Demetria Devonne, a właściwie Demi Lovato jest ikoną kultury i inspiracją od samego początku swojej kariery. Zagrała w drugiej najlepszej muzycznej produkcji Disneya, Camp Rock, ta mała dziewczynka zyskała sławę jako piosenkarka i aktorka. Powoli świat dowiedział się o jej piosenkach i wkrótce ukazał się jej album. Potem rozpoczęła karierę aktorską i małymi kroczkami ta wspaniała dama jest nie tylko aktorką, piosenkarką i autorką piosenek, ale także dumną właścicielką własnej linii kosmetyków i upiększeń, Devonne by Demi. To prowadzi nas do tematu dzisiejszego artykułu, Demi o świeżej twarzy bez makijażu.

Demi Lovato bez makijażu Zdjęcia:

Selfie z kamery internetowej:

Demi Lovato bez zdjęć makijażu

Selfie są koniecznością w świecie młodzieży i bardzo często jest to jeden z najlepszych sposobów wywnioskowania, czy osoba bez makijażu jest naprawdę piękna. To zdjęcie Lovato to selfie z kamery internetowej, na którym pojawia się bez żadnych widocznych śladów makijażu, a mimo to wygląda niesamowicie ponętnie. Wygląda na to, że naprawdę ma nieskazitelną skórę.

Piękno świeżej twarzy:

Demi Lovato bez makijażu2

Demi Lovato kiedyś poprosiła swoich fanów, aby zrzucili makijaż na cały dzień i ozdobili skórę, w której się urodzili. Aby podnieść ducha naturalnego piękna, podzieliła się swoim zdjęciem bez makijażu w mediach społecznościowych, w których wyglądała po prostu oszałamiająca w jej całej naturalnej jaźni. Bez wkładki, bez makijażu i bez połysku, a my nie mogliśmy nawet stwierdzić, czy naprawdę była mniej makijażem.

Szczery:

Demi Lovato bez makijażu3

Nigdy nie było wątpliwości, że Demi jest idealną istotą, jaką jest. Oprócz tego, że jest kochana w sercu, jest również znana jako jedna z najlepiej wyglądających idoli, które zawsze mogą obnosić się ze swoją nieskazitelną skórą bez makijażu. Ta szczera z jej strony jest dokładnie tym, czego potrzebowaliśmy, aby udowodnić jej wartość bez makijażu.

Minimalista:

Demi Lovato bez makijażu4

Zawsze opowiadając się za minimalizmem, Demetria Lovato zawsze utrzymywała swoją urodę dzięki stonowanym włosom i makijażowi. Inspiracja, stąd otagowana, przedstawia jej minimalistyczny wygląd z tylko przeciąganiem wkładek, gdy po raz kolejny odsłoniła swoją czystą twarz przed oczami opinii publicznej.

Poranne selfie:

Demi Lovato bez makijażu5

Wszyscy mieliśmy te dni, kiedy poranne światło dobrze radziło sobie z aperturą aparatu i obrazem, dzięki czemu powstaje anielskie. Demi Lovato musiała mieć to samo uczucie, gdy pozowała z poranną filiżanką parującej kawy. Ta diva, obnosząca się ze swoimi tatuażami obok czystej skóry, wyglądała niesamowicie.

Drobna sprawa:

Demi Lovato bez makijażu6

Tutaj mamy piękne zdjęcie gwiazdy pop, która obnosi się ze swoją niesamowitą skórą, gdy przedstawia światu swojego nowo nabytego zwierzaka. Demi Lovato jest dumną właścicielką żółwia morskiego i kiedy śliniliśmy się nad nią i jej nowym zwierzakiem, Demi wyglądała przystojnie w tym ujęciu bez makijażu. Zdjęcie było dowodem na to, że nie wymaga makijażu, aby była piękna.

Zdjęcie przy basenie:

Demi Lovato bez makijażu7

Bardzo niewiele osób, a raczej dziewczynek, czuje się komfortowo we własnej skórze. Podczas gdy niektórzy mogą radzić sobie z problemami z nierównym odcieniem skóry, niektóre piegi stanowią największą barierę. Jednak zdjęcie Demi przy basenie dało nam prawdziwe wrażenie. W roli głównej bez makijażu na tym zdjęciu, Demi obnosiła się ze swoimi ładnymi piegami i wyglądała fantastycznie, robiąc to.

Ładni uśmiechacze:

Demi Lovato bez makijażu8

Ostatnie zdjęcie Lovato pokazuje ją w jednej z jej krótkich fryzur, gdzie wyglądała całkowicie pięknie, błyskając swoimi perłowymi bielami.