Lana Del Rey, której oryginalne imię brzmi Elizabeth Wool Ridge Grant, jest jedną z najbardziej znanych piosenkarek i autorek piosenek. Znana jest z najwyższej jakości piosenek, które są wykorzystywane w jednych z najlepszych hitów Hollywood. Lana ma modeling jako swoją drugą karierę i poparła wiele marek, takich jak H&M. Chociaż Lana zdobyła ogromną rzeszę fanów dzięki swoim zabójczym wyglądom na okładkach magazynów, często spotyka się ją z odsłoniętą twarzą. Lana jest jedną z nielicznych celebrytek, które mogą śmiało pokazać światu swoje prawdziwe ja. W tym artykule przedstawiamy jedne z najlepszych zdjęć Lany Del Rey bez makijażu.

Zdjęcia Lany Del Ray bez makijażu:

1. Chodząca Syrenka:

Lana Del Rey bez makijażu 1

A gdyby syrena mogła chodzić? Z pewnością wierzymy, że wyglądałaby jak ta wspaniała dama. Zauważono tutaj Lanę Del Rey, ubraną w swobodny t-shirt i parę chłodnych niebieskich dżinsów. Jest boso i oczywiście bez twarzy. Uwielbiamy sposób, w jaki pieści włosy i spaceruje po piasku na plaży.

2. Post Party Look:

Lana Del Rey bez makijażu 2

To zdjęcie zostało zrobione po jej 31 urodzinach. Sprytnie grała bezpiecznie w swoich za dużych okularach przeciwsłonecznych, aby ukryć zmęczenie imprezą poprzedniej nocy. W ogóle nie ma makijażu i ma na sobie ulubioną białą koszulę i dżinsy. Po prostu uwielbiamy ten jej wygląd!

3. Selfie „Jeśli-wygląda-można-zabić”:

Lana Del Rey bez makijażu 3

To selfie z pewnością sprawi, że będziesz podłączony do ekranu. Te głębokie, hipnotyzujące oczy mogą urzec nawet najtwardsze serce na ziemi. Ten zatrzask odsłania również jej tatuaż na prawej ręce. Wydaje się, że zastanawia się nad czymś, ale kogo to obchodzi, dopóki patrzy nam w oczy.

4. Dama w bieli:

Lana Del Ray bez makijażu 4

Tutaj widzimy olśniewającą piękność, która pięknie nosi swoje dobrze ułożone włosy wraz z bardzo piękną sukienką. Wygląda bez makijażu, a jej uroda twarzy prawie przekonuje każdego faceta z aparatu do kliknięcia jej zdjęć.

5. Piękny i elegancki:

Lana Del Ray bez makijażu 5

Lana Del Rey ma ten klasyczny akcent na twarzy i jest to jeden z głównych powodów, dla których wygląda tak pięknie bez makijażu. Jej twarz pokazuje nam tak wiele rzeczy, jak jej dobrze kątowana twarz, jej piękny uśmiech i oczywiście jej naturalne piękno. To jedno z najlepszych zdjęć Lany Del Rey bez makijażu.

6. Urocza piękność:

Lana Del Ray bez makijażu 6

Na tym zdjęciu Lana wygląda jak młoda dziewczyna. Zdjęcie zostało zrobione w komercyjnym sklepie, do Lany podeszło kilku fanów i była bardziej niż szczęśliwa, że ​​kliknęła z nimi kilka zdjęć, mimo że nie miała makijażu.

7. W pięknym topie:

Lana Del Ray bez makijażu 7

Lana miała piękny top bez rękawów, gdy chodziła po ulicach bez makijażu. Wyglądała niezwykle pięknie, a jej twarz ukazywała czystość serca. Jest dość jasna i ma piękną teksturę i kąt do jej twarzy, co sprawia, że ​​wygląda tak niesamowicie. Wreszcie jest poza idealną i to jest jedno z najlepszych zdjęć Lana Del Rey bez makijażu.

8. Przypadkowy urok:

Lana Del Ray bez makijażu 8

Lana może wyglądać całkiem pięknie, nosząc swoje zwykłe ubrania. Tutaj widziana jest w sportowej czapce i wielokolorowej bluzce. Tylko w tym wygląda niesamowicie. Ta kobieta prawie nie musi niczego nosić, żeby wyglądać niesamowicie. Lana Del Rey jest wyraźnie jedną z najładniejszych kobiet, które mogą wyglądać tak bosko bez żadnego makijażu.

