Anushka Sharma jest jedną z najbardziej obiecujących aktorek w Bollywood. Została podpisana przez Adityę Choprę na trzyfilmowy kontrakt z Yash Raj Films. Anushka zadebiutowała jako aktorka w „Rab Ne Bana Di Jodi” Yasha Chopry u boku Shahrukha Khana. Otrzymuje uznanie krytyków za rolę energicznej planowania ślubów w „Band Baja Baraat” z udziałem Ranveera Singha.

anushka sharma bez makijażu

Anushka zdobyła swoją pierwszą nagrodę za film jako najlepsza aktorka drugoplanowa w ostatnim reżyserskim romansie Yasha Chopry „Jab tak hai jaan 2012”. Urodzona w rodzinie oficera armii, pułkownika Ajay Kumar Sharma, jej matka, Ashima Sharma, jest żoną domu. Jej starszy brat Karnesh jest oficerem marynarki handlowej. Anushka Sharma bez makijażu wygląda tak pięknie. Jest nową aktorką, ale bardzo popularną w Bollywood. Ludzie są bardzo dociekliwi o Anushka Sharma. Chcą poznać jej bardzo wiele szczegółów, takich jak pochodzenie rodzinne, życie osobiste, sprawy, hobby, ulubione rzeczy i jej oryginalne zdjęcia, które są wredne bez zdjęcia do makijażu. Ludzie zwykle przeszukują ją bez zdjęć do makijażu i ważnych informacji w Internecie.

Jesteśmy w stanie zaprezentować tutaj niektóre zdjęcia Anushki Sharma bez makijażu oraz kilka informacji dotyczących jej kariery i życia. Anushka Sharma jest młodą aktorką z Bollywood. Świecąca skóra, atrakcyjne czarne oczy, długie proste czarne włosy; piękne zęby czynią z niej wymarzoną dziewczynę dla każdego. Jej szczupłe ciało może wzbudzić zazdrość w każdej dziewczynie. Jej bardzo słodki uśmiech przyciąga ludzi, ponieważ jej fani są zachwyceni jej uśmiechem.

Wiele osób myśli, że jej niesamowita uroda wynika tylko z makijażu, który nakłada, ale to nieprawda, ponieważ jest naprawdę naturalną piękną dziewczyną. Dla dziewczyny z klasy średniej tak trudno jest awansować na szczyt listy w Bollywood w wieku 25 lat. Jest to możliwe tylko dzięki jej ciężkiej pracy, poświęceniu i uroczej uśmiechniętej twarzy.

Jej pełna życia, pełna życia i pełna życia osobowość reprezentuje ją jako osobę silną, ale delikatną, wrażliwą, ale jednocześnie reagującą. Skóra tej dziewczyny zawsze świeci, gdy zostanie zauważona, z makijażem lub bez.

Anushka Sharma bez makijażu:

Oto 15 najlepszych zdjęć Anushka Sharma bez makijażu w następujący sposób.

1. Anushka Sharma na międzynarodowym lotnisku w Bombaju #1:

Anushka Sharma na międzynarodowym lotnisku w Bombaju

To zdjęcie zostało zrobione 19 kwietnia 2013 roku na Międzynarodowym Lotnisku w Bombaju. Ubrana była w czarną koszulkę i sprane dżinsy, z białymi butami. W ogóle nie miała makijażu. Anushka wygląda bardzo świeżo i promiennie nawet bez makijażu. Ten wygląd Anushka Sharma bez makijażu to zdecydowanie pukanie!!!!

2. Anushka Sharma na międzynarodowym lotnisku w Bombaju nr 2:

Anushka Sharma na międzynarodowym lotnisku w Bombaju 2

Tutaj ponownie Anushka została zauważona w bez makijażu i swobodnym spojrzeniu na lotnisku w Bombaju. Całkowicie pokochałem to jej spojrzenie. Wygląda bardzo stylowo i modnie w beżowej bluzce do niebieskiego dżinsu.

3. Anushka Sharma na międzynarodowym lotnisku w Bombaju # 3:

Anushka Sharma na międzynarodowym lotnisku w Bombaju 3

Anushka dostrzegła w Bombaju, nosząc swój uśmiech za milion dolarów. Ma na sobie top bez rękawów i spodnie z tyłu. Jest ubrana w złote nagware, które doskonale harmonizuje z jej stylem. Na jej twarzy nie ma śladu makijażu.

4. W teatrze:

anushka sharma w teatrze

To zdjęcie zostało zrobione w teatrze na przedmieściach Bombaju, gdzie poszła obejrzeć swój film „Jab Tak Hai Jaan” zaledwie dzień po jego premierze. Sukienka Anushka o znoszonym kroju z czarną kamizelką zwieńczoną koszulą w kratę, denim.

5. Wizyta w biurze Radio City FM:

anushka sharma Wizyta w biurze Radio City FM

Miała na sobie prostą brązową koszulkę i czarne krótkie spodnie. Nosiła nominalny makijaż z odrobiną błyszczyka na ustach. Anushka Sharma odwiedza biuro studia Radio City FM w Bandra Mumbai z Imranem Khanem, aby promować swój film „Matru ki Bijlee ka Mandola” 11 grudnia 2012 r..

