Urodzony w rodzinie Buntów 1 listopada 1973 roku w Mangalore w stanie Karnataka, Aishwarya Rai jest powszechnym imieniem w każdym gospodarstwie domowym. Ta piękna dama jest indyjską aktorką filmową, a także modelką. Stając się jedną z czołowych współczesnych aktorek kina indyjskiego, Aishwarya Rai stała się jedną z najpopularniejszych i najlepiej opłacanych aktorek w Indiach. Ze względu na jej różnorodność w gatunku filmowym i wybitne osiągnięcia, otrzymała kilka prestiżowych nagród i nominacji, takich jak Odre des Arts et des Lettres przez rząd Francji w 2012 roku oraz Padma Shri przez rząd Indii w 2009 roku. uważana jest również za jedną z „najpiękniejszych kobiet na świecie”.

Aishwarya Rai bez makijażu

Ma na swoim koncie udaną karierę aktorską i modelingową. Pani Rai Bachchan była pierwszą wicemistrzynią konkursu Miss Indii, a także zwycięzcą konkursu Miss World w 1994 roku. Karierę aktorską rozpoczęła od filmu biograficznego Iruvar. Oprócz udanych ról ekranowych, jej role pozaekranowe obejmują jej obowiązki jako ambasadorka marki w kilku kampaniach i organizacjach charytatywnych. Jest również Ambasadorem Dobrej Woli Wspólnego Programu Narodów Zjednoczonych ds. HIV/AIDS (UNAIDS). Po burzliwym związku z supergwiazdą Salmanem Khanem poślubiła Abhisheka Bachchana i ma piękną córkę.

Chociaż większość aktorów wygląda pięknie z makijażem, niewielu z nich jest genetycznie pięknych. Rzuć okiem na kilka niemakijażowych zdjęć tej pięknej damy, aby samemu to poznać.

Aishwarya Rai bez makijażu wygląda:

1. Złapany w kamerę!:

Złapany w aparacie

To jest zdjęcie Aishwaryi Rai Bachchan, gdzie była w drodze na wydarzenie i jak widać, nie nosi makijażu i ma bardzo prosty wygląd, a mimo to wygląda odświeżająco pięknie.

2. Kadr z filmu:

Kadr z filmu aishwarya rai

To jest kadr z jednego z jej filmów, w którym postanowiła wejść na ekran bez makijażu na twarzy. Patrząc na to zdjęcie, każdy zgodzi się, że rzeczywiście jest jedną z najpiękniejszych aktorek na świecie.

3. Leniwy spacer:

Leniwy spacer

Ubrana w białą salwar kameez i bez makijażu na twarzy, z wyjątkiem małego błyszczyka, Aishwarya Rai Bachchan wie, jak wyglądać prosto, a jednocześnie wspaniale.

4. Hej tam!:

No hej

Kurtka i płaszcz sprawiają, że każdy wygląda gorąco, o ile wie, jak dobrze to znosić. A ta była Miss World z pewnością wie, jak z łatwością zachować ten wygląd. Ubrana w czarną kurtkę, biało-czarny top i wyluzowane, jedwabiste włosy to wszystko, czego ta dama potrzebuje, aby wyglądać pięknie.

5. Na planie:

Na planie

To jest zdjęcie Aishwaryi Rai, gdzie ma na sobie żółte sari i bez makijażu. A teraz wiesz, że ta pani urodziła się po to, by być piękna.

6. Kolejne zdjęcie z filmu:

Kolejny kadr z filmu

To zdjęcie jest kolejnym kadrem z jednego z jej filmów, w którym postanowiła wejść na ekran bez makijażu i mężczyzny, wygląda pięknie!

7. Ponieważ na zewnątrz jest zimno:

światowej sławy piękność

Chociaż jest znana na całym świecie ze swojego piękna i pracy, Aishwarya Rai jest typową Hinduską w sercu, której zawsze udawało się utrzymać przy życiu swoje religijne korzenie. To jest zdjęcie w świątyni, w której odwiedziła bez makijażu.

8. Typowy wygląd wiejskiej dziewczyny:

Typowy wygląd wiejskiej dziewczyny

To kolejne zdjęcie z jednego z jej udanych filmów, w którym zdecydowała się zastosować minimalny makijaż, który jest tylko szminką i wygląda niesamowicie cudownie.

9. Ocenianie w deszczu!:

Sądząc w deszczu

To zdjęcie Aishwaryi Rai Bachchan z jednego z jej filmów, w którym nie nakładała makijażu na twarz. Sądząc po wyrazie jej twarzy, zrozumiałe jest, że osądza.

Opisano, że Aishwarya Rai Bachchan i Abhishek Bachchan są bardziej znani jako para niż Brangelina.