Goldie Hawn to amerykańska skrzynia skarbów weterana działająca obok reżyserii i produkcji. Jej filmy, podobnie jak ona, miały wyjątkowy charakter dzięki hitom, takim jak Szeregowiec Benjamin i Za burtą i nie tylko. Hawn od samego początku miała swój charakterystyczny wygląd, złote loki i jasne oczy przygotowujące się do idealnego wyglądu dziewczyny z sąsiedztwa.

Przesuwając się do 70, Goldie Hawn ma obecnie 69 lat, jest jednak nadal dość popularny w mieście. Zawsze widzieliśmy, jak ten talent występuje na ekranie z najlepszymi twarzami, dzięki czemu wygląda młodo, nawet w średnim wieku. W dzisiejszym artykule porozmawiamy o Hawnie i jej urodzie, ale tym razem bez makijażu.

Goldie Hawn bez makijażu z obrazami:

1. Między spokojem:

Goldie Hawn bez makijażu

Goldie Hawn na tym zdjęciu jest widoczna na tle prostego miejsca kultu religijnego z prawdopodobnie jednym z jej towarzyszy, gdzie miała otwarte złote loki wpadające w fale, podczas gdy reszta jej twarzy była bez śladów makijażu. Hawn ubrana w tradycyjny strój i nawet w starszym wieku wyglądała dość spokojnie i pięknie.

2. Rozkosz łóżka:

Goldie Hawn bez makijażu 2

To było jedno ze starych zdjęć Hawn, gdzie widziano ją z zamkami na głowę łóżka na całym czole. Oprócz potarganych włosów piękna Hawn nie miała na sobie makijażu, gdy zawiązała szalik na szyi i uśmiechnęła się słodko do zdjęcia. Na zdjęciu z powodu męczącego tygodnia pracy mogliśmy zobaczyć wyraźnie widoczne worki pod oczami, podczas gdy reszta była jak zawsze spokojna.

3. Poranki treningowe:

Goldie Hawn bez makijażu 3

Zrobiona dobre dwa lata temu Goldie Hawn została sfotografowana w swoich wygodnych ubraniach treningowych, szykujących się do dobrego joggingu. Nawet starość nie ma ograniczeń i udowadniając światu, że 67-letnia wówczas Hawn kontynuowała swój bieg. Nie miała makijażu, a zmarszczki jej starości prześwitywały przez jej skądinąd piękną skórę.

4. Piękna skóra:

Goldie Hawn bez makijażu 4

Tutaj mamy kolejne zdjęcie Goldie Hawn wysiadającej z samochodu. To było jedno z jej starych zdjęć zrobionych przez paparazzi, na którym wydawała się nie mieć na sobie widocznych śladów makijażu. Jednak ta jednorazowa zdobywczyni Oscara wyglądała całkiem ładnie w swojej naturalnej skórze bez wielu specyfikacji i plam na sobie.

5. Widok ulicy:

Goldie Hawn bez makijażu 5

Pewnego pięknego, zimnego dnia Goldie Hawn włożyła swoją czarną, wygodną kurtkę i przyczepiła z boku czarną torebkę z ćwiekami. Hawn jednak bez makijażu wyglądał całkiem pięknie. Zawsze znaliśmy ją jako osobę o dobrej skórze i dobrze wiedzieć, że ma tam swoje miejsce.

6. Z Miłością:

Goldie Hawn bez makijażu 6

Tutaj widzimy Hawn w jej najlepszych dniach pozującą obok swojego miłosnego kurta i na tym zdjęciu oboje wyglądali dobrze. Goldie ubrana w wieczorową suknię z włosami łatwo opadającymi na ramiona, Hawn z minimalnym makijażem wyglądała jednak całkiem pięknie.

7. Pełne wdzięku starzenie się:

Goldie Hawn bez makijażu 7

Piękna i stoicka Goldie Hawn starzeje się z wdziękiem, a oto klasyczne zdjęcie jej na starość, pokazujące jej stare linie. Zmarszczki i zmarszczki na jej twarzy były widoczne na jej skórze. jednak bez wielu śladów makijażu na sobie ta kobieta wyglądała oszałamiająco.

8. Sesja zdjęciowa Ładna:

Goldie Hawn bez makijażu 8

Pozując do szybkiego zdjęcia za kulisami z jednym ze swoich przyjaciół, Hawnem i przyjacielem, Hudson wyglądała całkiem zdrowo i wesoło. Będąc częścią gehenny sesji zdjęciowej, było oczywiste, że te ładne panie nałożyły mały makijaż. Jednak ten naturalny makijaż sprawił, że wyglądały ładnie.