W przypadku supermodelki, która promuje marki takie jak Maybelline i od kilku lat kroczy po rampie tajemnicy Victorii, naprawdę można by pomyśleć, że idzie na każdą imprezę tu i tam. Często prawda o modelkach, te sławne są zmuszone do bycia idealnym sobą przez cały czas, co może obejmować najlepsze ubrania i oczywiście najlepsze wskazówki i triki dotyczące makijażu, coś, co myślisz, że jest tylko w ich rękawie. Ale po tym, jak makijaż anioła Wiktorii zaczął krążyć w sieci, stało się oczywiste, że ta brazylijska piękność to znacznie więcej niż tylko torba z makijażem i dobrymi ubraniami.

1. Zbliżenie:

Adriana Lima bez makijażu

Zbliżenie na ten super model sprawia, że ​​nasze serca topnieją, gdy ta brazylijska bomba ma nieskazitelnie gładką skórę. Na tym wiktoriańskim aniele nie było widać śladu makijażu, a jednak tylko spojrzenie na jej zbliżenie pokazuje, jak piękno dla Limy nie ogranicza się do pudełek do makijażu, ale w jej zielonych oczach oceanu w połączeniu z pulchnymi różowymi ustami.

2. Za kulisami:

Adriana Lima bez makijażu2

Na spacerze modowym na niesławnym pokazie rampy Victoria’s Secret, Adriana Lima, wieczna anioł od 2002 roku, była widziana, zanim jej makijaż i ekskluzywna bielizna zostały uporządkowane. Ta celebrytka przed przekształceniem się w divę spędziła kilka godzin w swoim naturalnym ja, z włosami w normalnej fali, podczas gdy wyglądała wspaniale nawet bez makijażu.

3. Ładna twarz:

Adriana Lima bez makijażu3

Zdjęcie Adriany wynurzało się z sieci, gdzie pozowała do zdjęcia młodsza Lima. Nawet w młodości, najlepiej we wczesnych latach modelowania, Lima wyglądała oszałamiająco. Zdjęcie było dowodem na to, że Lima nie jest tylko pięknością na swoich rampach, ale prawdziwą pięknością od środka.

4. Celownik:

Adriana Lima bez makijażu4

Porzuciwszy swoją modelkę, Adriana Lima została sfotografowana podczas swobodnego palenia, gdy miała włosy w kucyku i wykrzywioną twarz. Po wyglądzie zdjęcia widać, że nie ma śladu żadnego makijażu, a jednak widać, że jest naprawdę piękna. Gładkość jej skóry jest widoczna w blasku jej skóry, gdy nosiła piękne ja.

5. Dzień zakupów:

Adriana Lima bez makijażu5

Świetny wygląd na idealne zakupy z dziewczynami, w owocowej letniej sukience. Lima wyszła i poszła łowić nowe ubrania. Biorąc pod uwagę upalną pogodę na zewnątrz, Lima zdecydowała się na brak makijażu, ponieważ miała włosy, przednie loki zaczesane do tyłu i przypięte, podczas gdy reszta włosów opadła swobodnie na jej ramię. Może nosząca tylko błyszczyk w ten skądinąd ciepły dzień, Lima była chłopskim widokiem dla oka.

6. Po treningu:

Adriana Lima bez makijażu6

Owoce jej ciężkiej pracy są wyraźnie widoczne przez kropelki potu zdobiące jej nieskazitelną twarz. Nawet przy kroplach potu widocznych na całej jej powierzchni, nieskazitelna skóra jest dość pociągająca, ponieważ ma nieskazitelnie gładką teksturę.

7. Mały podgląd:

Adriana Lima bez makijażu7

Po raz kolejny rzucamy okiem na zestawy jednego z jej koncertów modelowania, gdzie kładzie się w dół, gdy jej włosy są w trakcie robienia. Bez żadnego makijażu Lima wyglądała płodnie i oszałamiająco, a czysty blask twarzy świadczy o jej urodzie.

8. Walkabout na zimny dzień:

Adriana Lima bez makijażu8

Oto kolejne zdjęcie przepięknej Limy, która wygląda jak zawsze żywa i pełna życia. Ubrana w kurtkę i cały czarny strój, Lima łaskawie uśmiechnęła się do kamery, gdy chodziła ze skrzyżowanymi rękami i była piękna.

9. Po siłowni:

Adriana Lima bez makijażu9

Kolejne selfie po treningu, tym razem Lima wyglądała na zarumienioną i zmęczoną po intensywnym treningu i chociaż można powiedzieć, że miała dobry trening, nadal wyglądała różowo i pięknie w swoim naturalnym ja.