Ella Marija Lani Yelchi-O’Connor znana również pod imieniem Lorde jest amerykańską piosenkarką i autorką tekstów, a jej pochodzenie wywodzi się z Nowej Zelandii. Według magazynów i Billboardu jest jedną z najsłynniejszych piosenkarek swoich czasów i dość łatwo wyrobiła sobie sławę dzięki niezwykle popularnym piosenkom. Będąc wychowywaną w Auckland, jest całkiem piękna, a także utalentowana. Według większości ludzi jest kolejną wielką rzeczą w kategorii wokalistek pop. Jej częściowo brytyjski akcent sprawia, że ​​jej piosenki brzmią niesamowicie i niepowtarzalnie. Już w tytule tego artykułu domyślałeś się zapewne, że tutaj piękno wskazuje na jej naturalne piękno. Zdjęcia selfie Lorde bez makijażu dowodzą jej niesamowitości, gdy ujawnia swoją naturalnie piękną skórę swoim fanom i zwolennikom. Poniżej znajdują się jedne z najlepszych zdjęć tego piękna.

1. Szalona dziewczyna:

Zdjęcia Lorde bez makijażu 1

Lorde wyglądała uroczo na tym zdjęciu, na którym ujawniła swoje dziecko jak niewinność. Jej skóra była wypełniona plamami i przebarwieniami, a mimo to wyglądała naprawdę uroczo. Jej policzki mają różowawy blask, a usta wyglądały na dość delikatne. Uwielbiamy jej wyraz twarzy na tym selfie, chociaż wydawała się trochę smutna.

2. Wygląd wampira:

Zdjęcia Lorde bez makijażu 2

Lorde wybrała ten charakterystyczny wampirzy wygląd na tym zdjęciu. Jej skóra była czysta z makijażu, a ten strzał ujawnił jej zapadnięte oczy i plamy. Ma naturalny połysk na twarzy. Jej śliczny mały kapelusz na falujących włosach sprawia, że ​​jest to idealne ujęcie. Wygląda dość przerażająco, ale nadal kochamy jej wygląd.

3. Zdjęcie rocznicowe:

Zdjęcia Lorde bez makijażu 3

Na tym zdjęciu Lorde wyglądała dość promiennie w swoją drugą rocznicę ze swoim chłopakiem. Jej skóra lśniła, miała dobry stan zdrowia, a jej cera była piękna. Jej oczy są wypełnione miłością do swojego chłopaka Lowe. Cóż, z pewnością musimy powiedzieć, że jest takim Szczęściarzem!

4. Zmęczony, ale ładny:

Zdjęcia Lorde bez makijażu 4

Piosenkarka wyglądała na dość zmęczoną w tym selfie. Umieściła to zdjęcie na swoim koncie na Instagramie, gdzie zauważono, jak rozmawia o porannej pracy. Czy to ze względu na efekt nocnej imprezy, czy z powodu bezsenności, piękno na tym zdjęciu wyglądało zupełnie poza życiem.

5. Codzienna wycieczka:

Lorde-bez makijażu 5

Lorde została złapana na zewnątrz, kiedy wyszła bez makijażu. Nosi makijaż i stosuje wiele kosmetyków, które pasują do roli do jej teledysków, występów scenicznych, wydarzeń itp. Ale poza tym lubi być sobą i dlatego dość często bez wahania pokazuje swoje naturalne piękno, a czasem również przed prasą. Jeśli chcesz zobaczyć zdjęcia Lorde bez makijażu, może to być jeden z najlepszych dla Ciebie.

6. Utrzymywanie ciepła:

Lorde bez makijażu 6

Tutaj mamy urocze zdjęcie Lorde, gdzie pompuje usta pełne powietrza i pozuje jak dziecko. To zdjęcie zrobiła sama Lorde, kiedy w ogóle nie miała makijażu i to zdjęcie wyraźnie pokazuje, jak piękna jest ta dama w rzeczywistości. Jest to jedna z najlepszych Lorde bez zdjęć makijażu.

