Kuzynka Priyanki Chopra, Parineeti Chopra, jest jedną z wielu utalentowanych młodych aktorek, od których hinduski przemysł filmowy ma wiele oczekiwań. Urodzona w Ambali w 1988 roku 28-letnia aktorka młodzieżowa ukończyła Manchester Business School. Parineeti zdobyła wiele nagród, w tym nagrodę Filmfare dla najlepszej debiutującej aktorki. Pochodzi z szanowanej i bogatej rodziny i bez wątpienia Parineeti ma łatwy dostęp do jednych z najlepszych produktów kosmetycznych w historii.

Ale ta urocza młoda piękność lubi pokazywać swoje naturalne piękno za pośrednictwem postów na Instagramie i Facebooku, kiedy tylko ma okazję. Dla tych, którzy uważają, że Parineeti to nic innego jak plastikowa lalka eksploatowana z najwyższej klasy kosmetykami, przygotowaliśmy dla nich listę najlepszych zdjęć tej młodej aktorki bez makijażu..

Piękna Parineeti Chopra bez makijażu Obrazy:

Niech musimy spojrzeć na top 9 Parineeti Chopra bez makijażu.

1. Dokładne porównanie:

parineeti chopra bez makijażu

Po lewej znajduje się zdjęcie Parineeti bez makijażu, a po prawej zdjęcie jej z makijażem. Chociaż po lewej wygląda na trochę zmęczoną, ale wszyscy nadal możemy ją łatwo rozpoznać. Przynajmniej nie jest plastikową modelką.

2. Kołysać się po ulicach:

Parineeti Chopra bez makijażu 2

Gorąca i czarująca Parineeti Chopra została zauważona na ulicach Bombaju. Miała na sobie biały top i obcisłe niebieskie dżinsy. Postanowiła tego dnia zrezygnować z makijażu i nosić swobodny wygląd Bombaju. Prawie nie potrzebuje żadnego produktu do makijażu, aby ukryć swoje wady, ponieważ jest bez skazy.

3. Swobodny klimat:

Parineeti Chopra bez makijażu 3

Oczywiste jest, że Parineeti ostatnio znacznie straciła na wadze. Tutaj wygląda wystarczająco ładnie, by zaimponować okolicznym ludziom. Ta przez cały czas uśmiechnięta dziewczyna wygląda na nieco spiętą i zmartwioną czymś na tym zdjęciu, gdy pokazuje swoją wolną od makijażu twarz i swobodny styl ubioru, gdy jest poza ekranem.

4. Na lotnisku:

Parineeti Chopra bez makijażu 4

Parineeti Chopra została zauważona na lotnisku, ubrana w zwykłe ubrania i bez makijażu, bez wahania. Jej utrata wagi w ogóle nie wpłynęła na jej urodę. Nadal wygląda jak typowa, kochająca zabawę nastolatka z Pendżabu.

5. Tak proste, ale tak wspaniałe:

Parineeti Chopra bez makijażu 5

To zdjęcie Parineeti Chopry pokazuje, jak bardzo lubi być prosta, kiedy nie robi zdjęć ani nie pracuje. Tutaj pokazuje swoje naturalne piękno obdarzone przez Boga i uśmiech bez tuszu do rzęs. Ci, którzy są jej wystarczająco bliscy, powinni również mieć wiedzę o jej pokornej i przyziemnej osobowości.

6. Uśmiech do kamery:

Parineeti Chopra bez makijażu 6

Nie możesz lubić kilku rzeczy w Parineeti, ale nie możesz zaprzeczyć, że ma radosny i piękny uśmiech, który pochodzi z serca. Na tym zdjęciu Parineeti uśmiecha się do kamery, mimo że wygląda na wyczerpaną.

7. Na Instagramie:

Parineeti Chopra bez makijażu 7

To zdjęcie zostało opublikowane przez Parineeti Copra na Instagramie, gdzie obnosiła się z twarzą bez makijażu. Wygląda na to, że kliknęła to zdjęcie, gdy tylko się obudziła. Wygląda na tyle imponująco, że za pomocą tego posta trafiła ponad 1000 polubień.

8. Bycie leniwym:

Parineeti Chopra bez makijażu 8

Powinieneś śledzić Parineeti Chopra na Instagramie, jeśli nadal myślisz, że to tylko kolejna plastikowa modelka. Na tym konkretnym zdjęciu pokazuje swoją twarz bez makijażu z rozpuszczonymi włosami, swobodnymi ubraniami i idealnym uśmiechem, który przykleja się do jej twarzy jak na zawsze.

9. Zwariujmy:

Parineeti Chopra bez makijażu 9

To kolejne zdjęcie bez makijażu, na którym widać Parineeti, która klika selfie ze swoimi braćmi.