Shilpa Shetty to indyjska aktorka filmowa i modelka, która rozpoczęła karierę w wieku 18 lat, debiutując w filmie „Baazigar”. Nakręciła około 40 filmów w Bollywood, telugu, tamilskim i kannadzie. Jej główne role w filmach takich jak „Dhadkan”, „Phir Milenge” i „Rishtey” były tymi, za które zdobyła najwięcej uznania zarówno od publiczności, jak i krytyków.

shilpa shetty bez makijażu

Shilpa Shetty bez makijażu:

Shilpa Shetty zaproszona na spotkanie modlitewne:

Shilpa Shetty bez makijażu 1

To jest zdjęcie Shilpy Shetty spoza ekranu. Wygląda na to, że właśnie wysiadła z samochodu i idzie na spotkanie modlitewne, na które została zaproszona. Jest w białym „kameez” bez rękawów, „churidar”, bierze swoją stułę i zakłada ją sobie na szyję. Jej włosy są rozpuszczone, jej stopa jest zakryta butami Kolhapuri i wchodzi elegancko.

Czas jogi:

Shilpa Shetty bez makijażu 2

To zdjęcie zostało nakręcone w pięknym klimacie. Jak widzimy, znajduje się w pobliżu zbiornika wodnego, a to oznacza, że ​​znajduje się w cichym miejscu, które jest odpowiednie i odmładzające dla jogi. Ma na sobie strój do jogi, czyli sportowy top i parę czerwonych spodni do gimnastyki/jogi. Z tyłu starannie spięła włosy w kucyk. Podczas gdy jej ręce są uniesione i zamknięte razem, wydaje się, że jest kliknięta w czasie, gdy oddycha i strzela na lekcje jogi.

Przeczytaj także: Rani Mukherjee bez makijażu

Shilpa Shetty w samochodzie bez makijażu:

Shilpa Shetty bez makijażu 3

Zdjęcia zostały kliknięte, gdy Shilpa Shetty podróżowała samochodem. Próbuje ukryć twarz, bo pewnie nie chciała być klikana, ale kamerzysta spełnił swój obowiązek. Jest na co dzień, ma na sobie top w różnych odcieniach niebieskiego i ma wokół siebie granatową marynarkę. Widzimy czarną opaskę do włosów wokół jej nadgarstka, którą miała tam, żeby ją związać, jeśli chciała, ale po prostu pozwoliła jej się otworzyć.

Shilpa Shetty z mężem Rajem Kundrą i Baby Viaan:

Shilpa Shetty bez makijażu 4

To zdjęcie zostało zrobione, gdy Shilpa Shetty i Raj Kundra oficjalnie ogłosili imię, które postanowili zachować dla swojego nowo narodzonego dziecka. Shilpa urodziła chłopca i nazwano go Viaan. Po poczęciu najwyraźniej przybrała na wadze. Ma na sobie czarną kurti z nadrukowanymi niebieskimi wzorami. Nosi kontrastową żółtą torbę i ma czarne okulary przeciwsłoneczne zasłaniające oczy.

Czas na siłownię Shilpa Shetty bez makijażu:

Shilpa Shetty bez makijażu 5

To kolejne zdjęcie zrobione, gdy Shilpa Shetty ćwiczy, tym razem na siłowni, a jej trener pomaga jej. Ma na sobie kostiumy gimnastyczne, które są czarno-szare. Widzimy, że ma na nadgarstku zegarek i ma rozpuszczone włosy.

Przeczytaj także: Kajol bez makijażu

Shilpa Shetty na zewnątrz:

Shilpa Shetty bez makijażu 5

Wygląda na to, że te zdjęcia są gdzieś kliknięte, może jest na lotnisku lub nie ma żadnej pracy. Widzimy, że jest bez makijażu i ma tylko ogromne brązowe okulary przeciwsłoneczne na oczach. Prawdopodobnie zostało to kliknięte zimą, ponieważ jest pokryta szarym, swobodnym topem, który zakrywa ją do szyi i wydaje się być wykonany z cięższego materiału niż zwykle nosi. Ma duży zegarek na nadgarstku i słodko spogląda.

Shilpa Shetty we łzach:

Shilpa Shetty bez makijażu 6

To zdjęcie zostało kliknięte w okolicznościach, w których Shilpa Shetty była we łzach. Najprawdopodobniej miała na sobie garnitur z Salwaru, w którym Kameez był całkowicie czarny, a „dupatta” jest nadrukowana w kolorze bordowym i zielonym. Jej włosy były starannie uczesane i rozchylały się bardziej po lewej stronie, a mniej po prawej. Ociera łzy chustką, wypowiadając swoje serce!

Przeczytaj także: Karishma Kapoor zdjęcia bez makijażu