Gwiazda „Myśl jak mężczyzna”, Gabrielle Union jest znaną amerykańską aktorką znaną ze swoich znaczących ról w „Bad boys II” i „Bring it on”. W wieku 42 lat Gabrielle wciąż kopie jedną główną rolę po drugiej. Zaledwie rok temu w 2014 roku związała się z mężem Dwyane Wade, z którym dzieli się swoją bajką szczęśliwą na zawsze. Gabrielle jest ulubieńcem wielu osób na ekranie, zawsze kusząc swoich fanów idealną wyrzeźbioną twarzą, jej oczyma błyszczącymi, błyszczącymi, a jej aura rozprzestrzenia się daleko i szeroko..

Jednak często jesteśmy tak przyzwyczajeni do tego, że kiedy konfrontujemy się z kimś w świecie zwykłego człowieka, widzimy początki w ich wymyślonym kokonie, często wyglądają zupełnie inaczej niż to, co postrzegaliśmy jako ich pierwotne ja. Dzisiaj w tym artykule przyjrzymy się wspólnym dziennikom Gabrielle Union, aby zobaczyć, czy jest naprawdę ładną kobietą w środku i na zewnątrz.

Gabrielle Union bez makijażu Obrazy:

Zobaczmy 9 najlepszych Unii Gabrielle bez makijażu, które Cię zadziwią.

1. Kontrola na Instagramie:

Gabrielle Union bez makijażu 1

Gabrielle Union zabrała się na Instagram w mediach społecznościowych, aby głosić swoją urodę, gdzie opublikowała zdjęcie obok siebie, wyróżniające ją, jedną z makijażem, a drugą bez. Jeśli spojrzymy na zdjęcie, dość trudno jest wywnioskować, który z nich jest obrazem bez makijażu ze względu na jej naturalne piękno, ale patrząc na to, lewy ma brak makijażu Gabrielle pasujący do tego wypełnionego makijażem.

2. Koronowany na dobre:

Gabrielle Union bez makijażu 2

Gabrielle Union zawsze zachwycała nas swoim pięknem i tutaj znaleźliśmy doskonały sposób, aby to uszanować, dodając jej imię do jednej z najbardziej naturalnie pięknych osób wszechczasów. Będąc ukoronowaną, Gabrielle była szczęśliwa na swoim nowym tagu, ale mimo to nigdy nie straciła wdzięku i piękna. Tutaj mamy zdjęcie urody bez makijażu.

3. Pracowite dni:

Gabrielle Union bez makijażu 3

Na tym zdjęciu widzimy nieco zmęczoną Gabrielle Union z jej francuskim kapeluszem i zieloną bluzką. Ciężkie godziny pracy i męczący harmonogram odbiły się na niej, ponieważ jej worki pod oczami trochę wyjrzały. Jednak Gabrielle wyglądała pięknie.

4. Porównanie:

Gabrielle Union bez makijażu 4

Często istnieje delikatna granica między profesjonalnym makijażem a minimalistycznym makijażem, która jest wyraźnie określona przez dwa zdjęcia panny Union. Ta po prawej pokazuje ją z odpowiednim profesjonalnym makijażem, a ta po lewej pokazuje ją z minimalną ilością makijażu, może tylko wkładką i połyskiem, każda dziewczyna chce wyglądać.

5. Przygotowanie za kulisami:

Gabrielle Union bez makijażu 5

Czekając na włosy i makijaż za kulisami przed swoim występem, Gabrielle Union wyglądała świetnie, nawet bez widocznych śladów makijażu na sobie. Ubrana w białą koszulę z głębokim dekoltem, z włosami rozchylonymi na bok, Gabrielle Union naprawdę wyglądała jak anioł.

6. Ładne fałdy:

Gabrielle Union bez makijażu 6

Na tym zdjęciu Gabrielle wyglądała całkiem ładnie, gdy błysnęła swoimi perłowymi bielami. Ze zdjęcia widać było, że nie miała na sobie żadnego makijażu poza może mascarą na powiekach lub małą wkładką. Zawsze tak pewna siebie w swojej nagiej skórze, udowodniła, że ​​ma cętkową skórę.

7. Oglądanie za kulisami:

Gabrielle Union bez makijażu 7

Oto kolejne zdjęcie pięknej Gabrielle sfotografowanej za kulisami, na której wyglądała jak naturalna. Mimo że była ubrana w swój ekranowy strój, jej wygląd przedstawiał nagą skórę Gabrielle, która wyglądała świetnie bez makijażu.

8. Surowa prawda:

Gabrielle Union bez makijażu 8

Oto kolejny przykład tego, jak Gabrielle w swojej nagiej skórze może nadal wyglądać oszałamiająco. Zdjęcie po prawej stronie wyraźnie pokazuje wypolerowaną Gabrielle wyglądającą na airbrushed i oszałamiającą, podczas gdy po drugiej stronie Gabrielle obnosiła się ze swoimi ładnymi piegami, gdy uśmiechała się szeroko do zdjęcia.

9. Spacer po lotnisku:

Gabrielle Union bez makijażu 9

Żadne zdjęcie nie jest kompletne bez obecności celebrytów na lotnisku, którzy obnażają swój oryginalny makijaż bez skóry. Tutaj widzimy Gabrielle na lotnisku LAX po raz kolejny deportowaną na jeden z jej pokazów filmowych, wyglądającą na zmęczoną, ale dobrze bez makijażu.