Czy nie wszyscy byliśmy zakochani w Izzie ze słynnej serii Grey’s Anatomy? Katherine Heigl, znana amerykańska aktorka, modelka i reżyserka filmowa, jest szczęśliwą damą w naszym dzisiejszym artykule. Ta długonoga blondynka pojawiła się w wielu komedach romantycznych i od razu skradła nasze serca od 27 sukienek po Sylwestra, od zabójczych po Wpadki, a w dzisiejszym artykule przyjrzymy się niektórym z najlepszych stylizacji, jakie dała nam Katherine Heigl . Rzecz w wielkich supergwiazdach polega na tym, że są stale pod obserwacją, co zmusza je do ciągłego upiększania i doskonalenia, co jest jednym z powodów, dla których rzadko widuje się je bez makijażu. W tym artykule przyjrzymy się niektórym z najlepszych zdjęć selfie Katherine Heigl bez makijażu.

1. Na wycieczkę:

Katherina Heigl bez makijażu

Katherine wygląda oszałamiająco na tym zdjęciu mimo braku makijażu. Zachowała bardzo naturalny wygląd i nie miała śladów po szmince, korektorze, tuszu do rzęs ani innych kosmetykach. Katherine miała tłusty połysk na twarzy, ale z pewnością uwielbiała go ujawniać. Wygląda na to, że gdzieś leci i przedkłada wygodę nad styl.

2. Miłość do bycia mamą:

Katherina Heigl bez makijażu 2

Katherine wyglądała na bardzo zadowoloną ze swojego małego dziecka na tym uroczym obrazku. To intymne zdjęcie z jej 2-miesięcznym synem daje nam główne cele związane z mamą. Wyglądała niesamowicie w swojej wolnej skórze i szczerze mówiąc, jej twarz była tak piękna jak jej małe dziecko. Trzy okrzyki dla mamusi, kochany duet!

3. Żadnych problemów z mamą:

Katherina Heigl bez makijażu 3

Znamy kłopoty, przez które przechodzi każda nowa mama. Wyglądała na zestresowaną w swojej czystej skórze. Bez makijażu na twarzy i związanych włosów, Katherine wyglądała świeżo. Ubrana w prostą koszulę w kratę i białą koszulkę, Katherine wyglądała, jakby chciała więcej czasu z dziećmi niż ze swoim pudełkiem do makijażu.

4. Pocałunek słońca:

Katherina Heigl bez makijażu 4

To urocze zdjęcie zrobione na plaży ukazuje jej piękną skórę w świetle reflektorów słonecznych. Ma kilka czerwonych guzków na twarzy, prawdopodobnie z powodu trądziku, ale jej twarz jest dość piękna. Ma wyrównany koloryt i zdrową cerę. Jej podwójnie stonowane kolczyki bardzo dobrze uzupełniają jej twarz.

5. Selfie rodzinne:

Katherina Heigl bez makijażu 5

To sprawia, że ​​jest to tak urocze zdjęcie rodzinne. Katherine wyglądała na bardzo szczęśliwą w towarzystwie swoich uroczych dzieci. Była wolna od makijażu, ale bez skazy. Jej nieskazitelna skóra wyglądała tak dobrze, jak miłość jej dzieci. Katherine jest dumnym rodzicem, który może ponownie dać nam ważne cele dla mamy.

6. Przed i po:

Katarzyna Heigl bez makijażu 6

Tutaj mamy porównanie makijażu i wyglądu bez makijażu, od którego zaczynamy artykuł. Katherine Heigl bez makijażu na pierwszym zdjęciu wygląda absolutnie pięknie w swoim naturalnym sobie. bez opalenizny w sprayu i skrzydlatych eyelinerów, ale jej prawdziwe ja błyszczało, gdy jej nieskazitelna skóra wyglądała promiennie i zdrowo.

7. Wystawa psów:

Katarzyna Heigl bez makijażu 7

Oto ogłuszacz ponownie w jednym z jej dni poza imprezą, w którym została przedstawiona z małym szczeniakiem, oboje przytulającymi się, ponieważ wyglądała absolutnie pięknie w swoim naturalnym sobie. złote loki opadły niebezpiecznie na jej twarz, gdy błysnęła perłowo-białym uśmiechem do kamery.