6. O Chautha z Yash Chopra:

anushka sharma On Chautha Of Yash Chopra

Anushka była w drodze, aby być tam na Chautha weterana reżysera Yash Chopra, który odbył się w Yash Raj Studios. Anushka wygląda tutaj na udręczoną śmiercią najbardziej lubianego reżysera Bollywood, jak pracowała z nim w jego ostatnim filmie.

7. Gangs of Wasseypur 2 Movie Special Screenshots:

Gangs of Wasseypur 2 Movie Special Screening kadry

Anushka jest widziana w czarnej koszulce i niebieskich dżinsach. Anushka zdecydowała się na całkowicie un glamour wygląd i wygląda jak zwykła dziewczyna na tym zdjęciu.

8. Na lotnisku:

anushka-sharma-bez-makijażu-8

Podczas gdy wiele celebrytów skarży się na to, że jest opóźnione, a tym samym wygląda na nudne, tutaj Anushka jest świeża jak stokrotka obnosząca się z rozgrzewającym sercem uśmiechem, ubrana w skórzaną kurtkę, koszulkę i parę dżinsów i w ogóle nie noszącą makijażu. Wciąż wygląda tak cudownie, świeżo. Wcale nie wyglądasz na zmęczonego.

9. Pocenie się na siłowni:

Anushka sharma Pocenie się na siłowni

Słyszałeś kiedyś o potreningowym blasku? Anushka Sharma pokazuje, co oznacza ten niesłychany termin. Ponieważ nikt nie pójdzie z makijażem na siłownię, ale pocenie się na siłowni, dama błyszczy i dumnie obnosi się z zarumienionymi na różowo policzkami. Jest ubrana w czarną kowbojkę i związane włosy. Ona wygląda pięknie.

10. Czas filmu w multipleksie:

anushka-sharma-bez-makijażu-10

Każdy celebryta chce spędzać czas jak zwykły człowiek. Kiedy tylko mają czas, wyprowadzają się. Gwiazda kina Anushka Sharma wyprowadziła się w wolnym czasie, aby obejrzeć film. Wyglądała szykownie i pewnie, gdy chodziła ubrana w prostą białą koszulkę, krótkie spodnie i czerwone mokasyny. Wygodne ubranie z pewnością jest dla niej górą i to samo można powiedzieć o jej wyglądzie. W ogóle nie ma makijażu. Nadal wygląda pięknie.

11. Śliczny uśmiech:

anushka-sharma-bez-makijażu-11

Słodki uśmiech przyciąga wszystkich – pozytywne wibracje od żywej osoby. To zdjęcie Anushki Sharma, uśmiecha się jak psotny uśmiech dzieciaka, który po zapytaniu, co robi. Leży na łóżku z widocznym tylko jednym aye. Twarz wyszorowana i wygląda świeżo bez makijażu.

12. Udział w imprezie Bollywood:

anushka-sharma-uczestniczy w imprezie Bollywood

Nie możemy wyprowadzać się na imprezy bez makijażu, a imprezy Bollywood muszą być pełne blichtru, przepychu i brokatu. Żadna celebrytka nawet nie pomyślałaby o chodzeniu bez makijażu, ale Anushka Sharma po prostu to przygwoździła. Bez makijażu wyglądała pięknie w najmodniejszym stroju.

13. Wakacje:

anushka-sharma-Holiday

Wyprowadzając się na wakacje, torby są ciężkie od ubrań i wszystkiego, co robią, ale Anushka Sharma wyprowadza się zwyczajnie. To zdjęcie pokazuje jej wakacje w chłodnym miejscu, gdzie ma na sobie wełniane ubrania i włosy związane bez makijażu. Jej skóra świeci jak wszystko i jest bardzo promienna. Jest pięknością bez makijażu.

14. W Van Vanity:

anushka-sharma-W Vanity Van

Większość Bollywood spędza godziny w swoich vanach, aby obnosić się ze swoją nieskazitelną skórą warstwami makijażu. Ta wspaniała piękność NH-10 wydaje się być zakochana w swoim makijażu sans. Nieskazitelna cera i rysy twarzy Anushki sprawiają, że robi tak wiele reklam piękna. Jest młodą pięknością spędzającą czas z kolegami.

15. Selfie:

anushka-sharma-Selfie

Smartfon i selfie to zestaw combo. Nie tylko my robimy selfie, nawet gwiazdy robią selfie. To zdjęcie Anushki Sharmy bez makijażu w domu, która robi selfie. Wygląda pięknie z nieskazitelną skórą i różowymi ustami. Jej oczy są olśniewające. Ogólnie jest divą bez makijażu.

Anushka Sharma jest najpiękniejszą aktorką w naszym Bollywood, będącą w centrum uwagi przez cały czas. Dość często zauważamy, że celebrytki wyglądają na nudne, wychudzone i nie bez skazy, jak wyglądają na srebrnym ekranie, ale Anushka pewnie wyprowadza się bez makijażu, wyglądając pięknie. Ma idealne połączenie pięknej skóry i włosów, oszałamiającego wzrostu i ciała, za które można umrzeć. Jest bardzo energiczna, energiczna i pełna życia w naturalnych kosmetykach. Jej skóra wygląda zawsze promiennie, ilekroć zostanie zauważona z makijażem lub bez.

Anushka Sharma to nie tylko piękność widziana tylko w filmach, ale można ją również zobaczyć bez makijażu, ale mając taki sam wygląd jak w filmach.