Zain Javadd Malik jest jednym z pierwszych członków zespołu Infamous Boy band założonego w 2010 roku, One Direction. Jego udział w refrenach wszystkich piosenek sprawił, że stał się dość popularny i dzięki temu złu był w stanie wywrzeć ogromny urok swoim niesamowitym głosem. Teraz ta przystojna angielska piosenkarka jest artystką solową i wydała już płytę, która trafia na szczyty wszystkich muzycznych list przebojów. W tym artykule przyjrzymy się niektórym zdjęciom tej piosenkarki bez makijażu

1. Niewinna twarz:

Zayn Malik bez makijażu1

To jedno z pierwszych zdjęć tej angielskiej piosenkarki z zespołem. Wygląda na nią naprawdę dobrze i pewnie pokazuje przed kamerą swoją prawdziwą twarz. Można powiedzieć, że to zdjęcie jest jednym z najlepiej wyglądających zdjęć Zayna Malika bez makijażu wszechczasów.

2. Najważniejsze cechy blondu:

Zayn Malik bez makijażu2

Zayn przez lata próbował różnych stylizacji i wszystko wydawało mu się całkiem nieźle dla niego. Studiował ten trend i ubiera się jak gwiazdor i dlatego jest taki atrakcyjny. Na tym zdjęciu widać również twarz Zayn ., która jest odporna na makijaż.

3. Fioletowe włosy:

Zayn Malik bez makijażu3

Jak wspomniano w poprzednim punkcie, Zayn może sprawić, że każdy wygląd będzie na niego działał, ponieważ ma ten rodzaj naturalnego uroku, który działa na niego świetnie. Wie, jak wykorzystać swój przystojny wygląd na swoją korzyść i dlatego ten konkretny obraz można uznać za jeden z najlepiej wyglądających Zayna Malika bez zdjęć makijażu w historii.

4. Te tatuaże Chociaż:

Zayn Malik bez makijażu4

Zayn kocha swoich fanów i nigdy im nie odmawia, gdy proszą o szybkie zdjęcie lub zdjęcie. To jedno z najlepszych zdjęć tej piosenkarki bez makijażu, ponieważ pokazuje surową, ale ponętną twarz angielskiego talentu ogiera.

5. Stary Snap:

Zayn Malik bez makijażu5

To jedno z tych zdjęć, które zostało zrobione, gdy Zayn właśnie wszedł do grupy. Na tym zdjęciu wygląda naprawdę niesamowicie z jego całkowicie naturalną twarzą. Prawdziwe piękno Zayna jest nieporównywalne.

6. Zakupione zdjęcie:

Zayn Malik bez makijażu6

To jest zdjęcie angielskiej piosenkarki ze sklepu fotograficznego. To nie jest prawdziwy kolor jego oczu. Ale jedna rzecz nie jest edytowana, a mianowicie jego naturalny blask części twarzy. Na tym zdjęciu wygląda całkiem przystojnie iz tego powodu to zdjęcie jest dobrym przykładem bez makijażu Zayna Malika.

7. Zdjęcie hotelu:

Zayn Malik bez makijażu7

Zdjęcie Zayna bez makijażu zostało kliknięte, gdy przybył do hotelu. Po prostu nie zobaczysz tego rodzaju przyciągania twarzy codziennie, a także od 19-letniego chłopca. Zayn wygląda jak ogolony zestaw i też jest całkiem gorący.

8. Urocza twarz:

Zayn Malik bez makijażu8

Dla tych, którzy nie są tego świadomi, Zayn ma naprawdę uroczą twarz. Teraz jest już dorosły i wygląda bardziej jak dorosły zarost, ale wtedy był całkiem czarujący i imponował ludziom swoim pięknym, utalentowanym pięknem twarzy.

9. Gra w brodę:

Zayn Malik bez makijażu9

Wiele osób woli widzieć Zayna z piwem niż ogolonym. Szczerze mówiąc, nie wygląda źle. Zdecydowanie nie jest już dzieckiem, ale jakoś nadal przedstawia ten niewinny wygląd.

10. Zgrany dzieciak:

Zayn Malik bez makijażu10

To jest migawka z jednego z lifestylowych filmów One Direction, które pokazało, jak Zayn spędził swój dzień. Ze wszystkich właściwych powodów Zayn bardzo lubi pokazywać swoją naturalnie ponętną twarz.

Ten artykuł przedstawia jedne z najładniej wyglądających zdjęć Zayna Malika, na których pokazuje swoją całkowicie prawdziwą twarz bez żadnego zastosowania produktów kosmetycznych do twarzy. Dla wszystkich miłośników Zayna Malika ten artykuł będzie spełnieniem marzeń.