Marian Rivera to znana hiszpańska filipińska aktorka znana z ról w filmach komercyjnych. Jest również wysoko opłacaną modelką, która podbiła świat swoim naturalnym pięknem. Znana jest z nieskazitelnej, zawsze promiennej skóry, dzięki ścisłej pielęgnacji Marian ma bardzo zdrową cerę i nie potrzebuje żadnych poprawek kosmetycznych. Nigdy nie korzysta z okazji, aby zerwać wiele warstw makijażu i pokazać światu, kim naprawdę jest. Marian obdarzony jest niesamowitymi rysami twarzy i równomiernym tonem, mlecznobiałą skórą. Ta piękność jest bijącym sercem wielu i jest jedną z najczęściej obserwowanych aktorek w mediach społecznościowych. Ten artykuł skupia się na selfie bez makijażu Marian Rivera, co sprawia, że ​​zakochasz się w tej damie.

1. Czas maratonu:

Zdjęcia Marian Rivera bez makijażu 1

Zauważono, że Marian wyglądała tak ładnie jak bratek w tym różowym stroju. Nawet po ukończeniu biegu na 5 km wyglądała tak świeżo, co jest dość tylnym wyczynem dla większości dziewczyn. Nie traci swojego charakterystycznego uśmiechu, który może zniewolić cały świat. Marian jest prawdopodobnie najlepszym sportowcem na świecie.

2. Pozowanie z partnerem:

Zdjęcia Marian Rivera bez makijażu 2

Marian wygląda na niezwykle szczęśliwą w towarzystwie swojego partnera. Nie ma śladów makijażu i wydaje się cieszyć całą uwagą i miłością. Jej skóra nie ma skazy, plamy, a nawet cieni pod oczami. Jest cudowną kobietą, która wie, jak otoczyć się najlepszą opieką.

3. Policzki dołkowe:

Zdjęcia Marian Rivera bez makijażu 3

Ta filipińska aktorka pozuje do tego odświeżająco pięknego zdjęcia. Miała perłowo białe zęby, dołeczki w policzkach i krucze warkocze. Dla większości śmiertelników takich jak my utrzymanie tak niezmiennie dobrego wyglądu na zdjęciach jest prawie niemożliwe. Uosobiona prostota, czyli Marian dla Ciebie!

4. Selfie z dzieckiem:

Zdjęcia Marian Rivera bez makijażu 4

Na tym zdjęciu Marian wydaje się być dumną i szczęśliwą mamą, na której zauważono ją pozującą ze śpiącym dzieckiem. Wyglądała oszałamiająco jak na swój wiek i niezwykle pięknie. Nie miała makijażu na twarzy, ale olśniewała elegancją i wdziękiem. Jest naszą ulubioną wersją „Yummy Mommy”.

5. Odgrywanie swojej roli:

Marian Rivera bez makijażu 5

Marian jest bardzo dobrze znanym inspiratorem telewizyjnym, który faktycznie robi wiele bardzo udanych programów i jak widać na tym zdjęciu, Marian również nie używa makijażu na ekranie. Na tym zdjęciu widać Marian, która nie ma na sobie żadnego makijażu. Udaje jej się wyglądać oszałamiająco.

6. Piękno o odsłoniętej twarzy:

Marian Rivera bez makijażu 6

Marian to hardkorowy minimalista, który nie używa zbyt wyszukanego makijażu. Minimalny makijaż to głównie tusz do rzęs i trochę różu, aby ta cudowna dama wyglądała dobrze. To stare zdjęcie Marian odsłania jej świeżą i delikatną skórę, którą upiększa jej niewinny uśmiech.

7. Po prostu pozuje:

Marian Rivera bez makijażu 7

Marian była częścią wielu ceremonii wręczenia nagród i pokazów mody, gdzie była zmuszona obnosić się z tym, co ma, co robi bardzo dobrze bez potrzeby stosowania dużego makijażu. Marian jest tutaj pozujący do zdjęcia i zdecydował się na kompakt do twarzy i tusz do rzęs?.

8. Dla marianek:

Marian Rivera bez makijażu 8

Marian znany jest tylko z tego, że nosi podstawowe rzeczy, jeśli chodzi o makijaż i jest to dość oczywiste z faktu pokazanego na tym zdjęciu. Jej zwolennicy i fani nazywają się Marianettes. Nie ma wątpliwości, dlaczego ta gwiazda ma tak wielu zwolenników. Urodziła się, by rządzić światem.

9. Uśmiech za milion dolarów:

Marian Rivera bez makijażu 9

To zdjęcie pokazuje Marian cieszącego się nią jednym z najlepszych uśmiechów w branży i prawdopodobnie jednym z najlepszych uśmiechów na świecie. Ten uśmiech to wszystko, czego potrzebuje, aby naprawdę dobrze było naprawdę dobrze. To zdjęcie pokazuje Marian, która decyduje się na bardzo minimalistyczny makijaż, aby wyglądać tak pięknie.

10. Roszpunka z prawdziwego życia:

Zdjęcia Marian Rivery bez makijażu 10

Jak widać na tym zdjęciu, Marian jest oddana naturalnemu pięknu i nie znosi makijażu, co czyni ją idealnym wzorem do naśladowania dla milionów pań na całym świecie. Jej długie, czarne warkocze sprawiają, że zastanawiamy się, czy w rzeczywistości jest Roszpunką. Tak gładka jak marmur skóra to z pewnością błogosławieństwo od Boga.

11. Szczery strzał:

Marian Rivera bez makijażu 11

To zdjęcie pokazuje Marian cieszącego się dniem wolnym i jest to jedno z najlepszych zdjęć zrobionych szczerze Mariana bez makijażu. Nosiła prosty, swobodny strój, który uwydatniła swoją uroczą twarzą. Jej skóra jest tak gładka i czysta, że ​​odbija światło z lampy błyskowej.

12. Noc promocyjna:

Marian Rivera bez makijażu 12

Marian wie, gdzie postawić granicę, jeśli chodzi o makijaż i nie używa jej na co dzień, nawet na ekranie i podczas pokazów mody, pokazując, że ma hardkorowy wpływ na brak makijażu. Jest zauważona ze swoją śliczną buzią i prostą fryzurą.

13. Noc randkowa:

Marian Rivera bez makijażu 13

Marian Rivera bez makijażu jest w rzeczywistości bardzo ważnym czynnikiem, który skłonił wiele kobiet na całym świecie do podążania jej śladami i przyjęcia lepszych sposobów życia bez makijażu. Ten obraz ukazuje nam naturalne piękno Mariana, który wygląda jak żywa rzeźba.

Marian Rivera wywarła bardzo silny wpływ zarówno na inne gwiazdy, jak i jej fanów na całym świecie. Sekretem sukcesu tej kobiety jest zdrowy tryb życia, dużo wody oraz bardzo wydajna i zdrowa dieta. Pochodzi z miejsca, gdzie ludzie obdarzeni są jedwabiście gładkimi włosami i nieskazitelną skórą. Potrafi bez trudu uzyskać dowolny wygląd, zarówno w domu, jak i na czerwonym dywanie. Marian zdecydowanie stawia nam trudne cele urody swoją naturalną, surową urodą. Mamy nadzieję, że podobały Ci się te wspaniałe selfie bez makijażu Marian Rivera.