Młody buntowniczy gwiazdor filmów telugu, Prabhas Raju Uppalapati, jest jednym z największych młodych talentów Tollywood i zdobył uznanie dzięki swojej szerokiej bazie filmów. Ale ten 38-latek ma o wiele więcej niż tylko filmy. Ma wiedzę, talent i zdecydowanie wygląd. Ale co się stanie, gdy zostanie skonfrontowany poza kamerą bez makijażu? Czy nadal zasługuje na swoją reputację? Aby się o tym przekonać, wyjaśniono serię pewnych zdjęć z nim bez makijażu:

Prabhas z makijażem i bez Zdjęcia:

Poniżej możesz zobaczyć swojego ulubionego telugu, przystojnego bohatera Prabhasa bez zdjęć do makijażu, które są niesamowite.

1. Kliknięto w miejscu strzelania:

prabasz bez makijażu 1

Ciężka praca. Nic nie można osiągnąć w życiu bez ciężkiej pracy. Nawet niewielka presja w robieniu czegoś może pomóc człowiekowi osiągnąć wszystko. Motto Prabha brzmi: „wyjmij „im” z niemożliwego”. Przez całe życie zawsze zachowywał swoją silną i pewną siebie postawę, która doprowadziła go do etapu, na którym jest dzisiaj. Jego sekret to regularne ćwiczenia z przeciętną, ale zdrową dietą. Na ekranie i poza nim jest dość wesołą osobą, która mówi, że ludzie, którzy go znają, ale jeśli chodzi o biznes, to ma na myśli biznes. Na tym zdjęciu pełna broda mówi, że nie nosi żadnego makijażu na zestawach.

2. Snap z filmu:

Prabhowie z makijażem i bez 2

Dobry wygląd można dziś zmienić fizycznie. Ale kiedy człowiek rodzi się naturalnie z „umrzeć za” dobry wygląd, ludzie po prostu zaniemówili. Dlaczego miałbyś zrujnować już dobrze wyrzeźbioną twarz makijażem. I to jest włączone na planie. Jedynym używanym makijażem jest być może toner do skóry wymagany w aparacie. Poza tym każdy makijaż to nie. W swoim surowym wyglądzie na powyższym obrazku prabhas popisuje się swoim dobrym wyglądem bez żalu.

3. Przystojny styl:

Prabhowie z makijażem i bez 3

Ta gwiazda filmowa jest w centrum uwagi od dłuższego czasu i jest całkiem oczywiste, że w najbliższym czasie nigdzie się nie wybiera. Na ekranie jest jak tygrys, a czasami zachowywał się jak naturalny chłopiec bez makijażu. Żadnych bałaganów i wygłupów to wszystko, o co prosi. Chociaż jego wczesne filmy były średnio oceniane, nadal ścigał i osiągnął gwiazdę, którą jest dzisiaj. Aby dostać się na szczyt, trzeba mieć umiejętność wspinania się po drabinie, a on był w stanie to zrobić.

4. Stylowa poza:

Prabhowie z makijażem i bez makijażu 4

Prabhas wykonał również wiele sesji zdjęciowych dla różnych marek. Nawet w tych sesjach nadal zachowuje dystans do mocnego makijażu, używa tylko tego, co konieczne.

5. Hit filmu:

Prabhowie z makijażem i bez makijażu 5

Jest teraz ikoną stylu dla milionów ludzi i ciężko pracuje, aby utrzymać swoje aktywa. Zachęca do codziennego spożywania świeżych soków, które nie tylko dostarczają organizmowi niezbędnych witamin i minerałów, ale także pomagają w oczyszczeniu organizmu z wszelkich zanieczyszczeń, dzięki czemu organizm staje się o wiele bardziej aktywny i zdrowszy. Jego ulubionym wyglądem jest surowy wygląd, ponieważ zawsze chce wyglądać jak ten „mężczyzna macho” z makijażem bez makijażu. Jest dobrze znany i słynie z tego wyglądu. I słusznie, ten wygląd dobrze do niego pasuje.

6. Modny wygląd:

Prabhowie z makijażem i bez makijażu 6

Wspomniany wyżej prabhas wykonał wiele takich sesji zdjęciowych dla marek, czego dowodem jest zdjęcie powyżej. Prabhas twierdzi, że makijaż jest upadkiem na skórę człowieka. W razie potrzeby można zastosować podstawowe składniki, ale poza tym należy unikać jak najwięcej.

7. Przystojny facet bez makijażu:

Prabhowie z makijażem i bez makijażu 7

Ten czekoladowy wygląd chłopca był dla jednego z jego filmów z niewielkim makijażem. Było to rzadkie zdjęcie, które zostało zrobione, gdy wychodził z planu, a mężczyzna, który lubi światło reflektorów, nie zawahał się wywołać uśmiechu i eleganckiej pozy. W dzisiejszym świecie prawie nie ma więcej prawdziwych ludzi, takich jak prabhas.

8. Siedzenie komfortowe:

Prabhowie z makijażem i bez makijażu 8

Prabhas jest również fanem tatuaży, mówi, że tatuaże są duszą człowieka, które są narysowane na ciele jako płótno. Nie ma szczególnego upodobania w kolorze ubrań, które nosi i dobrze wygląda we wszystkich swoich wyborach. Osoba fizyczna prawdziwa i prawdziwa, dąży do osiągnięcia najwyższego szczytu swojej kariery i całkiem słusznie w końcu osiągnie swoje cele. tutaj pokazuje swoją twarz bez makijażu wraz ze swoimi ulubionymi projektami tatuaży.