Znana piosenkarka country, Faith Hill, często była określana jako jedna z najbardziej utytułowanych piosenkarek country wszechczasów, z wyjątkiem okazjonalnych prac aktorskich. Wygrywając jeden hit po drugim, ta multiplatynowa sprzedawczyni płyt zasłużyła na swoje miejsce na rynku nie tylko dzięki śpiewowi i melodyjnemu głosowi, ale także dzięki swojej fizycznej aurze. Wygląda dobrze w swoich blond włosach, Faith Hill jest uosobieniem piękna na ekranie, ale powstaje prawdziwe pytanie, czy ta piękność rzeczywiście jest aniołem poza kamerą, czy też jej piękno ogranicza się tylko do wybitnego profesjonalnego makijażu.

Piękne wzgórze wiary bez makijażu z obrazami:

1. Na zakupy:

wzgórze wiary bez makijażu

Widziana na zakupowych torbach żonglujących na każdej ręce, jest to pierwsza lista bez makijażu Faith Hill. Wiązając włosy z tyłu i przygładzając je, Faith nie miała makijażu, ale nadal wyglądała wyraźnie dobrze.

2. Inny wygląd:

Faith Hill bez makijażu 2

Tutaj widzimy Faith Hill z makijażem i bez niego, gdzie wyglądała na dość zmęczoną w swoim bez makijażu, prawdopodobnie z powodu napiętego harmonogramu i ciasnej pracy. Jej włosy w przeciwieństwie do późniejszego zdjęcia nie miały określonego stylu, ale pod koniec dnia ta piękność wyglądała dobrze nawet bez makijażu.

3. Nowa czynność:

Faith Hill bez makijażu 3

Tutaj mamy piękną Faith Hill z nową fryzurą z krótszymi warstwami. Mimo że miała na sobie trochę makijażu, minimalnego, tej oszałamiającej brakowało profesjonalnego makijażu, a nawet bez niego wyglądała całkiem pięknie. Hill wcześniej zachwycała nas swoim brakiem makijażu i tym razem nie było dla niej wyjątkiem.

4. Widok ulicy:

Faith Hill bez makijażu 4

Casualowy niebieski dżins to klasyk dla Hill, ponieważ połączyła go z brzoskwiniową bluzką i otwartymi luźnymi lokami. Faith Hill, która zawsze wygląda tak pięknie jak zawsze, oszołomiła przechodzące tłumy, ponieważ bez makijażu wyglądała pięknie. Faith Hill w swojej kręconej grzywie jest rzeczywiście piękną kobietą.

5. Z dziećmi:

Faith Hill bez makijażu 5

Tutaj mamy piękną Faith w parze z jej dziećmi. Ubrana w beżowy top z całkowicie czarnym dołem, miała włosy upięte w miękkie fale, gdy stała tam pozując ze swoimi dziećmi. Przy minimalnym makijażu, prawdopodobnie z kilkoma kredkami i rzęsami, ta kobieta wyglądała oszałamiająco.

6. Na scenie:

Faith Hill bez makijażu 6

To dość stare zdjęcie wzgórza, gdzie ubrana w szarą koszulkę i matowy dżins wyglądała niesamowicie dobrze. Z włosami rozwianymi na wietrze, ta kobieta wyglądała nieskazitelnie nawet przy minimalnym makijażu. Wygląda na to, że ma nieskazitelną skórę, czego nawet minimalny makijaż nie może ukryć. To całkiem niezłe zdjęcie gwiazdy w akcji.

7. Wyścigi na lody:

Faith Hill bez makijażu 7

Tutaj widzimy Faith w zielonych szortach jedzącej lody z dwiema córkami. Faith zawsze kochająca matka poświęca czas z napiętego harmonogramu, by cieszyć się swobodnym biegiem z lodami. Z furgonetkami na nogach i włosami z tyłu, Faith tutaj nie miała makijażu, a mimo to wyglądała całkiem dobrze.

8. Widoki ulicy:

Faith Hill bez makijażu 8

Kolejna obserwacja wiary Hill zobaczyła ją w swoich wygodnych spodniach i białych koszulkach, ciesząc się czasem spędzonym z rodziną. Mąż Tim Mcgraw w czerni był za parą, trzymając się innego z ich dzieci. Faith ze związanymi z tyłu włosami wyglądała na nieskazitelną i piękną cerę.

9. Spacer rodzinny:

Faith Hill bez makijażu 9

Po raz kolejny z rodziną, Faith Hill w swoich casualach cieszyła się swobodnym spacerem z maluchami w Beverly Hills. Dzięki wsparciu męża dziewczynka cieszyła się towarzystwem matki. Sama matka sparowała swoją swobodną białą koszulkę i czarne szorty, założoną na cień i związane włosy z tyłu, ponieważ wyglądała dobrze nawet bez widocznych śladów makijażu.