Jedna z najbardziej rozpoznawalnych amerykańskich aktorek wszechczasów, Julia Roberts, właśnie osiągnęła 48 lat i nadal wygląda jak dziewczyna z Pretty Woman. Prawdziwą sławę zasłynęła swoim niesamowitym występem we wspomnianym wyżej filmie z 1990 roku. Nieustannie szokuje swoich fanów zabawnymi i intensywnymi występami. Ta nominowana do Oscara aktorka jest jednym z największych nazwisk w Hollywood i należy do legendarnego okresu lub złotego wieku Hollywood. Tak więc, jeśli chodzi o piękno, możesz zaufać tej kobiecie z zamkniętymi oczami. Kiedy mówi „dostajesz to, co widzisz!”, ma na myśli. Ono. Przejrzyjmy niektóre z najlepszych Julii Roberts bez zdjęć makijażu.

1. Stonowana twarz:

Julia Roberts bez makijażu 1

Julia przeszła szereg przemian fizycznych i aby dopasować się do roli, wykonano też wiele dietetycznych tortur. Ale w międzyczasie zachowała swoje naturalne piękno, dzięki czemu można powiedzieć, że to zdjęcie jest jednym z najlepiej wyglądających zdjęć Julii Roberts bez makijażu..

2. Ten niesamowity śmiech:

Julia Roberts bez makijażu 2

To zdjęcie przedstawia prawdziwą twarz Julii, która śmieje się z całego serca. Jest to prawdopodobnie jedno z najlepszych zdjęć Julii Roberts bez makijażu i prawdopodobnie wszyscy jej fani się na to zgodzą.

3. Zmiana:

Julia Roberts bez makijażu 3

To zdjęcie Julii zostało kliknięte, gdy była zajęta zmianą miejsca zamieszkania. Przeprowadzała się do nowego domu ze swojego starego mieszkania, a szczęśliwa ekipa filmowa była w stanie przynieść niesamowite zdjęcia tej pięknej kobiety.

4. Znaki wieku:

Julia Roberts bez makijażu 4

Julia Roberts ma ponad 50 lat i jest jedną z najładniejszych kobiet w swoim wieku, która wciąż potrafi właściwie zachować swoje naturalne piękno.

5. Zrelaksowana Julia:

Julia Roberts bez makijażu 5

To jeden z tych momentów, kiedy Julia została złapana bez makijażu i nie była zirytowana, mimo że paparazzi atakowali jej osobistą twarz. Miała swoją całkowicie prawdziwą twarz i wyglądała całkiem ładnie. Była zajęta normalną fazą życia, która nie trwa długo ze względu na jej powołanie.

6. Zdjęcia z makijażem i bez:

Julia Roberts bez makijażu 6

Takie zdjęcia są jak dopełnienie w dzisiejszych czasach, gdy masz zamiar stworzyć bez porównania makijażu. W prawym dolnym rogu znajduje się zdjęcie Julii bez makijażu, a resztę zdjęcia możesz sam odgadnąć. Po przejrzeniu zdjęcia z pewnością można stwierdzić, że Julia wygląda całkiem atrakcyjnie nawet bez makijażu.

7. Kobieta w okularach:

Julia Roberts bez makijażu 7

Jak większość kobiet, Julia również wygląda uroczo w okularach. Ale jest coś innego niż wszystkie inne kobiety, to jest jej pewność, że pokazuje swoją naturalną twarz.

8. Lata ’85:

Julia Roberts bez makijażu 8

To stare zdjęcie Julii wygrywającej trofeum. Bez dostępu do istotnych informacji z pewnością można stwierdzić, że Julia już w młodym wieku odgrywała rolę ładnej kobiety.

9. Nie tylko w filmach:

Julia Roberts bez makijażu 9

Julia jest właściwie Pretty Woman, nie tylko w filmach. Ten swobodny strój zadowolił zdjęcie Julii, gdy szła do studia filmowego w okularach przeciwsłonecznych. To ukryło jej uwodzicielskie oczy, ale pokazało jej ponętną twarz.

10. W sklepie spożywczym:

Julia Roberts bez makijażu 1 0

Julia została złapana w sklepie spożywczym, pokazując swoją całkowicie pociągającą twarz. Wraz z tymi średniej długości blond włosami odgrywała również rolę Pięknej Kobiety.