Sarah Jessica Parker, jedna z najbardziej rozpoznawalnych amerykańskich aktorek, jest również projektantką i producentką. Ta bizneswoman nakręciła kilka filmów, ale jest znana głównie z roli Carrie Bradshaw w serialu HBO Seks w wielkim mieście. Ta kobieta ma wygląd i talent i dzięki temu trafiła na duże ekrany.

Sarah Jessica Parker bez makijażu

Sarah Jessica Parker bez makijażu Zdjęcia:

W tym artykule omówimy niektóre zdjęcia Carrie Bradshaw bez makijażu.

1. Ona się postarzała:

Sarah Jessica Parker bez makijażu 1

Carrie Bradshaw nie jest taka sama, jak kilka lat wcześniej w serialu HBO. Sarah wygląda obecnie trochę staro, ale nie waha się, jeśli chodzi o jej tępe pokazywanie swojej całkowicie prawdziwej twarzy przed mediami. Nawet ze swoimi starymi wadami twarzy ta Hollywoodzka Diva niczego się nie boi.

2. Harmonogram poranny fitness:

Sarah Jessica bez makijażu 2

Sarah wyglądała na całkowicie pozbawioną makijażu, gdy robiono to zdjęcie. Miała na sobie swój dopasowany strój i bez żadnego sztucznego upiększania jej twarz wyglądała ponętnie niż kiedykolwiek. Jeśli szukasz dobrej sarah jessica parker bez makijażu, może to być jeden z najbardziej odpowiednich na rynku.

3. Białe Top Piękno:

Sarah Jessica bez makijażu 3

Sarah Jessica Parker została zauważona na ulicach w prostym białym podkoszulku. Pokazywała swój szorstki, ale całkowicie naturalny wygląd. Ta zajęta kobieta prawdopodobnie nie ma czasu, aby rano obudzić się i usiąść z zestawem do makijażu. Potrafi wyglądać naprawdę pięknie, nawet gdy zdejmie makijaż i zagra rolę prostej kobiety.

4. Ten szokujący wygląd:

Sarah Jessica bez makijażu 4

Przestraszony, ale piękny, prawda? Są kobiety, które szczególnie atrakcyjnie wyglądają, gdy pojawia się ich szokująca twarz. Ten konkretny obraz przedstawia całkowicie ponętną twarz Sarah, która była zszokowana jakimś rodzajem akcji popełnionej przez ekipę filmową (prawdopodobnie). Cokolwiek to było, wydarzenie ujawniło naturalną twarz Sary, a jej wady twarzy były również widoczne na tym zdjęciu. Wierzy, że ludzie docenią jej pracę bardziej niż jej wygląd i to jest dla niej odpowiednie. Może z tym żyć i być zadowolona ze swoich wad, ponieważ są jej częścią.

5. Te złe dni włosów:

Sarah Jessica bez makijażu 5

Sarah została złapana na lotnisku, kiedy właśnie wysiadła z samolotu, z potarganymi włosami. Mimo to wyglądała bardzo ponętnie i wyglądała jak najlepiej. Masakra włosów nie przeszkadzała jej ani nie odwracała uwagi, podczas gdy była zajęta pokazywaniem swojej naturalnej twarzy.

6. Idź gdzieś:

Sarah Jessica bez makijażu 6

Po obejrzeniu tego zdjęcia można stwierdzić, że Sarah Jessica Parker jest jedną z najwspanialszych aktorek Hollywood. Oprócz świetnych występów, zachwyca widzów swoimi uwodzicielskimi oczami, stonowaną i elegancką twarzą. Jedno można powiedzieć, ta kobieta może po prostu pięknie wyglądać, pokazując to, kim jest, a nie jak wygląda z makijażem.

