Słynna twarz z popularnego serialu muzycznego Glee, Lea Michele, zyskała sławę jako genialna piosenkarka i aktorka. Kto mógłby zapomnieć o jej rolach w wielkich hitach, takich jak Sylwester czy inny hit Les Miserable. Od jednego z największych aktorów dziecięcych na Broadwayu po nieskazitelną kobietę, którą jest teraz, Lea Michele zawsze była olśniewająca na ekranie i nie można zaprzeczyć, że jest jedną z najsłodszych młodych twarzy. Lea Michele ewoluowała zarówno jako aktorka, jak i twarz czerwonego dywanu. Nieustannie eksperymentowała ze swoim wyglądem i próbowała prawie każdego stylu. Raz na jakiś czas byliśmy świadkami jej wspaniałej skóry, o którą bardzo dba. Zobacz jedne z najlepszych zdjęć Lei Michelle bez makijażu.

Lea Michele bez makijażu Zdjęcia:

1. Data kolacji:

Lea Michele bez makijażu 1

Lea Michele wygląda tak czysto jak kryształ pomimo braku makijażu. Zdecydowała się, aby jej data kolacji wyglądała bardzo prosto. Wystarczyła ciężka kurtka z szarym szalikiem z dzianiny, by zabłysnąć. Wyglądała oszałamiająco w swoich luźno związanych włosach, które lśniły tak jasno jak jej skóra. Bez cienia makijażu na skórze, czyż nie wygląda niesamowicie!

2. Próbując wypracować punkt:

Lea Michele bez makijażu 2

Wygląda na to, że Lea próbuje coś powiedzieć na tym obrazku. Wygląda promiennie w swojej czystej, nieskazitelnej skórze. Nosiła swobodny strój, ubrana w kwiecisty top i niebieski dżins. Lea wyraźnie chciała, żeby wyglądała prosto i szykownie. Jej cudowne wypielęgnowane paznokcie są główną atrakcją tego ujęcia

3. Udział w promocji:

Lea Michele bez makijażu 3

Lea wybrała swobodny, plażowy wygląd, aby wziąć udział w imprezie promocyjnej. Utrzymywała to naprawdę minimalne dzięki opaskom na czole i białej koronkowej sukience. Jej uśmiech zakrywał jej makijaż i wyglądała cudownie ze swoimi perłowymi białymi zębami. Lea jest doskonałym przykładem tego, co może zrobić dla Ciebie dobry reżim cery.

4. Selfie ze świeżymi twarzami:

Lea Michele bez makijażu 4

To selfie bez makijażu Lea Michele jest jednym z najlepszych jej zdjęć. Na tym ujęciu wyglądała świeżo jak kwiat. Lea zostaje zauważona podczas kąpieli w basenie. Jesteśmy zaskoczeni, jak udało jej się tak doskonale wyglądać w wodzie. Może być po prostu ludzką wersją piękna syreny Disneya. Nazywa się to Pływaniem ku chwale!

5. Uśmiechy po treningu:

Lea Michelle bez makijażu 5

Artykuł zaczynamy od oszałamiającej dziewczyny wychodzącej z siłowni w szortach i białej koszulce i ku naszemu zdziwieniu, nawet po wytężonej ciężkiej pracy, Michele wygląda tutaj na całkiem ładną damę. Włosy związane w kucyka z białą opaską trzymającą je razem, wydaje się, że nie ma na sobie śladów makijażu.

6. Po prostu pozuje:

Lea Michelle bez makijażu 6

Po raz kolejny widzimy Lea Michele bez makijażu, w jednym ze swoich codziennych stylizacji, gdy sparowała swoje czarne rajstopy z kamizelką. Jej luźne włosy rozwiewane na wietrze, lea tutaj wyglądała zupełnie jak urocza dziewczyna z sąsiedztwa z jej nieskazitelną skórą, która wydaje się promienna na zdjęciu.

7. Gotowy na zakupy:

Lea Michelle bez makijażu 7

Biorąc dzień wolny od swoich wichrów, lea wygląda absolutnie promiennie i oszałamiająco, gdy zakłada tętniącą życiem luźną bluzkę i łączy ją z białymi szortami. Pani ma włosy związane z tyłu w kucyka, ponieważ jej twarz bez makijażu wygląda doskonale i pięknie?.

8. Duszne piękno:

Lea Michelle bez makijażu 8

To jedno z jej zdjęć z dni festiwalu Coachella, gdzie Lea Michele bez makijażu pozowała do zabawnego zdjęcia. Ubrana w patentowane dżinsowe szorty i czarną górę od bikini, Lea wyglądała całkiem nieskazitelnie i zabawnie. Duże cienie zakryły jej oczy, gdy uśmiechnęła się do kamery.

9. Fab Abs:

Lea Michelle bez makijażu 9

To zdjęcie zostało zrobione z jednego z jej zdjęć na Instagramie, na którym wydaje się, że klikała swoje zdjęcie przed lustrem, a kiedy to robiła, jej szczupła i smukła sylwetka była na wystawie. Michele, ubrana w czarny strój, wyglądała dość gorąco.

10. Trekking na wzgórze:

Lea Michelle bez makijażu 10

To zdjęcie Michele udowadnia, jak nieskazitelnie wygląda, nawet bez konieczności próbowania, gdy jej twarz całkowicie promienna i jasna zerkała przez zdjęcie tego, co wydaje się być górami. Włosy związane z tyłu i słuchawki, Lea pozowała do tego zdjęcia.

11. Królewskie piękno:

Lea Michelle bez makijażu 11

Wyglądając raczej uroczo jak księżniczka, Lea Michele bez takich zdjęć makijażu jest powodem, dla którego zakochujemy się w niej w kółko. Bez śladu makijażu wyglądała tutaj bezbłędnie. Wygląda oszałamiająco z dużym kapeluszem i koronkową sukienką. Kciuki w górę za jej świeży jak kropla rosy wygląd.

12. Kupuj, aż spadniesz:

Lea Michelle bez makijażu 12

Na zdjęciu w Beverly Hills to zdjęcie jest lada dzień lepsze niż jakiekolwiek zdjęcia do makijażu Lea Michele, na których ubrana w swoje przyczynowe ja wyglądała całkiem jak ikona mody, nawet bez makijażu. Wygląda na zmęczoną po ciężkiej wyprawie na zakupy, ale wygląda na to, że jest gotowy na więcej. Przynieś to!

13. Pocenie się:

lea-michelle-bez-makijażu 13

Oto kolejne zdjęcie po treningu z lookbooka Lea Michele, w którym ubrała się w swój czarny zbiornik i klasyczny kucyk i bez plamki makijażu paradowała z jej nieskazitelną twarzą, gdy dostała zdrowy napój.

Lea Michele z pewnością wyznaczyła sobie główne cele związane z urodą dla przyszłych aktorek. Ze skórą tak czystą jak białe płótno, marzeniem każdego wizażysty byłaby praca nad nią. Uwielbia minimalizm i wierzy, że mniej znaczy piękny koncept. Jej naturalnie promienna skóra z dodatkową pielęgnacją sprawia, że ​​za każdym razem jej zdjęcie jest gotowe. Styl Lei jest zawsze aktualny i na jej koncie nie ma modowych katastrof. Mamy nadzieję, że spodobały Ci się te niesamowite zdjęcia Lea Michele bez makijażu.