Rajiv Hari Om Bhatia, popularnie znany jako Akshay Kumar, urodził się w pendżabskiej rodzinie 9 września 1967 roku. Od najmłodszych lat był rozpoznawany jako wykonawca, zwłaszcza tancerz. Choć urodził się w Amritsar w Pendżabie, wychował się w sąsiedztwie Chandni Chowk w Delhi. On i jego rodzina przenieśli się następnie do Bombaju, który był kolejnym obszarem zdominowanym przez Pendżab. Ukończył edukację w Szkole Ks. Bosko w Bombaju i poszedł do Guru Nanak Khalsa College w Bombaju. Akshay Kumar ma również siostrę o imieniu Alka Bhatia.

akshay kumar bez makijażu

Zdobył czarny pas w Taekwondo z Indii i studiował sztuki walki w Bangkoku, jednocześnie opanowując Muay Thai i jednocześnie pracując jako szef kuchni i kelner. Po powrocie do Indii zaczął uczyć sztuk walki. Zgodnie z zaleceniami jednego ze swoich uczniów Akshay Kumar rozpoczął karierę modelki, w której odkrył, że skutecznie zarabia więcej w porównaniu z całą miesięczną pensją. Dlatego bardzo poważnie podjął karierę modelki. Ale raz, kiedy spóźnił się na lot do Bangalore, a potem do Bangalore, był sobą bardzo rozczarowany. Odwiedził więc studio filmowe ze swoim portfolio i na szczęście dla niego został podpisany do głównej roli w filmie Deedar.

Wraz z rozpoczęciem kariery aktorskiej napotkał kilka trudności, ale zawsze udawało mu się zachować spokój. Teraz jest jednym z najlepiej opłacanych aktorów Bollywood z hitami takimi jak Namastey London, Houseful 2, OMG i nie tylko. Oprócz aktorstwa występował także jako kaskader. Z biegiem czasu ten aktor tylko wydaje się przystojny z dnia na dzień.

Najlepsze zdjęcia Akshay Kumar z makijażem i bez:

Oto kilka zdjęć Akshay Kumar bez makijażu, a także z makijażem.

1. Pan Przystojny:

Pan Przystojniak

To zdjęcie przystojnego przystojniaka bez makijażu, ale udaje mu się wyglądać tak fajnie.

2. Kochanek:

Kochanek

Na tym zdjęciu Akshay wygląda, jakby był bardzo urzekającą rozmową przez telefon. Tak, kochanek z pewnością wie, jak wyglądać uroczo. To zdjęcie jest jednym z najlepszych zdjęć akshay kumar bez makijażu.

3. Zdjęcie sportowca:

Zdjęcia sportowca

Akshay kumar Pozując z koszykówką i bez makijażu, ten przystojniak z pewnością wie, jak połączyć seksowny, ale poważny wygląd.

4. Och! Więc Ho:

Oh! Więc Ho

Ten przystojny przystojniak jest może jednym z najfajniejszych gości w Bollywood, ale wciąż udaje mu się ukraść twoje serce. Tutaj możesz zobaczyć makijaż akshay kumar free look z pięknym uśmiechem.

5. Ponętny uśmiech:

Ponętny uśmiech

Jest kilka celebrytów, którym jeden uśmiech słabnie w kolanach. Cóż, Akshay Kumar jest takim aktorem. Nawet przy minimalnym makijażu udaje mu się wyglądać tak dobrze.

6. Kujon:

Nerd

Czy to wygląd nerda, czy wygląd przystojniaka, ta super gwiazda z pewnością wie, jak dobrze to zrobić. tutaj akshay kumar pokazuje swój makijaż sans w innym stylu.

7. Prosty, ale gorący:

Proste, ale gorące

Tylko jasnoniebieska koszula i spodnie oraz okulary przeciwsłoneczne to wszystko, czego potrzeba, aby król Kumar odrzucił twoje umysły.

8. Formalności:

Formalności

Nie wiem, czy to ty też, ale mężczyźni w formalnościach wyglądają super gorąco i seksownie. Pan Khiladi prawie nie nosi makijażu, ale nadal udaje mu się zachować nienaruszony urok swoim czarującym uśmiechem.

9. Wciąż młody:

Nadal młody

Jak każdy z nas ma zawsze 16 lat! To stare zdjęcie króla Kumara, na którym nie nosi makijażu, a mimo to wygląda tak dobrze.

W 2008 roku Akshay Kumar został odznaczony honorowym tytułem Uniwersytetu Windsor of Law za wkład w kino indyjskie. W następnym roku został również odznaczony Padma Shri przez rząd Indii. W 20122 Asian Awards uhonorowano Akshay Kumar za wybitne osiągnięcia w dziedzinie kina.