Piękna Kourtney Kardashian przez cały czas jest jedną z najpopularniejszych osobowości telewizyjnych w historii. Ta Amerykanka odgrywa również ogromną rolę w branży modowej i zajmuje się sprzedażą detaliczną światowej klasy produktów kosmetycznych wraz ze swoimi dwiema siostrami. Razem z powodzeniem wprowadzili na rynek wiele produktów kosmetycznych, zapachów, odzieży itp. Urodzona w Los Angeles dziewczyna została wychowana, aby żyć idealnym życiem LA. Kourtney jest zawsze widywana z warstwami makijażu, dzięki jej statusowi celebrytki. Rzadko wychodzi publicznie, nie spędzając dużo czasu przed toaletką. Ale kiedy to robi, ujawnia się jej nieskazitelna skóra. Sprawdź ten artykuł, aby zobaczyć najlepsze zdjęcia Kourtney Kardashian bez makijażu selfie.

1. Wygląd laski na plaży:

Kourtney Kardashian bez makijażu

Na tym zdjęciu Kourtney wyglądał jak duszna syrena. Jej skóra jest tak nieskazitelna i promienna. Zdecydowała się na schludny, wiązany kucyk i białe bikini bez ramiączek. Błysk aparatu odbijał jej gładką, jedwabistą skórę. To naprawdę szokujące, jak piękna jest ta aktorka po zdjęciu hej makijażu.

2. Skwierczące piękno:

Kourtney Kardashian bez makijażu 2

Na tym zdjęciu Kourtney wyglądała jak gorąca laska. Jej rozmarzone oczy z pewnością sprawią, że każdy zostanie jej jeńcem. Poszła na wygląd bez makijażu i pewnie obnosiła się ze swoją uroczą, świeżą skórą. Jej długie warkocze, które są szczotkowane na boki, sprawiają, że jest Lady Love każdego mężczyzny.

3. Odkrywanie sekretów piękna:

Kourtney Kardashian bez makijażu 3

Kourtney wydawała się mieć obsesję na punkcie swojego nowo odkrytego sekretu długich, pięknych włosów. Jej kruczoczarne warkocze to marzenie każdej kobiety. Wyglądała oszałamiająco ze swoim bardzo minimalistycznym makijażem na tym zdjęciu. Btw, czy wiesz, że ocet jabłkowy może dać ci tak wspaniałe włosy??

4. Selfie w łazience:

Kourtney Kardashian bez makijażu 4

Selfie w łazience wydaje się być nowym trendem w dziale selfie. Kourtney wyglądała zbyt dobrze, by można było ją zamknąć za ścianami łazienki. Została zauważona ubrana w prosty czarny top, a jej długie warkocze pozostały rozchylone. Miała minimalny makijaż i wyglądała całkiem oszałamiająco na tym selfie.

5. Swobodny ruch:

Kourtney Kardashian bez makijażu 5

To jedno z ostatnich zdjęć Kourtney. Tej 36-letniej kobiecie wciąż udaje się zachować młodość bez makijażu. Na powyższym obrazku ma na sobie ciemnozieloną czapkę zimową. Przez większość czasu ubiera się na co dzień i unika makijażu w miarę możliwości.

6. Ładna dziewczyna w bieli:

Kourtney Kardashian bez makijażu 6

Na tym zdjęciu Kourtney wygląda całkiem fajnie, gdy ludzie robią jej zdjęcia. Jedyne, co ma na sobie, to czapka, codzienne ubrania i balsam do ust. Jej naturalne piękno wykracza daleko poza granice kosmetyków, które pozwalają jej dokonywać własnych wyborów. Nie musi się przebierać, żeby wyjść przed ludzi.

7. Dzień wolny:

Kourtney Kardashian bez makijażu 7

To zdjęcie Kourtney pokazuje, jak bardzo lubi prostotę. Wydaje się, że nie ma żadnych problemów z rozpuszczonymi włosami. To jedno z najlepszych zdjęć, które mogą zainspirować gwiazdy na całym świecie do pokazania swojego naturalnego wizerunku.

8. Zmęczony, ale ładny:

Kourtney Kardashian bez makijażu 8

Nie ma ucieczki przed kamerą, a Kourtney nie ma problemu z wystawieniem jej naturalnego wyglądu na setki osób. Paparazzi wcale jej nie opuszczają. Po męczącym dniu Kourtney udaje się chodzić wyprostowaną przed obiektywem i pokazać twarz bez makijażu.

9. Trening prenatalny:

Kourtney Kardashian bez makijażu 9

Prosty niebieski top i czarne spodnie treningowe mogą sprawić, że ciężarna Kourtney Kardashian będzie wyglądać olśniewająco. Tutaj zabiera siebie i swoje nienarodzone dziecko na szybki jogging. Zna sekret pięknej skóry, która nie jest makijażem, ale zachowaniem dobrej kondycji i zdrowia.

10. Do sklepu:

Kourtney Kardashian bez makijażu 10

Kourtney Kardashian został zauważony podczas zakupów w pełnym zakresie. Jej uśmiech jest jej najlepszą krzywizną, a jej naturalne piękno jest jej tajną bronią do zdobywania serc. Nosi szary top i idzie zupełnie swobodnie, aby kupić ekskluzywne ubrania w Nowym Jorku.

11. Dobranoc podglądacze:

Kourtney Kardashian bez makijażu 11

Kourtney opublikowała swoje selfie, życząc wszystkim dobrej nocy. To zdjęcie ujawnia jej naturalne piękno i jasną karnację skóry. Jest bardzo otwarta na swoich fanów i informuje ich na bieżąco o swoich poradach kosmetycznych oraz naturalnym i zdrowym stylu życia.

12. Czas treningu:

Kourtney Kardashian bez makijażu 12

Kourtney zrobiła sobie małą przerwę od treningu i udało jej się zrobić lustrzane selfie i opublikować je. Oczywiście nie miała makijażu, a mimo to wyglądała tak dobrze i cudownie, jak zawsze. Jej śliczne białe spodenki i dopasowane spodnie do ćwiczeń wyznaczają nam główne cele modowe.

13. Zdrowe odżywianie:

Kourtney Kardashian bez makijażu 13

Kourtney Kardashian został zauważony podczas zdrowego śniadania. Tutaj nosiła swój wolny od makijażu wygląd wraz z uroczym topem. Teraz znamy sekret jej wysportowanego ciała i czystej skóry. Zauważono ją, jak jadła warzywa na lunch i mrożoną herbatę cytrynową.

Kourtney Kardashian ma charakterystyczny styl sióstr Kardashian. Jest jedną z czołowych influencerek marek kosmetycznych i modowych. Ta najstarsza siostra w rodzinie znana jest z oszałamiającego, prostego makijażu i nieskazitelnej skóry. Nigdy nie przesadza, jeśli chodzi o pozowanie do zdjęć. Jej długie warkocze są dla niej atutem. Ma zdrową cerę, która jest wynikiem jej niezwykle rygorystycznego reżimu pielęgnacji skóry. Mamy nadzieję, że podobały Ci się te piękne zdjęcia selfie Kourtney Kardashian bez makijażu.