Niezmienna Avril Ramona Lavigne podbiła serca swoimi chwytliwymi melodiami i charakterystycznym makijażem o ciemnych oczach. Od początku swojej kariery Avril była silną kandydatką do śpiewania piosenek i hip hopu, rocka i prostego popu. Jej muzyka podniosła wiele serc, ale to, co pozostało w stagnacji, to jej wygląd. Z każdym mijającym wiekiem Avril stawała się młodsza, coraz bardziej rozwijając skrzydła z każdym miażdżącym hitem na swojej liście nagrań. Jednak ta kanadyjska gwiazda to coś więcej niż tylko długie włosy i ciężkie, umalowane oczy. To zajrzenie do książki o makijażu bez makijażu Avril mówi nam, że ta piękność wciąż jest oszałamiająca, nawet bez klasycznych, ciężkich oczu.

1. Ładni podglądacze:

avril lavigne bez makijażu

Zwykle Avril Lavigne widuje się z charakterystycznym ciężkim czarnym makijażem oczu i bez niego musimy przyznać, że wygląda zupełnie inaczej. Nie oznacza to jednak, że bez niego nie jest piękna, ponieważ ten obraz jest żywym świadectwem tego, że urody Lavigne nie można zamknąć w granicach makijażu. Wyglądając wyjątkowo ładnie, Avril tutaj jest prawdziwym pokazem piękna swoich ładnych podglądaczy i perłowych białych.

2. Zmiana na dobre:

avril lavgine bez makijażu2

Często nie widzieliśmy Avril w jej miękkich rysach pozujących do zdjęć z czerwonego dywanu, ale był raz, kiedy zdecydowała się na niewielką zmianę w swoim harmonogramie makijażu, która widziała ją w łagodnej bazie do makijażu, bardzo różniącej się od jej ciężkiej makijaż wygląda. Mając tylko lekką wyściółkę w jej miękkich rysach i może po prostu normalny połysk, Avril błyszczała na czerwonym dywanie.

3. Trochę zmęczony:

avril lavgine bez makijażu3

Tutaj widzimy dość zmęczony i uroczysty obraz zapracowanej Avril, która bez wątpienia przechodzi dużo ciężkiej pracy podczas swoich wydań muzycznych. Ciągłe kontrole dźwięku i bieganie nawet późną nocą dały jej się we znaki, ponieważ jej zmęczone oczy ustąpiły miejsca irytacji. Niezależnie od tego, Avril wyglądała jednak na dość czystą i gładką cerę.

4. Utrzymanie naturalnego charakteru:

avril lavgine bez makijażu4

Avril tutaj postanawia zrzucić ciężki makijaż, ponieważ została sfotografowana w swoim naturalnym ja. Wiecznie młoda Avril Lavigne jest tutaj zbyt olśniewająca, podobnie jak w swoich teledyskach, jednak miękkie worki pod jej oczami nadające ciemny ton były widoczne, chociaż jej uroda nigdy nie była tak naprawdę ograniczona.

5. Spacer o:

avril lavgine bez makijażu5

Okrywając się bluzą z kapturem, Avril wydawała się dość zajęta, gdy chodziła po ulicach. Jej czarny strój tylko podkreślał jej blond grzywę, która była ciasno związana z boku. Mimo że jej twarzy nie dało się jasno określić z daleka, na pewno nie miała makijażu na twarzy, a mimo to wyglądała całkiem hipnotyzująco.

6. Aby zachować swobodę:

avril lavgine bez makijażu6

Ubrana w szary zbiornik z otwartą i płynącą długą grzywą, oto kolejny wspaniały obraz pięknej Avril w jej naturalnym ja, obnoszącej się z jej nieskazitelną skórą. Nawet bez makijażu możemy powiedzieć, że ma dobrą konsystencję, jeśli chodzi o skórę i związane z nią problemy.

7. Porównanie najlepszego wyglądu:

avril lavgine bez makijażu7

Tutaj mamy zdjęcie z makijażem i bez makijażu Lavigne, gdzie lewe zdjęcie pokazuje, jak jej piękne ja bez makijażu i chociaż wygląda zupełnie inaczej niż po prawej, nadal jest całkiem oszałamiająca.

8. Szczere piękno:

avril lavgine bez makijażu8

Na tym zdjęciu widzimy Avril w jej białym zbiorniku nieświadomą robienia zdjęcia i często w normalny dzień można by pomyśleć, że szczery wyjdzie źle, ale z Avril nie ma czegoś takiego jak złe zdjęcie. Jest piękną kobietą z makijażem lub bez.