Leighton Meester to amerykańska aktorka i piosenkarka. Piękność „Plotkara” znana jest również ze swojej kariery modelki i jest popularna ze względu na nienaganne wyczucie stylu i makijażu. Często widuje się ją bez makijażu i daje przykład swoim rówieśnikom, którzy są oblepieni tonami pudru. Taka jest popularność wyglądu bez makijażu Leightona, że ​​wiele osób faktycznie zaczęło samouczki, jak używać makijażu, aby wyglądać jak Leighton bez makijażu. W tym artykule przedstawiamy jedne z najlepszych zdjęć Leighton Meester bez makijażu

Obrazy Leightona Meestera bez makijażu:

Poniżej podano kilka przykładów Leighton Meester bez makijażu

1. Świecąca gwiazda:

Leighton Meester bez makijażu1

Wyobraź sobie, że wybierasz się na przejażdżkę i wychodzisz z samochodu w ten sposób? Ta wspaniała kobieta wchodzi na lotnisko w czarnej czapce i rozpuszczonych włosach. Ma olśniewający połysk na twarzy bez użycia blasku makijażu.

2. Moment szczerego selfie:

Leighton Meester bez makijażu2

To selfie Leightona z pewnością skończy jako tapeta na ekranie. Z długimi włosami, kolczykami i okrągłymi okularami jest gotowa na rampę. Uwielbiamy sposób, w jaki zaakcentowała usta naturalną bladoróżową szminką.

3. Świeży jak kropla rosy:

Leighton Meester bez makijażu 3

Jak widać na powyższym obrazku Leighton Meester jest osobą, która jest absolutnym minimalistą jeśli chodzi o makijaż, ponieważ wolałaby przedstawiać swoje naturalne piękno swoim fanom z całego świata.

4. O-o! Za chwilę:

Leighton Meester bez makijażu 4

To szczere zdjęcie pokazuje, że Leighton jest absolutnie gotowa na dzień, ale bez makijażu na jej twarzy, który jest zbyt dominujący. To jedno z najlepszych zdjęć zrobionych Leighton.

5. Chodzenie w dobrym stylu:

Leighton Meester bez makijażu 5

To zdjęcie zrobione na planie podczas hitowego dramatu Leightona jest najlepszym zdjęciem zrobionym na planie i pokazuje, jak Leighton używa również bardzo mało makijażu na ekranie. Jej stylistka dobrze wie, jak pokazać światu prawdziwy wygląd Leighton Meester.

6. Zmysłowa Diva:

Leighton-Meester-bez makijażu 6

To zdjęcie pokazuje Leighton Meester bez makijażu gotowego na czerwony dywan, który wygląda tak olśniewająco jak zawsze, gdy pozuje do kamery. Intensywność jej naturalnego wyglądu zawstydza wiele celebrytów na tym masowym wydarzeniu celebrytów

7. Dżinsowa dziewczyna:

Leighton Meester bez makijażu 7

To zdjęcie pokazuje makijaż Leighton Meester, cieszący się dniem wolnym od zmartwień i bez skomplikowanego makijażu na twarzy. To kolejne naprawdę dobre zdjęcie Leightona zrobione jako szczere.

8. Uderz w pozę:

Leighton Meester bez makijażu 8

Jedną z najważniejszych rzeczy, które należy wiedzieć o tej cudownej kobiecie, jest to, że stara się jak najlepiej nie używać makijażu na co dzień, ponieważ woli żyć zdrowo z odpowiednimi ćwiczeniami i zdrową dietą, aby mogła zachować dobry wygląd swojego ciała zarówno od wewnątrz, jak i od zewnątrz.

9. Jeśli wygląd może zabić:

Leighton Meester bez makijażu 9

Tak. Leighton używa makijażu, ale tylko do pewnego stopnia ze względu na jej dużą obecność na ekranie, ale nawet tutaj jej stylista po prostu powiększa jej urodę podstawowym makijażem, zamiast przedawkować jej to, czego nie potrzebuje.

10. Policzki dołkowe:

Leighton Meester bez makijażu 10

Uśmiech Leightona jest tym, co kradnie show tej cudownej kobiecie i jest to całkiem oczywiste na powyższym zdjęciu.

11. Nieskazitelna Bella:

Leighton Meester bez makijażu 11

Niezbędne są wszystko, co ta wspaniała dama nosi ze sobą na co dzień, w tym kredka do oczu i szminka. To jedno z naszych ulubionych zdjęć Leightona Meestera bez makijażu.

Leighton Meester jest jedną z niewielu szczęśliwych gwiazd, która ma zabójczy wygląd i dobrą skórę. Potrafi doskonale zabić każdy wygląd bez użycia makijażu. Udaje jej się bez wysiłku ściągnąć dowolny strój i pokazuje, że najlepszym makijażem, jaki możesz nosić, jest uśmiech na twojej twarzy. Nic dziwnego, że jest uważnie obserwowana przez swoich fanów i prasę w mediach społecznościowych. Te zdjęcia udowadniają, że nikt nie potrafi podbić bez makijażu lepiej niż Leighton.