Shruti Hassan córka znanego południowoindyjskiego aktora Kamala Hassana, a Sarika sama jest indyjską aktorką, piosenkarką i kompozytorką. Stała się sławna w całym kraju po swoim debiucie w Bollywood w filmie „Luck” u boku Imrana Khana. Pomimo swoich talentów w różnych postaciach jest nieuchronnie piękną młodą damą, która swoimi oczami i urokiem potrafi hipnotyzować ludzi.

Shruti Hassan bez makijażu

Niesamowite Shruti Hassan bez makijażu Zdjęcia:

Tutaj jesteśmy gotowi do dyskusji na temat rzadkich zdjęć słynnej południowoindyjskiej młodej aktorki Shruti Hassan Bez makijażu.

1. Podczas nagrywania:

Poniższe zdjęcie jest starym zdjęciem Shruti Hassan, kiedy była bardziej oparta na podpisywaniu i komponowaniu, a nie na aktorstwie. Widać, że jest bez makijażu, ale wygląda ładnie, bo urodziła się piękna. Ona ma na sobie brązowy top bez rękawów i ma na sobie nadruk szkieletu na wewnętrznej stronie. Jej szyję otaczają dwa łańcuszki, jeden srebrny łańcuszek i jeden dłuższy łańcuszek z brązu z sercem i okrągłą zawieszką na końcu, dzięki czemu wygląda modnie. Jej włosy są spięte z tyłu, a frędzle opadają z jednej strony.

Shruti Hassan bez makijażu 1

2. W wydarzeniu:

Shruti Hassan topi tysiące serc swoim uśmiechem. Wygląda tak ładnie nawet z najcieńszą możliwą warstwą szminki i bez makijażu. To zdjęcie kliknęło w wydarzeniu i widzimy, że ma na sobie brązową, beżową bluzę. Jej włosy są rozpuszczone, które opadają do ramion w kroku, co sprawia, że ​​jej frędzle są widoczne. Pewnie nosi czarną torbę.

Shruti Hassan bez makijażu 2

3. Podczas kręcenia filmu:

Ta konkretna fotografia została nakręcona podczas filmu i znajduje się pomiędzy dramatyczną sceną. Jej oczy są hipnotyzujące, ponieważ widzimy, że jest albo w bólu, albo w nadziei, albo w rozpaczy. Jej oczy są bezradne i dzięki temu możemy odgadnąć okoliczności, w jakich miała działać. Jej włosy są potargane przy skórze głowy, ale gdy opadają, są pięknie kręcone. Jest prawdziwą pięknością dla tych, którzy potrafią wyrazić uczucia na ekranie bez makijażu.

Shruti Hassan bez makijażu 3

4. Niesamowity wygląd:

To zdjęcie zostało kliknięte w innym wydarzeniu, gdzie możemy zobaczyć, że ładna dama to granatowy top bez rękawów z nadrukowanymi kwiatami. Obnosi się trochę z talią, gdy górna część ma kształt litery V, pozostawiając obie strony trochę puste. To sprawia, że ​​jest modna, a przypadkowe dodatki, które nosiła, sprawiają, że wygląda funky.

Jej prawa ręka ma cienkie bransoletki w kolorze czarnym i srebrnym oraz jedną grubszą bransoletkę na końcu. Jej druga ręka ma czarną opaskę ze srebrnymi ćwiekami, która pasuje do paska, który nosiła na swoich czarnych dżinsach. W palcach ma srebrne pierścionki, a paznokcie pomalowane na czarno. Ma ten sam dodatek na szyję, który widzieliśmy na powyższym obrazku, a jej włosy są rozpuszczone. Jest wysoka i jasna i wygląda idealnie bez makijażu.

Shruti Hassan bez makijażu 4

5. Podczas filmu „3”:

Ten prosty wygląd uczennicy był migawką Shruti Hassan podczas kręcenia filmu 3. Twierdzi, że nawet w najprostszym wyglądzie uczennicy może wyglądać pięknie swoim urokiem i oczywiście oczami. Jak typowa uczennica ma dwa platsy związane po obu stronach jej włosów, a włosy rozdzielone od środka sprawiają, że są bardziej widoczne. Jest w zwykłym pomarańczowym kurti z nadrukowanymi czarnymi wzorami. Ma usta lekko pomalowane na bordowo, a na czole małe bindi tylko bez mocnego makijażu. Jej wyraz twarzy wydaje się być nieco powściągliwy lub przestraszony, jak przedstawiono w filmie.

Shruti Hassan bez makijażu 5