Shriya Saran jest dobrze znaną południowoindyjską aktorką, która zadebiutowała w tamilskim filmie „Ishtam” w 2001 roku. Pracowała w różnych filmach tamilskich, telugu i malajalam, a nawet grała drugoplanowe role w filmach hindi. Jest rozpoznawana jako królowa ekspresji, ponieważ jej oczy po prostu mówią. Dowiemy się, jak ładnie się ubiera i równie pięknie wygląda bez makijażu.

Shriya Saran bez makijażu

Shriya Saran bez makijażu:

Rzuć okiem na kilka ostatnich zdjęć shriya saran bez makijażu z osobistego profilu społecznościowego.

Odzież letnia:

Shriya Saran bez makijażu 1

Shriya Saran ubrała się idealnie, by wyjść w letni dzień i wygląda wyjątkowo uroczo w tym „awatarze”. Ma na sobie top w groszki w różnych odcieniach różu. Rozchyliła włosy i rozchyliła je na boki. Okulary przeciwsłoneczne, które zasłaniają jej piękne oczy, a na ramionach biała torebka ze srebrnymi ćwiekami.

Kadr z filmu:

Shriya Saran bez makijażu 2

To jest kadr z filmu. Z wyrazem zamyślenia i lekkim uśmiechem aktorka shriya saran bez makijażu wygląda ładnie nawet. Wydaje się, że ma na sobie jasnobrązową sukienkę z nadrukowanymi na niej białymi gwiazdami. Nosi cienkie okrągłe kolczyki, a włosy zostawia rozpuszczone, które opadają trochę z lewej strony.

Tryb treningu:

Shriya Saran bez makijażu 3

Możemy się domyślić, że aktorka albo biega, albo gra w koszykówkę. Ma na sobie swobodny granatowy t-shirt, na którym dla kontrastu nadrukowano białe zdjęcie, a także parę gorących spodni w szokującym różu. Jej włosy są schludnie związane na kucyku i ma na sobie fioletowe trampki.

Shriya Saran bez makijażu 4

To kolejna poza treningowa, w której jest w żółto-czarnym stroju sportowym. Jej włosy są ponownie schludnie związane z tyłu, a jej wyraz twarzy jest stanowczy. Ma takie same buty i skarpetki, jakie widzieliśmy na poprzednim zdjęciu, a podczas spaceru trzyma w ręku butelkę wody.

Shriya Saran podczas kampanii „Uratuj Bombaj”:

Shriya Saran bez makijażu 5

To zdjęcie zostało kliknięte, gdy aktorka przybyła, aby wesprzeć kampanię „Save Mumbai”, która odbyła się przy bramie kościoła w Bombaju, wraz z Shainą NC. Aktorka wygląda tak modnie w swoich niebieskich dżinsach i białej formalnej koszuli, która zakrywa jej ramiona. Jej włosy są rozpuszczone, a ona płynie po lewej stronie. Jej sandały wyglądają bardzo „desi”, a jej paznokcie są pomalowane na czerwono.

Shriya Saran w Half Saree:

Shriya Saran bez makijażu 6

Na tym zdjęciu widzimy prosty, południowoindyjski wygląd aktorki. Ma na sobie zwykłą niebieską sari i pomarańczową bluzkę z nadrukami na końcu, a także tę samą niebieską obwódkę, która pasuje do sari. Trójkątna bindi na czole, mały łańcuszek na szyi, para kolczyków i rozpuszczone włosy to wszystko, czego potrzebuje, by wyglądać po prostu ładnie.

Strzelaj podczas pływania:

Shriya Saran bez makijażu 7

To zdjęcie jest kadrem z sesji, w której Shriya Saran jest basenem. Ma na sobie strój kąpielowy w fluorescencyjne, żółto-niebieskie paski i wygląda jak zwykle ładnie.

Zabawa z przyjaciółmi:

Shriya Saran bez makijażu 8

To zdjęcie jest klikane na imprezie, na której aktorka bawi się z przyjaciółmi. Jest po prostu casualowa z falbankami na końcach rękawów. Możemy nawet zobaczyć, jak ma na lewej ręce zegarek z paskiem i uśmiecha się, by ją kliknąć.

Shriya Saran w pełnej sari:

Shriya Saran bez makijażu 9

Indyjskie kobiety wyglądają najlepiej w Saree, bez względu na to, jak bardzo noszą western. Aktorka nosiła żółtą sari z różową bluzką głęboko wykrojoną z tyłu i zawiązaną jak węzeł. Jej wyraz twarzy może po prostu zabrać tysiące serc nawet bez makijażu.