem i miała napić się napoju energetycznego. Ma na sobie lekką szyję, co zwraca większą uwagę na jej nieskazitelną twarz. Jej szaro-czarny sweter dodaje uroku. Odchodząc, wydaje się, że nie zdaje sobie sprawy, że jest obrazowana przez okiennice.

2. Zdjęcie siłowni:

Charlize Theron bez makijażu 2

Oczywiście żadna celebrytka nie wypoci się na siłowni szminką i wkładkami. Charlize Theron bez makijażu to nie inny widok. Jest tu widziana z białą torbą na siłownię i opaską na głowę, która utrzymuje włosy na miejscu. Bez odrobiny zmęczenia wygląda, jakby mogła jeszcze zrobić kilka rund.

3. Blond perfekcja:

Charlize Theron bez makijażu 3

Nawet przy niewielkiej ilości tego, co nazywasz makijażem, wygląda idealnie oszałamiająco. Jej usta są tak różowe, jak to tylko możliwe, a jej włosy są niczym innym, jak to, co nazywasz „ekstrawaganckim pokazem samym w sobie”.

4. Wygląd kapelusza:

Charlize Theron bez makijażu 4

Ta boczna twarz pokazuje, jak gładka i nieskazitelna jest jej skóra, nawet bez tych dodatkowych warstw makijażu. Kapelusz zakrywa jej włosy, a koniec jest luźno zawiązany. Być może dzieje się tak, gdy wychodzi na przerwę między sesjami.

5. Różowe piękno:

Charlize Theron bez makijażu 5

Jej różowe usta dają nam poważne, godne pozazdroszczenia cele w zakresie „skóry i wyglądu”. Z bardzo niedbale związanymi włosami wygląda na to, że Charlize Theron bez makijażu jest równie piękna.

6. Klasyczny okrągły kolczyk do ucha:

Charlize Theron bez makijażu 6

Jeśli zostanie zauważona, często jest przedstawiana z okrągłymi kolczykami w uszach. Nie inaczej jest w tym kadrze z jej filmu Młody dorosły. Gogle utrzymują jej włosy na miejscu, a intensywny wygląd uwidacznia jej umiejętności aktorskie.

7. Występy Oscara:

85. doroczne rozdanie Oscarów — przyjazdy

Z odrobiną eyelinera i błyszczykiem jest to niewątpliwie jeden z małych makijaży z galerii nieskazitelnych zdjęć aktorek. Jej zwykłe długie blondynki zniknęły, ponieważ udowadnia, że ​​krótkie włosy też na niej wyglądają świetnie.

8. Z kluczykami samochodowymi:

Charlize Theron bez makijażu 8

Jej kluczyki do samochodu są widoczne w jej rękach jako Charlize Theron bez makijażu, jest zaskoczona i zakłopotana przez tłum. Zaciska usta i macha w oddali. Widząc jej skórę, możesz łatwo skomentować, jak gładka i promienna nadal wygląda.

9. Nikt nie jest wolny od trądziku:

Charlize Theron bez makijażu 9

Ta jej okulary przeciwsłoneczna nie radzi sobie dobrze z odciąganiem zainteresowania od trądziku. Zwykle widziana z równą teksturą twarzy, na zdjęciu tutaj, wydaje się, że nie radzi sobie tak dobrze ze swoim reżimem pielęgnacji skóry.

10. Kręcony Bob:

Charlize Theron bez makijażu 10

Kolejne zdjęcie i ostatnie na liście Charlize Theron bez makijażu, widać ją w blondach sięgających do szyi, z uderzającym wyrazem twarzy, reprezentacją prawdziwego piękna, jakim jest.

W przypadku większości zdjęć, będących oficjalnym publicznym wystąpieniem, upewniła się, że nie pozostawia żadnej ze swoich wad, na które można by się szturchać. Nawet jej włosy wyglądają na perfekcyjnie ułożone, co nadaje jej naturalny wygląd.