Ranveer Singh jest najbardziej obiecującym aktorem, który wyrobił sobie niszę w indyjskim przemyśle filmowym, zdominowanym przez Kapoorów i Chanów. Aktor zadebiutował w 2010 roku w domu produkcyjnym Yash Raj Films w filmie „Zespół Baaja Baarat”. Film przyniósł mu także prestiżowe nagrody Filmfare w kategorii Najlepszy Debiut Męski. Choć aktor nie ma wykształcenia aktorskiego, wyróżniał go spontaniczność i naturalne umiejętności aktorskie.

Po rozpoczęciu kariery aktorskiej nie było już za niego odwrotu. Zagrał w wielu innych przebojach komercyjnych, takich jak „Lootera”, „Goliyon Ki Raasleela Ram-Leela”, „Gunday” i wielu innych. Jego umiejętności aktorskie zostały bardzo docenione w filmie „Bajirao Mastani”, a także po raz kolejny zdobył nagrody Filmfare, w tym w kategorii najlepszego aktora. Ranveer Kapoor beztroski urok jest tym, co przyciąga do niego tłumy i nie boi się pojawiać publicznie w taki sposób, w jaki jest.

10 najlepszych zdjęć Ranveer Singh bez makijażu:

Spójrz na te 10 najlepszych Ranveer Singh bez zdjęć makijażu, a pokochasz go jeszcze bardziej.

1. Kciuki w górę za Uśmiech:

Ranveer Singh bez makijażu

To jedno z najlepszych zdjęć Ranveer Singh bez makijażu, a aktor wygląda absolutnie uroczo. Potrzebuje tylko swojego charyzmatycznego uśmiechu, aby przyciągnąć swoich fanów. Ranveer zostaje zauważony w swoim samochodzie ubrany w fajną koszulkę z logo. Całkowite kciuki za ten.

2. Wszystkiego najlepszego dla Buddy:

Ranvir śpiewa bez makijażu2

Na tym zdjęciu Ranveer Singh pozuje ze swoim przyjacielem i kumplem Arjunem Kapoorem. Wygląda super fajnie w swoim naturalnym wyglądzie. Aktorzy zostali zauważeni, jak imprezowali razem z okazji urodzin Arjuna Kapoora i uważamy, że naprawdę dobrze się bawili.

3. Chcemy Selfie:

Ranvir śpiewa bez makijażu3

To kolejne zdjęcie bez makijażu Ranveera Singha zrobione na lotnisku, gdy podróżował na Florydę, aby wziąć udział w słynnych IIFA Awards 2014. Jest całkowicie człowiekiem mas i nie waha się zrobić selfie ze swoim fanem, nawet jeśli jest niedbały ubrana bez makijażu.

4. Z Cudownym Chłopcem:

Ranvir śpiewa bez makijażu.4

Na tym zdjęciu makijaż Ranveer Singh bez makijażu jest zauważony z Deepiką Padukone, Shah Rukhiem Khanem i nie można przegapić cudownego chłopca, Moin Junnedi. Aktor poznał go podczas Światowych Igrzysk Juniorów, które odbyły się w Puerto Rico w USA.

5. Komfort na zawsze:

Ranvir śpiewa bez makijażu5

Ranveer to człowiek, który uwielbia żyć po swojemu. Aktor jest widziany w niebieskiej koszulce i wąsach. Uwielbiamy ten Ranveer Kapoor bez makijażu.

6. Fajny koleś:

Ranvir śpiewa bez makijażu6

Ranveer Kapoor jest najlepiej ubranym mężczyzną w indyjskim przemyśle filmowym. Jego wyczucie mody i stylu jest odważne i niezrównane. W tym obrazie Ranveer Singh no make a, aktor zostaje zauważony, gdy przybywa do studia na film „Dil Dhadakne Do”.

7. Po prostu relaks w domu:

Ranveer Singh bez makijażu 7

Na tym zdjęciu Ranveer Singh bez makijażu jest z żoną Deepiką Padukone podczas relaksu w domu.

8. Przystojniak Bollywood:

Ranvir śpiewa bez makijażu8

Styl i magnetyzm Ranveera Singha nie mają sobie równych. Ranveer Singh wielokrotnie udowadniał, że nie musi się nadrabiać, aby się wyróżniać; jego postawa jest wszystkim, czego potrzebuje.

9. Chłopięcy urok:

Ranvir śpiewa bez makijażu9

To jest całkowicie ogolony wygląd Ranveera Singha. W końcu pożegnał się ze swoim ciężkim wąsem i jest wyraźnie zawstydzony tym samym. Jeszcze bardziej kochamy jego czysty wygląd bez makijażu!

10. Bromance jego przyjaciel z dzieciństwa:

Ranvir śpiewa bez makijażu 10

Ranveer i Arjun są najbardziej wyluzowanymi kumplami. To świetne zdjęcie selfie duetu bez makijażu

Mam nadzieję, że świetnie się bawiłeś, patrząc na te zdjęcia Ranveer Singh bez makijażu. Jego wszechstronność i urok nie wymagają sztucznego osłaniania i za to go uwielbiamy.