Kim Kardashian jest przykładem sukcesu z dnia na dzień. Ta popularna osobowość telewizyjna natychmiast zyskała sławę dzięki bliskiej przyjaźni z hotelarzem i bywalczynią, Paris Hilton. Gwiazda „Keeping Up With Kardashians” znana jest z bogatego życia i wyczucia mody. Chociaż wybiera efektowne stroje i mocny makijaż na ekranie, jest całkiem wygodna w wyglądzie bez makijażu. Kim bardzo często lubi, aby wyglądała naturalnie i lekko. Jest także jedną z nielicznych celebrytek, które pewnie pozowały do ​​sesji okładkowej Vogue bez makijażu. W artykule przedstawiono jedne z najlepszych selfie Kim Kardashian bez makijażu i szczerych zdjęć.

Wspaniałe zdjęcia Kim Kardashian bez makijażu

Najlepsze zdjęcia Kim Kardashian z zerowym makijażem:

1. Wygląd samouczka makijażu:

Kim Kardashian przed i po makijażu 1

Czy potrafisz dostrzec różnice? Z pewnością drugie zdjęcie przedstawia Kim z makijażem i znikającymi plamami, ale ta bez makijażu ujawnia jej nieskazitelną skórę. Jej długie rzęsy i pulchne usta są tak godne pozazdroszczenia. Całkowicie zasłużyła na wygląd bez makijażu.

2. Wygląd po prysznicu:

Wygląd prysznicowy Kim Kardashian

Zastanawiamy się, jak Kim udaje się tak niesamowicie wyglądać po gorącym prysznicu! Bez otwartych porów, bez podpuchniętych oczu, Kim wygląda, jakby mogła po prostu wskoczyć w strój i zabić rampę. Uwielbiamy sposób, w jaki związała włosy w śnieżnobiały ręcznik.

3. Selfie zza kulis:

Samochodowe selfie Kim Kardashian

Kim całkowicie zabija ten wygląd po treningu w swoim polarze i zawiązanym koku. Uwielbiamy to selfie na snapchacie z jej charakterystycznymi długimi rzęsami. Zastanawiamy się, czy Kim kiedykolwiek potrzebuje makijażu? Na tym zdjęciu wygląda świeżo jak kropla rosy.

4. Dziewczyna z Vogue’a:

Kim Kardashian bez magazynu makijażu

Kim często grała rolę dziewczyny z okładki wielu magazynów. Ale Kim była widziana na okładce hiszpańskiego magazynu, w którym nie nosiła makijażu. Wyglądała bardzo naturalnie, a to zdjęcie pokazało, jak pewna siebie jest bez makijażu.

5. Nieskazitelne piękno:

Zima Kim Kardashian

To zdjęcie jasno pokazuje, że Kim promuje wiele drogich marek makijażu, aby wyglądały pięknie. Ale bez makijażu nie wygląda strasznie źle. Po prostu wygląda trochę inaczej, to wszystko. Tutaj Kim ma rozpuszczone włosy i nosi fantazyjną kurtkę, by rozbujać zimowy poranek.

6. Piękno skóry o jasnej karnacji:

Kim Kardashian bez makijażu

Kim Kardashian ma wyraziste oczy, które stanowią ogromną część jej urody. Tutaj Kim ma na sobie swój swobodny wygląd, gdy wychodzi z rodziną. Bezmakijażowy wygląd Kim jest inspiracją dla kobiet, które codziennie zmagają się ze swoim makijażem.

7. Wygląd skarpetki:

Kim Kardashian zero makijażu

Na tym zdjęciu Kim życzy wszystkim dobrego dnia bez makijażu. Związane włosy Kim, twarz bez makijażu, luźne ubrania zdradzają jej prostotę. Bez wątpienia jest jedną z najpiękniejszych matek celebrytek na świecie, nawet bez makijażu,

8. Hi-life w Hi-Pony:

Bez makijażu Kim Kardashian

Kim spacerowała ze swoim małym dzieckiem. Z powodu ciąży prawie nie miała problemów z urodą. Jednym z najbardziej niesamowitych faktów na temat Kim Kardashian jest jej naturalne piękno. Jej nieskazitelna skóra i świetny koloryt są przykładem dla wielu kobiet, aby były pewne siebie i wychodziły bez makijażu.

9. Wygląd treningu:

Kim Kardashian Bez makijażu na siłowni

To jest zdjęcie Kima wychodzącego z siłowni. Kołysze się po ulicach Los Angeles w swojej obcisłej czarnej bluzce bez rękawów i dopasowanych spodniach treningowych. Kim bez makijażu to nic innego jak diva. Jej mlecznobiała skóra i stonowane mięśnie zapewniają idealny wygląd treningowy.

10. Słońce pocałowane lub spalone słońcem:

Opalona twarz Kim Kardashian

Kim Kardashian opublikowała to swoje zdjęcie, w którym chciała ujawnić fakt, jak nieostrożna jest, jeśli chodzi o makijaż. Zapomniała nałożyć krem ​​z filtrem przeciwsłonecznym i sfotografowała konsekwencje, z którymi się borykała. Wiele kobiet mówiło o tej katastrofie, chociaż Kim wydawała się całkiem fajna.

11. Wygląd baseballowy:

Zdjęcie sportowe Kim Kardashian

Na tym zdjęciu Kim ma na sobie t-shirt Henley ze średnim rękawem. Wygląda bardzo świeżo, nieskazitelnie i bez makijażu. Ci, którzy znają Kim wystarczająco blisko, mówią, że chociaż jest jedną z najgorętszych gwiazd w Hollywood, jak bardzo lubi zachować naturalność.

12. Wygląd złotej bułki:

Kim Kardashian bez makijażu

To zdjęcie Kim zostało zrobione w jej domu. Jej związane włosy i swobodny czarny top sprawiają, że wygląda tak bosko. Naturalnego piękna Kim nie można zmierzyć miarą oburzających produktów kosmetycznych. Jej złoty kok sprawia, że ​​wygląda elegancko, a jednocześnie wygodnie. Całkowicie pasuje do jej prostego złotego łańcuszka.

Kim Kardashian zarabia ogromne wynagrodzenie za popieranie kilku marek. Ta piękność jest znana z tego, że przyciąga każdy wygląd i jest stale śledzona przez policję mody. Ma jędrne ciało i równie piękną skórę. Niezależnie od tego, czy jest w mocnym makijażu, czy nie, Kim nigdy nie przestaje imponować swoim zwolennikom. Jej zdjęcia bez filtra ujawniają jej ostre rysy i błyszczącą skórę. Big Thumbs Up to Kim za jej bez makijażu, krystalicznie czystą skórę!