7. Selfie na dobranoc:

Lorde bez makijażu 7

To kolejne zdjęcie selfie Lorde, które zostało kliknięte, gdy piosenkarka i autorka piosenek z Auckland w ogóle nie miała makijażu. To jedno z najlepszych zdjęć Lorde, gdzie w ogóle nie ma makijażu. Jej skóra nie jest bez skazy. Ma pewne wady, takie jak trądzik, ale wydaje się, że jej to nie przeszkadza, bo wie, że bez względu na to, jak źle będzie wyglądała któregoś dnia, jej fani woleliby ją z jej muzyki. Zna sekret.

8. Senne selfie:

Lorde bez makijażu 8

To zdjęcie Lorde to kolejne selfie kliknięte przez nią, kiedy się obudziła. Zdjęcie jest naprawdę urocze i z łatwością sprawi, że każdy zakocha się w tej niesamowitej pani. Na skórze widać jej przebarwienia potrądzikowe, których nie chciała zatuszować. Czy ona nie wygląda uroczo w tym selfie??

9. Sportowy wygląd:

Lorde bez makijażu 9

Lorde lubi taką, jaka jest i woli być naturalna i pokazywać swoją prawdziwą twarz ludziom, na których jej zależy, takim jak jej fani. Jej naturalnie gęste brwi i zabójcze oczy z pewnością kradną serca. Nie wahała się ani chwili, aby odsłonić swoje plamy i nierówną teksturę skóry.

10. Selfie po prysznicu:

Lorde bez makijażu 10

To niesamowite selfie kliknięte przez Lorde, które pokazuje jej piękną twarz po zmyciu całego tuszu do rzęs. Lubi ujawniać swoje prawdziwe ja przed fanami, aby lepiej się z nimi połączyć. Na tym zdjęciu Lorde wygląda świeżo jak kropla rosy.

11. Lorde przed i po makijażu:

Lorde bez makijażu 11

Jeśli chcesz zobaczyć Lorde z makijażem i bez, to jest to wspaniałe. Patrząc uważnie na zdjęcie, można powiedzieć, że nie różni się zbytnio od makijażu. Czuliśmy, że dziewczyna wygląda ładnie bez makijażu.

12. Minimalny wygląd:

Lorde bez makijażu 12

Nie zrozum źle. Jasność twarzy jest spowodowana światłem kamery, które było wyświetlane na twarzy Lorde podczas wywiadu. Wyglądała oszałamiająco, mimo że nie miała makijażu. Jej skóra na tym zdjęciu wyglądała na jasną i promienną. Jej strój dość dobrze uzupełniał jej koloryt skóry.

13. Bąbelkowa dziewczyna:

Lorde bez makijażu 13

To zdjęcie zostało zrobione podczas wywiadu, w którym uczestniczyła Lorde i wyglądało całkiem niesamowicie bez śladu makijażu. Wyglądała jak anioł na tym zdjęciu w swojej białej bluzce z dzianiny. Jej długie falowane włosy pozbawione były jakichkolwiek produktów do stylizacji włosów. Jednak wyglądała oszałamiająco.

14. Selfie fanów:

Lorde bez makijażu 14

Makijaż Lorde to obecnie jeden z najbardziej znanych tematów. Ale ludzie nie zawracają sobie głowy szukaniem zdjęć, które pokazują naturalnie piękną twarz tej młodej i utalentowanej piękności. Jednak to zdjęcie z wentylatorem spełnia swoje zadanie. Z pewnością zauważyliśmy, jak szczęśliwa była jej wielbicielka?.

Lorde jest żywą inspiracją dla wielu kobiet. Z łatwością może stanąć przed kamerą, mimo że ma pewne wady twarzy. Nie wstydzi się tego, a raczej jest dumna z tego, że ma odwagę to zrobić, czego najwyraźniej wiele osób nie ma. Lorde ujawniła swoim fanom, że ma problemy ze swoją skórą ze skłonnością do trądziku. Opublikowała kilka swoich zdjęć, nakładając maść na pryszcze. Nie ma znaczenia, że ​​ludzie nienawidzą jej zdjęć, ponieważ wierzy tylko w to, co ją uszczęśliwia. Mamy nadzieję, że podobały Ci się te wspaniałe zdjęcia selfie Lorde bez makijażu.