9. Zakochany w czapkach:

Lana Del Ray bez makijażu 9

Lana uwielbia pokazywać swoją dziecięcą stronę. Dlatego można znaleźć mnóstwo zdjęć, na których wygląda zupełnie swobodnie i zawsze jest kapelusz do zakrycia jej włosów. Ludzie nie wiedzą, dlaczego to robi, ale wygląda całkiem nieźle w takim wyglądzie. Jej twarz bez makijażu może zaimponować każdemu i nawet nie będzie musiała próbować.

10. Na lotnisku:

Lana Del Ray bez makijażu 10

Lana Del Rey generalnie nie irytuje się paparazzi. Nie ma problemu z osobami, które robią jej zdjęcia, nawet jeśli w ogóle nie ma makijażu. Jej naturalne piękno mówi samo za siebie i na pewno pokazuje, jak dobrą osobą jest. To zdjęcie zostało kliknięte na lotnisku.

11. Szukanie zmiany:

Lana Del Ray bez makijażu 11

Jest to prawdopodobnie jedno z najlepszych zdjęć Lany Del Rey bez makijażu bez makijażu. Wygląda niesamowicie, a jej zmysł ubierania się jest również bardzo uroczy. Jest taką słodką, słodką kobietą, która wierzy w noszenie rzeczy, w których będzie wyglądać komfortowo.

12. Chuda dziewczyna:

Lana Del Ray bez makijażu 12

To dość stare zdjęcie Lany Del Reym, na którym pokazuje swoją naturalnie piękną twarz i piękną bluzkę. Była trochę chuda z tyłu. Przez większość czasu ludzie zobaczą Lanę Del Rey bez makijażu, ponieważ wydaje się, że robi makijaż tylko wtedy, gdy ma zamiar nakręcić film lub gdy ma zamiar wziąć udział w imprezie lub imprezie artystycznej.

13. Zakupy:

Lana Del Ray bez makijażu 13

Lana Del Rey została złapana na zakupy z uśmiechniętą twarzą, gdy odwróciła się w stronę kamery i dała pocieszający wyraz twarzy. Miała na sobie śliczny top i niebieskie szorty, a jej twarz bez makijażu wyglądała bosko.

14. Przybycie na specjalne wydarzenie:

Lana Del Ray bez makijażu 14

Po jej wyglądzie bez makijażu można powiedzieć, że ta kobieta wyglądała absolutnie oszałamiająco, mimo że w ogóle nie miała makijażu. Z pewnością była gwiazdą tego dnia i wyglądała tak niesamowicie, że wszystkie oczy były zwrócone na nią od momentu przybycia.

15. Słynna gwiazda popu:

Lana Del Ray bez makijażu 15

W branży nieskończonych gwiazd popu Lana Del Rey jest gwiazdą, ikoną i inspiracją dla wielu ludzi. Jest znana ze swojego boskiego głosu i uroczej twarzy, a także pięknie teksturowanej twarzy. Jej uśmiech jest niesamowity, a kiedy to robi, całe otoczenie się rozjaśnia. Na tym pozbawionym makijażu zdjęciu Lana wygląda bardzo pięknie, nawet nie próbując. Jak powiedziałem wcześniej, jej uśmiech wystarczy, aby zaimponować nam wszystkim.

16. Poranna przejażdżka kawą:

Lana Del Ray bez makijażu 16

Lana uwielbia pić kawę ze Starbucks, a to zdjęcie zostało kliknięte w taki dzień, kiedy odjeżdżała ze Starbucks po tym, jak kupiła zwykłą i zwykłą kawę. Miała na sobie śliczną różową sukienkę i jak zawsze do jej twarzy przyczepiony był jej naturalny uśmiech.

17. Na lotnisku:

Lana Del Ray bez makijażu 17

Lana Del Rey została zauważona na lotnisku, kiedy odlatywała. Miała swobodny wygląd wraz z naturalnie pięknym uśmiechem. To prawdopodobnie jedno z najlepszych zdjęć Lany Del Rey bez makijażu.

18. Stylowa kobieta:

Lana Del Ray bez makijażu 18

Bez wątpienia Lana Del Rey nadąża za nadchodzącymi trendami. Mimo to w jej strojach jest jakaś przyzwoitość i zawsze stara się zachować prostotę i naturalność, tak jak jej piękno twarzy.

Lana Del Rey jest z pewnością przykładem tego, jak można pięknie wyglądać bez makijażu. Chociaż makijaż może podkreślić Twój wygląd, jeśli jesteś obdarzony dobrze wyglądającą skórą, nie musisz już nosić tej kosmetyczki. Regularna pielęgnacja skóry, zdrowe odżywianie i dużo wody mogą pomóc Ci uzyskać skórę taką jak Lana. Mamy nadzieję, że spodobała Ci się ta kompilacja najlepszych zdjęć Lany Del Rey Bez makijażu