7. Wycieczki szkolne:

Sarah Jessica bez makijażu 7

Sarah została sfotografowana, jak odprowadzała syna do szkoły. Ta kobieta zadziwia prasę pięknym pokazem prostego życia. Ona jest dla nich raczej onieśmielająca i dlatego tak często jest fotografowana. Zamiast być jedną z najbardziej znanych celebrytek, jest także matką i nigdy nie bierze tego za pewnik. To właśnie czyni ją prawdziwą kobietą. To właśnie czyni ją piękną.

8. Porównanie makijażu z makijażem i bez:

Sarah Jessica bez makijażu 8

Ze względu na brutalne plany dietetyczne, ciało Sary ostatnio bardzo ucierpiało, a na zdjęciu po lewej stronie widzimy, jak naprawdę wygląda bez makijażu. To prawdopodobnie jedno z najlepiej wyglądających zdjęć Sarah Jessica Parker bez makijażu, które pokazuje jej naturalny urok. Ta kobieta może po prostu pięknie wyglądać, nawet gdy zdejmie makijaż i pokaże swoją prawdziwą twarz.

9. Boski obraz:

Sarah Jessica Parker bez makijażu 9

Kto powiedział, że potrzebujesz tuszu do rzęs, żeby wyglądać pięknie? Kobieta jest piękna taka, jaka jest. Według Sarah Jessica Parker makijaż zdecydowanie nie jest opcją, aby wyglądać ponętnie. Młoda Sarah jest całkiem ładna i robi wrażenie na tyle, by przyciągnąć wszystkich miłośników piękna.

10. Minimalny wygląd makijażu:

Sarah Jessica bez makijażu 10

Sarah zostaje oskarżona o noszenie zbyt dużego makijażu, aby ukryć wady twarzy w ruchach. To prawda. Ale życie nie jest dla niej filmem. Jako celebrytka nie czuje, że musi być bez skazy. To zdjęcie pokazuje minimalną twarz makijażu hollywoodzkiego piękna.

11. Dzienna wycieczka dla dziewczynek:

Sarah Jessica bez makijażu 11

Sarah Jessica Parker została złapana ze swoimi dwiema małymi córeczkami. Te małe aniołki wyglądały uroczo, ale wszystkie oczy były skierowane na hollywoodzką piękność, Jessicę. Wyglądała niezwykle ponętnie, a ponieważ miała całkowicie naturalną twarz, ludzie również dobrze widzieli jej naturalne piękno.

12. Przynieś dziecko z powrotem:

Sarah Jessica Parker bez makijażu 12

Jessica została zauważona podczas zabawy, gdy sprowadzała swoje dziecko ze szkoły. Jeśli masz jakieś zdjęcia Sarah Jessica Parker bez makijażu, to jest to całkiem dobre?.

13. Atrakcyjny:

Sarah Jessica Parker bez makijażu 13

Trudno sobie nawet wyobrazić, jak prosta jest Sarah. Ma chyba najbardziej ponętną twarz i przez większość czasu eksponuje ją bez pomocy produktów kosmetycznych i tylko w ten sposób wygląda dobrze. Jest prawdopodobnie jedną z najlepiej wyglądających naturalnie kobiet w branży rozrywkowej.

14. Próba miksowania:

Sarah Jessica bez makijażu 14

Sarah jest często irytowana przez paparazzi i dlatego czasami próbuje wmieszać się w tłum i założyć proste ubrania i prawdopodobnie zachować niski profil, utrzymując twarz bez makijażu. To jeden z tych momentów.

15. Niewinny wygląd:

Sarah Jessica bez makijażu 15

Wystarczy spojrzeć na niewinną twarz Sary. Wygląda tak pięknie bez makijażu.

Jeśli masz ochotę zobaczyć parker Sarah Jessica bez pokazów makijażu, to te omówione powyżej są prawdopodobnie najlepszymi w tej kategorii. Opierając się na rozmowie fanów, omówione powyżej są jednymi z najlepszych, których można i należy ewentualnie szukać.

Sarah Jessica Parker jest jedyna w swoim rodzaju, a jej naturalnego piękna nie da się porównać z niczym ani z nikim innym. Jej urody twarzy nie da się porównać z niczym innym na świecie.