8. Czas dla smakoszy:

Katarzyna Heigl bez makijażu 8

Poza domem Katherine Heigl na tym zdjęciu została sfotografowana na ulicy, prawdopodobnie podczas swojej wizyty w Nowym Orleanie, gdzie ubrała się w modny strój i wyglądała absolutnie cudownie, nawet bez zaschniętego makijażu i profesjonalnie ułożonych włosów. Kochamy jej śliczny mały naszyjnik z pereł.

9. Przed i po makijażu:

Katarzyna Heigl bez makijażu 9

Podobnie jak normalni my, nawet gwiazdy mają swoje złe włosy i wisiały nad ranem i jest to prawdopodobnie jeden z tych dni, kiedy Katherine Heigl bez makijażu nosiła niechlujną szpilkę z tyłu głowy, gdy szła. Jej oczy nosiły ślad zmęczenia, ale jej skóra była zawsze promienna.

10. Czas na pranie:

Katarzyna Heigl bez makijażu 10

Tak, ludzie, nawet gwiazdy, muszą wychodzić i załatwiać sprawy, podobnie jak tutaj Katherine, która odważyła się odsłonić swoją naturalną twarz, gdy szła z tym, co wydaje się być ogromnym stosem ubrań w jej rękach. Katherine Heigl bez makijażu nadal wyglądała świeżo i bez skazy.

11. Czas urody:

Katarzyna Heigl bez makijażu 11

Tutaj widzimy gwiazdę, która bierze dzień wolny, gdy udała się do spa w swoim niebieskim zbiorniku i dżinsach. Z włosami upiętymi w kok i twarzą całkowicie pozbawioną jakichkolwiek śladów makijażu, tutaj Katherine wyglądała na swoją naturalną, nieco zmęczoną, prawdopodobnie tęskniąc za czasem spa bardziej niż cokolwiek innego..

12. Bez i z makijażem:

Katarzyna Heigl bez makijażu 12

Katherine Heigl makeup i Katherine no makeup po raz kolejny pojawiają się tam, gdzie na pierwszym zdjęciu wydaje się być bez makijażu, wyglądając idealnie pięknie. Na pierwszym zdjęciu jej skóra była wolna od makijażu. Z wyjątkiem trochę nudnego wyglądu wyglądała uroczo i świeżo.

13. Szyk na ulicy:

Katherine Heigl zauważona w Nowym Jorku 13

Tutaj widzimy gwiazdę po raz kolejny w jednym z jej łatwych stylów, które z łatwością i wdziękiem noszą swobodny wygląd w jej nie wymyślonym sobie. Miała swobodny wygląd w tym uroczym i swobodnym stroju. Zdecydowała się na bardzo minimalny makijaż na twarzy, ale wyglądała na zaklęcie. Nazywa się to robieniem rampy z drogi.

14. Przytulny wygląd:

Katarzyna Heigl bez makijażu 14

Kolejne zdjęcie Katherine bez makijażu mówi nam, że ta oszałamiająca piękność w rzeczywistości również nie ma makijażu ani profesjonalnego oświetlenia. Kat wygląda oszałamiająco w swoim ciepłym i przytulnym swetrze. Bez względu na to, jak zimna jest pogoda, taki hottie spacerujący po drogach z pewnością podgrzeje klimat.

Gwiazdy są zawsze przygotowane i piękne w aparacie, gdzie profesjonalne oświetlenie i techniki filmowe sprawią, że będą zawsze piękne. Jednak to wygląd poza kamerą faktycznie decyduje o tym, czy gwiazda jest rzeczywiście oszałamiająca w prawdziwym życiu, czy nie. Katherine Heigl, dziewczyna z sąsiedztwa, znana ze swoich charakterystycznych złotych zamków i słodkich rom-comów, jest rzeczywiście prawdziwą pięknością zarówno przed kamerą, jak i poza nią. Ta 27-sza gwiazda sukienek wygląda oszałamiająco pomimo starzenia się i ciąż mnogich. Mamy nadzieję, że spodobały Ci się te zdjęcia selfie Katherine Heigl bez makijażu.