Ukochana Katy Perry słynie ze swojego naturalnego piękna. Wygląda tak niewinnie i pięknie zarówno na ekranie, jak i poza nim. Katheryn Elizabeth Hudson, znana również jako Katy Perry, jest jedną z najsłynniejszych amerykańskich wokalistek wszechczasów. Jest laureatką wielu nagród za niezwykłą kompozycję i pisanie piosenek. Większość jej albumów odniosła sukces w biciu rekordów na billboardach. Wraz ze swoim obdarzonym przez Boga głosem, ma również wyjątkowe podejście do stylizacji i imponujące wyczucie ubioru, aby zaimponować ludziom na pierwszy rzut oka. Potrafi całkiem nieźle wyglądać, w tym jej naturalne, prawdziwe ja. Katy ma niesamowity koloryt i zdrową cerę, którą śmiało prezentuje. Niektóre z autoportretów do makijażu Katy Perry No są najlepsze spośród pozostałych.

1. Wygląd zerowego makijażu:

Katy Perry bez makijażu

Ten obraz może zaszokować jej wielbicieli. Katy wyglądała na dość przygnębioną na tym zdjęciu, ale spójrz na jej skórę. Wyglądało to tak ładnie i świeżo, pomimo jej wyglądu bez makijażu. Piosenkarka postanowiła zdjąć wszystkie warstwy makijażu, aby odsłonić świeżo wyglądającą piękność.

2. Cukierkowa dziewczyna:

Katy Perry bez makijażu 2

Katy Perry to niezły sport, jeśli chodzi o eksperymentowanie ze swoimi kostiumami. Zdecydowała się na kostium ze słodyczy i chłopca! Musimy powiedzieć, że wyglądała przepysznie. Jej różowe cukierkowe kształty na sukience odzwierciedlały jej miękką, promienną skórę. Na tym zdjęciu wyglądała na całkiem szczęśliwą i rozbawioną sobą.

3. Gotowy do wykonania:

Katy Perry bez makijażu 3

Katy jest cała uśmiechnięta i podekscytowana wejściem na scenę. Piosenkarka, aktorka wyglądała całkiem świeżo, mimo że w ogóle nie miała makijażu. Jej skóra wyglądała na nieskazitelnie czystą i nie zauważamy żadnych zwiotczeń skóry, zmarszczek po opaleniźnie ani przebarwień. Z pewnością musi być wynikiem całego tego reżimu odżywiania skóry.

4. Czas relaksu:

Katy Perry bez makijażu 4

Katy Perry wygląda na tak szczęśliwą i zrelaksowaną w tym hamaku w brzoskwiniowym kolorze. Wygrzewa się na słońcu, a jej wakacje są warte każdej minuty jej czasu. W tym spojrzeniu poszła z nagą twarzą. Widać sztuczne rzęsy, ale poza tym wokalistka wydaje się odpoczywać w skórze!

5. Hej ty!

Katy Perry bez makijażu 5

Katy wygląda trochę inaczej, gdy nie nosi makijażu, ale nadal ma jakość, która zaimponuje nam wszystkim swoim uśmiechem za milion dolarów i naturalnym pięknem. Możemy dowiedzieć się, po prostu patrząc na jej twarz, jak czysta jest ze swojego serca. Ta cudowna kobieta zawsze ładnie wygląda z makijażem lub bez.

6. Utrzymanie komfortu:

Katy Perry bez makijażu 6

To zdjęcie Katy Perry zostało zrobione, gdy spacerowała ze swoim chłopakiem, Johnem Mayerem. Na tym zdjęciu wygląda inaczej niż w rzeczywistości. Chociaż nie nosi makijażu, nadal wygląda wystarczająco dobrze, by zaimponować milionowi fanów.

7. Ładna dama:

Katy Perry bez makijażu 7

Katy Perry to niezwykle urocza kobieta. Na tym szczególnym zdjęciu wygląda tak uroczo i niewinnie. Zostało to kliknięte, gdy jadła posiłek w restauracji. Jeśli ktoś może wyglądać tak pięknie bez makijażu, to wyobraź sobie, jak będzie wyglądać z makijażem.

8. Flash oświetlone oczy:

Katy Perry bez makijażu 8

Oto zdjęcie Katy Perry z jej małym kuzynem. Wygląda jak mała dziewczynka w różowym swetrze i nieskazitelnej skórze. Bliskie jej osoby mogą powiedzieć, jak wspaniała jest jako osoba. Prawie nie wymaga makijażu, żeby wyglądać pięknie.

9. Biorąc plusk:

Katy Perry bez makijażu 9

To zdjęcie Katy zostało kliknięte, gdy została zauważona podczas pływania. Woda zmyła cały jej makijaż, jeśli go miała na sobie. To jedno z najbardziej inspirujących zdjęć dla kobiet, które większość dnia spędzają martwiąc się o swoją urodę i makijaż. Katy Perry to żywa motywacja dla wielu osób, które chcą mieć naturalny wygląd.

10. Z makijażem i bez makijażu:

Katy Perry bez makijażu 10

Porównaj te zdjęcia Katy Perry przed i po makijażu. Po lewej Katy nie ma makijażu, a po prawej wygląda olśniewająco z tuszem do rzęs. Możesz ją łatwo rozpoznać bez makijażu, ponieważ naturalnie wygląda pięknie. Prosta opaska i sportowa kurtka z kapturem mogą sprawić, że Katy Perry będzie wyglądać bosko.

11. Dziewczyna z kapturem:

Katy Perry bez makijażu 11

To niewiarygodne, jak dobrze kobieta może wyglądać, mając na sobie kurtkę z kapturem, czapkę i inne codzienne ubrania. Piękno Katy pochodzi z wnętrza. Lubi prostotę i doskonale zdaje sobie sprawę z sekretu, jakim jest bycie szczęśliwym z głębi serca.

12. Deszcz Deszcz Odejdź:

Katy Perry bez makijażu 12

Katy Perry została zauważona, gdy w deszczowy dzień miała na sobie płaszcz z dopasowanymi spodniami i trampkami. Tego dnia poszła swobodnie i cieszyła się deszczem. Katy wyglądała całkiem uroczo na tym zdjęciu, gdzie miała na sobie bardzo swobodny, ale modny strój, który był zbyt dobry, by zmoknąć w deszczu. Po co są parasole??

13. Wygląd treningu:

Katy Perry bez makijażu 13

Katy nie potrzebuje niczego poza ubraniami do biegania i eleganckimi okularami przeciwsłonecznymi, aby wyglądać pięknie. Tutaj spacerowała po ulicach, kończąc sesję joggingu. Katy ujawnia, że ​​ćwiczenia są dobre nie tylko dla ciała, ale także dla jej skóry. Wyglądała fantastycznie w swoim naturalnym wyglądzie.

Katy Perry nigdy nie wstydzi się przed kamerą. Ta „rycząca” gwiazda jest całkiem divą, jeśli chodzi o afiszowanie się ze swoim surowym i prawdziwym ja. Regularnie aktualizuje swoje konta w mediach społecznościowych o najnowsze zdjęcia. Katy zawsze wykorzystuje każdą okazję, aby porzucić makijaż i poczuć się komfortowo we własnej skórze. Uwielbia prostotę i praktyczność. Niezależnie od tego, czy jest na scenie, czy poza nią, Katy ma urzekającą prezencję, co czyni ją tak uroczą osobą. Mamy nadzieję, że podobały Ci się te wspaniałe zdjęcia selfie bez makijażu Katy Perry.