Czarnooki groszek ujrzał nowy świt nadziei z najnowszym członkiem ich rodziny, Stacy Ferguson, całkowicie amerykańskim młodym sercem z soczystymi blond lokami i kopiącą sylwetką, próbującą zawładnąć światem swoim śpiewem. Wkrótce Ferguson stała się znana jako Fergie, jej popularne pseudonim artystyczny i w krótkim czasie ta kobieta rozwinęła skrzydła, uczestnicząc w pisaniu piosenek, prowadząc i grając razem ze swoim śpiewem. Od samego początku Fergie była uważana za ikonę mody z jej bardzo modne style i do dziś rządzi światem. Jednak gwiazdy zawsze zachwycały nas pod profesjonalnym makijażem i przychodzi do nas, aby wywnioskować, czy te ładne panie są rzeczywiście wszystkim, co błyszczy pod warstwami makijażu.

Piękne zdjęcia Fergie bez makijażu:

Zobacz zdjęcia Fergie bez makijażu, które Cię zachwycą.

1. Ładna jak zawsze:

fergie bez makijażu 1

Fergie od zawsze była podziwiana za swój wygląd i sposób, w jaki się nosi. Na tym zdjęciu dokonano klasycznego porównania między dwoma zdjęciami, jedno przedstawiające Fergie z makijażem, podczas gdy drugie pokazuje nam Fergie z minimalnym makijażem, może tylko oczami i wkładką. Tak czy inaczej możemy stwierdzić, że Fergie jest całkiem piękna, nawet bez upiększających ją ciastek do makijażu.

2. Nakręcanie jej dziwaka:

Najlepsza Fergie bez makijażu 2

Fergie zawsze była maniakiem fitness i nie mówi nic lepszego niż to, oto zdjęcie Fergie podczas jej porannego biegu, gdzie sparowała swoją koszulkę Freak z czapką i wyglądała oszałamiająco bez makijażu na twarzy.

3. Bezbłędność:

fergie bez makijażu 3

Tutaj mamy zdjęcie Fergusona pozującego do jednego z jej postów w mediach społecznościowych, a obok tego jest jeszcze jedno zdjęcie kliknięte na jednym z czerwonych dywanów, na którym nieskazitelna Fergie pozowała z makijażem. Zdjęcie po lewej pokazuje jasnoskórą, różową Fergie, która wygląda oszałamiająco w swojej naturalnej aurze. Jej włosy były związane z tyłu szczotką, a reszta swobodnie opadała.

4. Losowy spacer o:

fergie bez makijażu 4

Fergie na tym zdjęciu ubiera się na codzienny dzień, kiedy zdjęła szpilki i krótką sukienkę i zastąpiła je fioletowymi spodniami i czarną bluzką. Oswajając grzywę w czapce z daszkiem, ta ładna dama szła drogą bez wyraźnych śladów makijażu na twarzy. Nie możemy jednak narzekać, że źle wyglądała.

5. Dzień Gry:

fergie bez makijażu 5

Przygotowując się do dnia meczu, kumple Lopez i Fergie pozowali do zdjęcia, na którym oboje świecili jasno jak nowy grosz. Podczas gdy Lopez wyglądała uderzająco w swoich miękkich rysach, Fergie miała swoje jasne kocie oczy, by uwodzić tłum swoją aurą. Wyglądając ładnie i lśniąc na jej piskliwie czystej skórze, udowodniła, że ​​makijaż nie może powstrzymać jej piękna.

6. Błyszczące spodnie:

fergie bez makijażu 6

Zawsze wyznaczająca trendy, Fergie postanowiła połączyć swoje błyszczące srebrne spodnie z czarną bluzką i otwartymi falowanymi zamkami. Jednak na tę kolację postanowiła zrezygnować z makijażu i podczas gdy szykowała się do opuszczenia miejsca, paparazzi mieli szczęście dostrzec piękno bez makijażu.

7. Czas zabawy dla fanów:

fergie bez makijażu 7

Pozując z fanami w Lock Hart w Teksasie bez makijażu, piękna Fergie wyglądała na szczęśliwą i wesołą. Wyznała, że ​​spotkanie z fanami jest zawsze najlepszym uczuciem i powiedziała, że ​​pozowała z nimi do zdjęć. Jedno ze zdjęć pokazuje, jak wygląda ładnie, nawet jeśli nie ma makijażu na twarzy.

8. Jazda samochodem do radości:

fergie bez makijażu 8

Tutaj widzimy Fergie ze swoim długoletnim mężem Joshem Duhamelem podczas przejażdżki samochodem, podczas której Fergie trzyma blisko siebie swojego małego jamnika Zoe, gdy oboje cieszą się jazdą. Mimo że na tym zdjęciu większość twarzy Fergie jest pokryta retro okularami przeciwsłonecznymi, reszta twarzy jest bez makijażu i bez namysłu możemy potwierdzić, że Fergie jest piękna z profesjonalną pomocą lub bez niej.