W latach 90. amerykańska aktorka postanowiła zrobić z niej życie w świecie Holly dzięki klasycznym filmom, takim jak „Maska” z zabawnym mężczyzną Jimem Carreyem u boku tej divy, która właśnie zrobiła krok do przodu w większy świat. Cameron Michelle Diaz, była modelka i przyszła producentka, wywołała spore zamieszanie swoją urodą, a klasyczne blond oczy grały na jej korzyść. Z czasem można by sobie wyobrazić, że wygląd zniknie, ale klasyczna Diaz na zawsze utrzymała swoje miejsce w branży, wypuszczając jeden hit po drugim, cały czas zachowując swoją aurę. Zdjęcia jej bez makijażu również mówią o niej wysoko.

Cameron Diaz bez makijażu:

1. NY Spacer O:

cameron diaz bez makijażu

Czując się komfortowo w swoim golfie, oszałamiająca Cameron spacerowała po Nowym Jorku w swoim naturalnym ja. Z wyglądu zdjęcia widać, że nie miała makijażu na twarzy, a mimo to zdjęcie mówi tylko o jej urodzie. Wiek odbił się na niej, ponieważ jej zmarszczki przy oczach były widoczne. Jednak wyraz jej twarzy wciąż jest niezrównany.

2. Konferencyjne:

cameron diaz bez makijażu2

To zdjęcie Diaz zostało nakręcone na jednej z jej konferencji filmowej Knight and Day, gdzie zagrała u boku Toma Cruise’a. Nie można zaprzeczyć, że ten oszałamiający nigdy nie miał złego problemu z obrazem. Nawet przy niewielkiej dawce łagodnego makijażu, najlepiej odrobiny błyszczyka na ustach, olśniewała swoim pięknym sobą. Jej kremowa, gładka cera w połączeniu z jasnoniebieskimi oczami naprawdę zadziwia jej fanów.

3. Dzień wolny:

cameron diaz bez makijażu3

Na co dzień Cameron sparowała swoją białą marynarkę z klasycznymi dżinsami i sandałami, a nawet bez makijażu na twarzy wyglądała całkiem oszałamiająco. Będąc przewiewnym dniem, Diaz wydawała się cieszyć swoim czasem z włosami rozwianymi na wietrze. Diaz nie ma makijażu, co udowodniła tym zdjęciem.

4. Promocja okładki książki:

cameron diaz bez makijażu4

Cameron Diaz niedawno zabrała media społecznościowe, aby kliknąć zdjęcie, na którym trzyma się swojej nowo opublikowanej książki zatytułowanej Body book, w której pojawiła się na okładce. Jednak na swoim promocyjnym zdjęciu Cameron rozebrała się do wyglądu bez makijażu, który wyraźnie pokazywał jej nieskazitelną twarz z każdą plamką lub plamką. Jej blask pasował tylko do jej jasnych, błyszczących oczu, gdy uśmiechała się słodko do kamery.

5. Okładka książki:

cameron diaz bez makijażu5

Mówiąc o swoim nowym wydaniu, Cameron Diaz niedawno została dumną autorką swojej książki zatytułowanej „Księga ciała”. Powyższe zdjęcie jest po prostu oszałamiającą okładką książki, a podczas jej promocji poszła z motywem okładki, co oznaczało brak makijażu piękna Cameron wypowiadająca swoje najskrytsze myśli na nabazgranych stronach swojej książki.

6. Czerwony dywan w dół:

cameron diaz bez makijażu6

W poście o jej ogłoszeniu ślubnym pokazano to zdjęcie jej na jednym z jej wydarzeń, na którym zdecydowała się zrezygnować z makijażu. Ciągłe zrzędzenie mediów społecznościowych zawsze wymaga, abyś był na szczycie palców, a zatem nosiła po prostu łagodną warstwę makijażu, usta i włosy były w kucyku, Cameron w swoim prawdziwym ja wyglądała wspaniale.

7. Jedzenie poza domem:

cameron diaz bez makijażu7

To zdjęcie Diaz jest szczere, gdzie widziano ją ucztującą na jednym z kawiarnianych lunchów, gdzie jej włosy były związane w niechlujny tył z szalikiem mocno zawiązanym z tyłu, podczas gdy ona nawet bez pomocy profesjonalnego wizażysty wyglądała oszałamiająco. Gwiazda nie miała na sobie makijażu, gdy nadal cieszyła się posiłkiem.

8. Z Miłością:

cameron diaz bez makijażu8

Tutaj mamy kolejny swobodny wygląd Diaz, tym razem z jej chłopakiem lub narzeczonym dumnie dumnie w swoich czarnych wygodnych spodniach. Ta piękność z lub bez zawsze była wspaniałą okazją.