John Abraham urodził się w Mumbaju, Mahashtra, jako syn Malayali Nasrani i matki Parsi. Jego ojciec nazywa się Abraham John, a matka Firoza Irani. Ponieważ John Abraham jest częściowo Parsi, jego imię Parsi to Farhan. A ponieważ jego ojciec jest martomitą, syryjskim chrześcijaninem, nazwał go Jan. John Abraham ma również młodszego brata o imieniu Alan Abraham. Studiował w Bombay High School i uzyskał tytuł licencjata z ekonomii w Jai Hind College, a także otrzymał MMS od Narsee Monjee Institute of Management Studies, Mumbai (MET).

Jan Abraham z makijażem i bez makijażu

Jest indyjskim producentem filmowym, aktorem i byłym modelem. Po tym, jak pracował jako model dla wielu firm i reklam, zadebiutował jako aktor filmem Jism w 2003 roku, za który otrzymał nominację do nagrody za najlepszy film. Następnie w 2004 roku ukazał się jego sukces komercyjny Dhoom, który przyniósł mu dwie nominacje do nagrody Film fare Award za negatywne role w Dhoom i Zindzie. W 2012 roku zaangażował się w produkcję filmową Vicky Donor, za którą otrzymał Narodową Nagrodę Filmową dla Najlepszego Popularnego Filmu Zapewniającego Wholesome Entertainment. Jego drugi film Madras Café również został doceniony przez krytyków.

Najlepsze zdjęcia Johna Abrahama z makijażem i bez:

Oto kilka zdjęć seksownego przystojniaka Johna Abrahama bez makijażu.

1. Uśmiech z dołeczkami:

Jan Abraham z makijażem i bez makijażu 1

To zdjęcie Johna Abrahama bez cienia makijażu na twarzy, a mimo to wygląda tak świeżo i dobrze. Jak naturalny jest w tym nieruchomym.

2. Kciuki w górę:

John Abraham z makijażem i bez makijażu 2

Jak widać, przystojny przystojniak ma na sobie bardzo swobodny strój i jest w ruchu, nie nosi makijażu, a mimo to wygląda niesamowicie gorąco.

3. Stadnina:

Jan Abraham z makijażem i bez makijażu 3

Ze wspaniałą sylwetką jak John Abraham, nie obwiniałbym dziewczyn, gdyby go oszaleli. W swobodnym T-shircie z kapturem wygląda jak gorący ogier i nie ma co do tego wątpliwości. I na tym zdjęciu nawet nie ma makijażu.

4. Utrzymywanie niskiego klucza:

Jan Abraham z makijażem i bez makijażu 4

Z prostym strojem i tak uroczym wyrazem twarzy, może doprowadzić większość dziewcząt do szaleństwa, nawet bez konieczności malowania twarzy makijażem.

5. Dzień dobry, John:

Jan Abraham z makijażem i bez makijażu 5

Na tym zdjęciu John wygląda, jakby właśnie obudził się ze snu. Ale czekaj, nie zrobił. Ubrany w swobodny t-shirt i dżinsy, ten przystojniak nie musi używać makijażu, aby wyglądać gorąco nawet w zwykły dzień. Wygląd, który pojawia się na tym zdjęciu, jest bardzo pociągający z niebieskimi butami.

6. Kto tam jest??

Jan Abraham z makijażem i bez makijażu 6

Niebieski to świetny kolor. Nie wiem, ilu z was się ze mną zgodzi, ale John z pewnością wygląda świetnie w tej jasnoniebieskiej koszuli z pełnym rękawem. A potem jest jego niewinny chłopięcy wygląd, który sprawi, że zaczniesz go gaga. W przeciwieństwie do wielu innych aktorów, ta gwiazda nie potrzebuje makijażu, aby poprawić swój wygląd.

7. OK, przycisk do góry:

Jan Abraham z makijażem i bez makijażu 7

Nie ma wątpliwości, że dziewczyny szaleją na punkcie jego sylwetki, podczas gdy są faceci, którzy jej zazdroszczą. W do połowy zapinanej białej koszuli John Abraham wygląda seksownie i nie ma co do tego wątpliwości. Jak przystojny jest nawet bez makijażu.

8. Uroczy chłopiec:

Jan Abraham z makijażem i bez makijażu 8

A teraz powiedz mi, dlaczego go nie lubisz? Na tym zdjęciu wygląda tak świeżo i tak dobrze. Oczywiście nie potrzebuje pomocy makijażu, żeby wyglądał uroczo.

9. OK, jedno słowo, sexy!

Jan Abraham z makijażem i bez makijażu 9

To świetne zdjęcie Johna Abrahama, aby dziewczyny osłabły na kolanach. A potem są te urocze dołeczki. Na tym zdjęciu po prostu wygląda gorąco i seksownie. Poza tym nie nosi makijażu, aby podkreślić swój wygląd.

Jego muskularna, wysportowana i dobrze zbudowana sylwetka sprawiła, że ​​stał się najbardziej wpływowym symbolem seksu i najprzystojniejszym mężczyzną w Bollywood. Przede wszystkim są piękne zdjęcia Johna Abrahama bez makijażu, które wprawiają w zachwyt.