Zastępując swojego ojca, córkę słynnego Shakti Kapoor, Shraddha po raz pierwszy ruszyła do świata kina ze swoim komediowym filmem łamiącym serce „Luv ka the end”, w którym zdobyła główną rolę, pozostawiając swoją pierwszą krótką scenę w swoim debiutanckim filmie Teen Patti . Opuszczając w połowie swojego college’u w Bostonie, Shraddha poświęciła swój czas na przyznanie się do swojej prawdziwej miłości do aktorstwa, ostatecznie wytyczając sobie ścieżkę w olśniewającym mieście Tinsel.

Shraddha Kapoor bez makijażu

Shraddha zawsze była olśniewająca na ekranie, zdecydowanie zdobywając serca, zwłaszcza po jej nowym, bardziej wyrafinowanym wyglądzie w ABCD2. Pojawia się jednak pytanie, czy Shraddha jest naprawdę oszałamiająca w prawdziwym życiu, czy nie.

Shraddha Kapoor bez makijażu:

W dzisiejszym artykule przyjrzymy się bliżej lookbookowi Shraddhy, aby dowiedzieć się, czy ta wyrafinowana kobieta ma wyrafinowany gust poza ekranem, czy nie..

1. Porównanie 1:

shraddha kapoor bez makijażu1

Oto zdjęcie porównawcze dziewczyny Kapoor, pierwsza jest w jej wymyślonym sobie, podczas gdy ta po prawej pokazuje ją bez makijażu. Gwiazdy mają zdrowy dzień biegając dookoła, strzelając i co tam, i jest tylko trochę, zanim zaczną pojawiać się cienie. Nie inaczej, Shraddha tutaj nosi zmęczenie w oczach.

2. Porównanie 2:

shraddha kapoor bez makijażu2

Oto kolejne oszałamiające porównanie piękna, tym razem to po lewej pokazujące jej nagą twarz, gdy pięknie się świeci. Shraddha pokazuje tutaj, jak ma nieskazitelnie nieskazitelną skórę bez żadnej plamki lub ciemnej plamy, dlatego właśnie możemy ją zakwalifikować jako jedną z prawdziwych piękności.

3. Bycie zajętym:

shraddha kapoor bez makijażu3

Kiedy ciągnęła, siedząc z tyłu samochodu, Shraddha najwyraźniej nie była gotowa na zdjęcia, ponieważ jej brak makijażu dowodzi nam tego na tym zdjęciu. Zajęta telefonem z włosami niedbale rzuconymi na kucyka, jednak Shraddha wyglądała całkiem oszałamiająco, nawet bez makijażu.

4. Oszałamiająca na pewno:

shraddha kapoor bez makijażu4

Obraz o wyrafinowanej wartości, Shraddha na tym zdjęciu po prostu nas oszołomiła, gdy pozowała słodko z włosami zaczesanymi do tyłu w ciasny warkocz. Jej skóra wyglądała na miękką i piękną jak dziecko, ponieważ nadała swojemu wyglądowi delikatny tradycyjny akcent za pomocą miękkiego pierścienia w nosie i swetra z szalikiem. Można to rzeczywiście uznać za obraz, który mówił tysiąc słów o patrzącym i pięknie, które dostrzega.

5. Pap Shots 1:

shraddha kapoor bez makijażu5

Czapka z Nowego Jorku i modna kurtka dżinsowa to wszystko, czego potrzebowała, aby urozmaicić jej wygląd, tak jak wyglądała modnie. Tym razem zmęczenie w jej oczach było wybitne, gdy jej worki pod oczami delikatnie znajdowały się pod jej ładnymi podglądaczami, podczas gdy ona uśmiechała się do paparazzi, którzy wprowadzali jej nowy styl do życia..

6. Pap Shots 2:

shraddha kapoor bez makijażu6

To kolejne ujęcie z aparatu paparazzo, w którym Shraddha została zauważona w dopasowanej do skóry czarnej koszulce z luźnymi dresami, gdy szła w swoją stronę. Zawsze jej pełna bąbelków, uśmiechnęła się słodko, torując sobie drogę przez papkę, jej skóra bez makijażu jasno świeciła, gdy to robiła.

7. Selfie z tyłu:

shraddha kapoor bez makijażu7

Promując swój nowy film ABCD2 oparty na szalonych ruchach tanecznych, Shraddha Kapoor pozowała do zdjęcia ze swoim partnerem, który wyglądał jasno i świeżo. Gdy jej ułożone włosy zostały odsunięte na bok, Shraddha sprawiła, że ​​nadąsik wyglądał na rozkwitający, gdy przechyliła się na bok, aby szybko zrobić zdjęcie.

8. Wygląd wczesnego poranka:

shraddha kapoor bez makijażu8

Co robisz, gdy poranny lot zepsuł Ci dobry sen w nocy? Weź przykład od Shraddhy, która została zauważona, gdy zmierzała na swój poranny lot, ubrana we wzorzysty sweter i obcisły kucyk. Nawet bez makijażu jej zaspane oczy padły na aparat, gdy wykrzywiła usta w miękkim uśmiechu.